Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Кінець епохи брехні, початок епохи сцяння в очі

«Заміна податку на прибуток податком на виведений капітал дасть бізнесу більше свободи для розвитку і знизить адміністративний тиск».

Це теза з програми кандидата в Президенти України Володимира Зеленського. Він говорить про податок на виведений капітал a.k.a ПнВК. Той самий, за який «Демократична Сокира» воює практично з моменту створення партії.

Вчора Зеленський заявив, що ПнВК не на часі. Ну тобто взагалі не на часі. МВФ бідкається, шальки терезів розводять руками і тому подібне. ПнВК не буде, розходимось.

Коли в передвиборчу програму включали цей пункт і піарились на ньому, коли бізнесу на зустрічах їздили по вухам про ПнВК, то закон був просто життєво необхідним. Коли вибрали президентом – «не на часі».

Я не обурений і не здивований. Це саме те, чого я чекав від Зеленського. Глобальної реформи економіки, звісно, не буде. ПнВК не буде. Нульової декларації не буде. Ринку землі не буде. Нічого не буде.

Пінчук купить три квартири військовим. Ахметов збудує притулок для кинутих гудків (в 14-15 році цей пан дав завдання своїм заводам щодня «гудіти» в 9:00, щоб настав мир). Коломойський поставить гуманітарний намет з платною кавою. ЗМІ розтиражують це нібито новий президент нагнув клятих олігархів і змусив їх віддавати гроші державі.
І ще шорти, шорти забули. Тепер в них можна в АП ходити. Тобто в ОП. Треба поцікавитись, чи указ про шорти поширюється на ОП.

Надіюсь, бізнес, який підтримав Зеленського через обіцянку про ПнВк, не сильно зажурився. Хто ж міг подумати, направду. Ну обставини так склалися, ну МВФ, ну протріть нарешті ваші очі, це ж сльози щастя котяться по ваших щоках. Жовті сльози щастя та захоплення.Юрій Гудименко

Tags: А я предупреждал, Зеленский
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments