?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Діжечко з Сокирою

Знаєте, в мене є мрія, така собі мрія простого громадянина.

Я хочу, щоб наша країна стала сильною, незалежною й багатою.

Я - частина право-ліберальної сили, яка будує капіталізм, країну заможних людей, країну бізнесу і можливостей.

Тому цього річ я йду на вибори до Верховної Ради по округу 214. – карта тут.

І зараз я звертаюсь до всіх вас, моїх друзів і читачів.
Мені потрібні ваш час, ваша допомога, і трохи ваших грошей.

Щоб клеїти листівки та наклейки, повісити банер Д7 з моїм іменем на балконі, розповісти своїм сусідам в під’їзді, що я хочу зробити всіх багатше і що я балотуюсь від кращої партії, за яку не соромно, або щось інше, що допоможе мені отримати перемогу.

Це анкета волонтерів, яку ви можете заповнити, якщо бажаєте допомогти.

Збирати гроші на передвиборчу кампанію - величезний геморой, адже треба враховувати дуже важливу річ. НАЗК має можливість, а головне - невгамовне бажання викликати кожного випадкового донатора політичної партії на допит і задавати йому тисячу неприємних питань про життя, бізнес, декларації та інше.

АЛЕ. Є інший шлях.

Якщо ви відчуваєте бажання ПРОСТО ПІДТРИМАТИ громадянську активність ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, АБСОЛЮТНО НІЯК НЕ пов'язану з виборами (НІЯК АБСОЛЮТНО НЕ пов'язану з виборами, ТАК, АБСОЛЮТНО), то ось старий, надійний варіант оплати.

Для того, щоб гроші були використані на громадську активність, у якій саме я прийматиму участь, обов'язково напишіть мені в приват дату і суму перерахування.

Я не можу дати вам гречки, пігулок від тарифів, але можу дати почуття того, що на цих виборах ви робили найгіднішу справу з можливих – підтримували мене та нашу партію “ДемСокиру”. Партію скажених альтруїстів, які роблять неможливе. Продавлюють законопроекти без жодної підтримки в парламенті, ламають мільярдні схеми корупціонерів, доводять до сказу усю вату.

Ніщо не може дати людині більшого кайфу, ніж усвідомлення того, що усе, що вона робить – це правильно й чудово. І саме це усвідомлення сьогодні може дати вам лише “ДемСокира” – єдина партія, за яку не соромно.

Репост.

Метки:

promo ibigdan 十二月 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…