?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Кінець епохи брехні, початок епохи сцяння в очі

«Заміна податку на прибуток податком на виведений капітал дасть бізнесу більше свободи для розвитку і знизить адміністративний тиск».

Це теза з програми кандидата в Президенти України Володимира Зеленського. Він говорить про податок на виведений капітал a.k.a ПнВК. Той самий, за який «Демократична Сокира» воює практично з моменту створення партії.

Вчора Зеленський заявив, що ПнВК не на часі. Ну тобто взагалі не на часі. МВФ бідкається, шальки терезів розводять руками і тому подібне. ПнВК не буде, розходимось.

Коли в передвиборчу програму включали цей пункт і піарились на ньому, коли бізнесу на зустрічах їздили по вухам про ПнВК, то закон був просто життєво необхідним. Коли вибрали президентом – «не на часі».

Я не обурений і не здивований. Це саме те, чого я чекав від Зеленського. Глобальної реформи економіки, звісно, не буде. ПнВК не буде. Нульової декларації не буде. Ринку землі не буде. Нічого не буде.

Пінчук купить три квартири військовим. Ахметов збудує притулок для кинутих гудків (в 14-15 році цей пан дав завдання своїм заводам щодня «гудіти» в 9:00, щоб настав мир). Коломойський поставить гуманітарний намет з платною кавою. ЗМІ розтиражують це нібито новий президент нагнув клятих олігархів і змусив їх віддавати гроші державі.
І ще шорти, шорти забули. Тепер в них можна в АП ходити. Тобто в ОП. Треба поцікавитись, чи указ про шорти поширюється на ОП.

Надіюсь, бізнес, який підтримав Зеленського через обіцянку про ПнВк, не сильно зажурився. Хто ж міг подумати, направду. Ну обставини так склалися, ну МВФ, ну протріть нарешті ваші очі, це ж сльози щастя котяться по ваших щоках. Жовті сльози щастя та захоплення.Юрій Гудименко


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
ware_nick 21 июня, 12:09
Я не могу понять, чего вообще ждут от Зеленского его адепты? Может, как раз этого ссанья в очи?

coder_in_ua 21 июня, 12:51
Дегустаторы и ценители урины.

ugryumy 21 июня, 13:03
господи, да шож вы так к тому Зеленскому прицепились, то???

Вы вот этот ролик видели? https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=9M_FWdSRwLg
там на 11:04 Зеленский четко объясняет как он руководит страной "я сьогодни там щось пидпысав".

Ну вот и всё. И какие вопросы?

SerhiiIvashche2 22 июня, 8:18
Всё это не интересно. Констатация факта, что зеленский мудак, это очередная констатация факта, что 4й президент зэк, а 6й дебил и клоун, и нам с этим жить. Петициями там подотрутся, на импичмент при этих выборах в парламент можно и не надеяться, как и на суды. Есть идеи? Применимые к реальной жизни в Украине.

  • 1