?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Трохи шкода, що ви не знаєте, як зараз живе запорєбрік

Більшість їхніх незалежних оглядачів погодились би зі мною, що в плані суспільних настроїв вони зараз живуть десь у 1988-89. При чому це стосується всіх верств. Всі відчувають, що насувається "щось".

Недавня "пряма лінія" (хождєніє в тілівізіонний народ) карлікового генералісімуса була найсумнішою за всі 17. Його самого узагальнено описують як "он устал", а тілівізіонний народ найкраще охарактеризував політичний редактор "Новой газетьі" - це була спроба задати питання "ваше вєлічєство, єслі ми такіє вєлікіє, то почєму ми такіє бєдниє?"
Від 2015р. реальні наявні доходи впали на 10% - це кожний десятий рубль - і це при постійно профіцитному бюджеті.Державний ВЦИОМ днями видав цифру підтримки нашего дорогого вождя - 31%, но бистро ісправілся , ізвінілся, (ми ніправільно сформуліровалі вапрос), і навечір цифра вже була 72%. Якою вона є в реалі - нам підказує відеозапис "прямої лінії в ютюбі - 8 тис. лайків і 146 тис. дизлайків.

Спалахує постійно - то там то там, це не політичні бунти, і подекуди відбувається дотепер небачене - держава включє задню. Втім, не у випадках, де помічені фінансові інтереси Ротенбергів-Вексельбергів.

Чиновники нижчого рівня прямим текстом говорять черні - ви бидло, і вас не питали. Вам дозволили збирати в лісі хмиз, от і радійте. Ілюстрація: жінка намагається вибити положені їй гроші на дитину, а чиновниця відповідає - "государство не просило вас рожать". При цьому присутність знімальної групи її ніяк не бентежить.

Губернатори, мери просто не знають, як їм себе вести, щоб не посадили. "Крал, нє крал - нє важно, борьба с коррупциєй". Для тілівізора і для пущєй острасткі.
Тому вони написали на своїх родових гербах девіз "всіх не пересажаєте" і не роблять взагалі нічого, розпорядження центру просто не виконуються, а наверх іде красівая отчьотность. В цій ситуації можна тільки акумулювати активи і тихо чекати, як розгортатимуться події.

Якщо вірити Валерію Соловью, то на словах нашего дорогого владіміра владіміровіча, який пояснював народу, шо скоро будєт йєщо лучче, бо у нас єсть "национальньіє проектьі", чиновники найвищого федерального рівня, безпосередня функція яких - втілювати в життя ці самі "национальньіє проектьі" - відверто ржали.

Популярний ведучий радіостанції "Серебрянньій дождь" Набутов на ефірі зі Сванідзе, коли вони пройшлись по всім головним останнім подіям, чуть не матюкнувся, в возпачі вдарим обома долонями об стіл, і закричав "Черт побери, ведь все же летит к чертям!!!" І далі вони непроізвольно заговорили про кінець 80-х.

Доклад окончєн.

Taras Ganzha


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
kingeugen 24 июня, 15:26
Скоро 140 миллионов россиян созреют до стояния на коленях.

shine_line 24 июня, 15:34
Энергию автора поста дав в решение украинских проблем, бы.

lazylonelion 24 июня, 15:43
Расея -- крупнейшая украинская проблема на данный момент. Данная нам в ощущениях. И в жизнях.

shine_line 24 июня, 15:57
Думаю, гланая проблема не в Раше, а в нас самих.
Просто это легче винить во всем Рашу, папу, маму, Кучму, етс.
И при этом выкидывать мусор недалеко от дома на землю.

Джон Ланкастер 24 июня, 16:38
та ні, рашка і є головна проблема
- рашка століттями вбиває українську інтелігенцію
- рашка століттями вбиває українську мову/культуру
- рашка століттями краде собі українські природні ресурси
- рашка століттями вивозить історічну-культурну спадщину
- рашка століттями депортує українців до Сибіру, вбиває, морить голодом
...
і тепер - українці самі "вінаватиє"

Edited at 2019-06-24 16:39 (UTC)

shine_line 24 июня, 17:18
Я людина религійна, і подібний принцип бачу в Біблії.
Коли євреї слухалися Бога - то їм будь-які вороги були по барабану, бо Сам Бог тоді за них вступався.
А ось коли їх народ був повний всякого зла - достававли хто завгодно. І серйозно доставали.
Впевнений, з Україною (і з будь-яким іншим народом) так саме.

lazylonelion 24 июня, 18:31
Может быть если бы мы 25 лет (или 95 лет, или 200 лет) были другими -- более сознательными, более упорными, более умными и политически грамотными, и т.д., то сегодня Газпромия не была бы нашей проблемой. Однако это всё гипотетическое, а Рашка на сегодня именно что крупнейшая наша проблема. Она угрожает не качеству нашей жизни а самой нашей жизни. А мы -- такие какие есть. Воспитанные 70 годами совка и ещё 25 годами пост-совка. И помимо прочего Мордор сейчас ещё и мешает нам совершенствоваться -- пропагандой, войной (в т.ч. политической, дипломатической, экономической, а не только собственно военной). Он же и помогает нам сейчас осознать себя, но и мешает тоже он.

Мы, может, и выкидываем мусор под своим домом, даём взятки, крадём у государства и т.п., но вот перекладывать отвественность с за войну Рашки на нас -- не надо. Это всё равно что говорить про девушку что не насильник, а она сама виновата в изнасиловании -- если бы она была более спортивной, одевалась поуродливей, и вообще не гуляла по вечерам где ни попадя, то её бы не изнасиловали. НИКТО не заставлял Левиафанию нападать. Да, возможно у насильника было трудное детство и большой соблазн поиметь беззащитную девушку, но это не девушка себя изнасиловала, и не Бог насильника заставил, а насильник сам такое сотворил.

А девушка (или Украина в данном случае) имела право надеяться на исполнение законов.

Edited at 2019-06-24 18:39 (UTC)

shine_line 24 июня, 20:12
Я не пытался оправдать Рашу. Она агрессор, и похоже, всегда была им.
Но до нее были Поляки, до них монголы и другие, которые принесли очень много горя.

lazylonelion 24 июня, 21:29
когда горе приносили поляки -- виноваты были поляки. Сейчас горе от Раши, и виновата Раша. Не Украина. Украина ни на кого не нападала в данном случае.

shine_line 24 июня, 21:59
Согласен.
Но считаю, что силу Украины нужно искать внутри нее, а не в Раше.

lazylonelion 25 июня, 17:02
К сожалению Раша сейчас -- самая насущная проблема. Нам бы страну сохранить.

rvun 24 июня, 15:42
Ну, ми за прикладом Криму і Донбабве - встигли встрибнути на відпливаючий "Титанік". Так шо шоб відволікти холоп'єв на РФ від урчання в пузі - наший припиздент (ніхто ж не забув, шо фінансувався цей агент ФСБ з держбюджету РФ) вже відмінив розпорядження про заборону в'їзду кацапні 16-60 років, отже, коли в ніх там потече лайно - його перенаправлять на наші тупі голови. Їжте, сука, громадяни України, хай вам, блядям, повилазе.

Edited at 2019-06-24 15:47 (UTC)

sly_mongol 24 июня, 15:59
Бля.. А ведь знали же - продержаться еще 5 лет и ок. Только ров и стены по границе с Снигерией. Но нет же - теперь и мы хлебнем говна ..

Gitz Einik 24 июня, 15:59
"...Спалахує постійно - то там то там, це не політичні бунти, і подекуди відбувається дотепер небачене - держава включє задню. Втім, не у випадках, де помічені фінансові інтереси Ротенбергів-Вексельбергів..."

На мою думку, вже можна готуватися до схожої схеми взаємодії нашого народа із владою, що вважатиме себе українською.

  • 1