Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Про рагулів і людей

Тричі на тиждень, долаючи високі сходи власного будинку, та піднімаючись до хореографічної зали в іншому кінці Чернігова, Даниїл разом з мамою поспішає на репетицію. Інвалідність хлопець отримав у сім років, після складної операції був прикутий до ліжка. Завдяки спорту юнак став соціально активним, і нині на пристосованому до спортивних танців візочку хлопець разом із партнеркою Євою відточує свої рухи. Все для того, аби привітати Єву на випускному шкільному балу.

Але Єві натякнули, що їх номер може зіпсувати святкову атмосферу та в сценарій танок не внесли. В школі, де від порогу на шляху до актової зали немає жодного пандуса, нам підтвердили, що від випускного чекають особливо святкової атмосфери. Для того навіть переносять свято в міський палац культури. Заклопотана передсвятковими турботами класний керівник пояснила: хлопчик з іншої школи, а номер, який він може подарувати випускникам, не вписується у формат свята.


відео на ФБ

Така відповідь класного керівника обурила тренера Даниїла. Адже така танцювальна пара серед підлітків єдина в Україні. Єва та Даниїл уже здобули срібло на українських чемпіонатах та бронзу на міжнародних змаганнях. Втім Даниїла ця подія не зламала. Хлопчина все одно планує приїхати на свято до своєї партнерки, а разом з тренуваннями вони готуються й до чергового міжнародного турніру зі спортивних танців на візку.

Високий Вал

Tags: Без рубрики
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 15 comments