Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Не такийУ відповідь на цей допис до автора все продовжують приходити різні «журналісти» і розповідати, що їх ненависть до Порошенка насправді і не ненависть, і цілком раціональна, і все це закономірно і очікувано.
Що Порошенко просто не чув, просто давав мало прес-конференцій, просто прихільникі в Порошенка були якісь не такі прихільникі, зневажливо ставились і використовували «хейт-спіч» на адресу журналістів (ib: так, після того, як "журналісти" вилили купу брехні на Пороха, на їх непрофесійність вказали порохоботи).
І взагалі, декого переслідувала прокуратура [якось так переслідувала, що жодна тваринка не постраждала], а ще спитайте у Васі, він спілкувався з Порошенком і «там не всьо так однозначно». Тобто великих очікувань і сподівань Порошенко не виправдав.

Це все, звісно, дуже смішно.

Бо Порошенко насправді, як і доречі Ющенко, не зробив журналістам навіть малої частини того, що зробили журналістам до цього Кучма і Янукович - але до цих ЧОМУСЬ такої ненависті не було, правда?

Але без всіх дискусій тут мені здається як раз все просто.

Так, у журналістів дуже великі очікування саме до проукраїнської влади. І ці очікування НІКОЛИ не виправдовуються.

Але коли на зміну приходить антиукраїнська влада, і журналісти очікують, що їх будуть купувати і їбати - їх дійсно купують і їбуть.

Тому все чесно і ненависті до антиукраїнської влади у журналістів ніколи нема.

Одне суцільне задоволення.

Sergii Iesipov

Tags: Политика, Порошенко
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments