Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Трохи шкода, що ви не знаєте, як зараз живе запорєбрік

Більшість їхніх незалежних оглядачів погодились би зі мною, що в плані суспільних настроїв вони зараз живуть десь у 1988-89. При чому це стосується всіх верств. Всі відчувають, що насувається "щось".

Недавня "пряма лінія" (хождєніє в тілівізіонний народ) карлікового генералісімуса була найсумнішою за всі 17. Його самого узагальнено описують як "он устал", а тілівізіонний народ найкраще охарактеризував політичний редактор "Новой газетьі" - це була спроба задати питання "ваше вєлічєство, єслі ми такіє вєлікіє, то почєму ми такіє бєдниє?"
Від 2015р. реальні наявні доходи впали на 10% - це кожний десятий рубль - і це при постійно профіцитному бюджеті.Державний ВЦИОМ днями видав цифру підтримки нашего дорогого вождя - 31%, но бистро ісправілся , ізвінілся, (ми ніправільно сформуліровалі вапрос), і навечір цифра вже була 72%. Якою вона є в реалі - нам підказує відеозапис "прямої лінії в ютюбі - 8 тис. лайків і 146 тис. дизлайків.

Спалахує постійно - то там то там, це не політичні бунти, і подекуди відбувається дотепер небачене - держава включє задню. Втім, не у випадках, де помічені фінансові інтереси Ротенбергів-Вексельбергів.

Чиновники нижчого рівня прямим текстом говорять черні - ви бидло, і вас не питали. Вам дозволили збирати в лісі хмиз, от і радійте. Ілюстрація: жінка намагається вибити положені їй гроші на дитину, а чиновниця відповідає - "государство не просило вас рожать". При цьому присутність знімальної групи її ніяк не бентежить.

Губернатори, мери просто не знають, як їм себе вести, щоб не посадили. "Крал, нє крал - нє важно, борьба с коррупциєй". Для тілівізора і для пущєй острасткі.
Тому вони написали на своїх родових гербах девіз "всіх не пересажаєте" і не роблять взагалі нічого, розпорядження центру просто не виконуються, а наверх іде красівая отчьотность. В цій ситуації можна тільки акумулювати активи і тихо чекати, як розгортатимуться події.

Якщо вірити Валерію Соловью, то на словах нашего дорогого владіміра владіміровіча, який пояснював народу, шо скоро будєт йєщо лучче, бо у нас єсть "национальньіє проектьі", чиновники найвищого федерального рівня, безпосередня функція яких - втілювати в життя ці самі "национальньіє проектьі" - відверто ржали.

Популярний ведучий радіостанції "Серебрянньій дождь" Набутов на ефірі зі Сванідзе, коли вони пройшлись по всім головним останнім подіям, чуть не матюкнувся, в возпачі вдарим обома долонями об стіл, і закричав "Черт побери, ведь все же летит к чертям!!!" І далі вони непроізвольно заговорили про кінець 80-х.

Доклад окончєн.

Taras Ganzha

Tags: Политика, Путлер
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 16 comments