Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Діжечко з Сокирою

Знаєте, в мене є мрія, така собі мрія простого громадянина.

Я хочу, щоб наша країна стала сильною, незалежною й багатою.

Я - частина право-ліберальної сили, яка будує капіталізм, країну заможних людей, країну бізнесу і можливостей.

Тому цього річ я йду на вибори до Верховної Ради по округу 214. – карта тут.

І зараз я звертаюсь до всіх вас, моїх друзів і читачів.
Мені потрібні ваш час, ваша допомога, і трохи ваших грошей.

Щоб клеїти листівки та наклейки, повісити банер Д7 з моїм іменем на балконі, розповісти своїм сусідам в під’їзді, що я хочу зробити всіх багатше і що я балотуюсь від кращої партії, за яку не соромно, або щось інше, що допоможе мені отримати перемогу.

Це анкета волонтерів, яку ви можете заповнити, якщо бажаєте допомогти.

Збирати гроші на передвиборчу кампанію - величезний геморой, адже треба враховувати дуже важливу річ. НАЗК має можливість, а головне - невгамовне бажання викликати кожного випадкового донатора політичної партії на допит і задавати йому тисячу неприємних питань про життя, бізнес, декларації та інше.

АЛЕ. Є інший шлях.

Якщо ви відчуваєте бажання ПРОСТО ПІДТРИМАТИ громадянську активність ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, АБСОЛЮТНО НІЯК НЕ пов'язану з виборами (НІЯК АБСОЛЮТНО НЕ пов'язану з виборами, ТАК, АБСОЛЮТНО), то ось старий, надійний варіант оплати.

Для того, щоб гроші були використані на громадську активність, у якій саме я прийматиму участь, обов'язково напишіть мені в приват дату і суму перерахування.

Я не можу дати вам гречки, пігулок від тарифів, але можу дати почуття того, що на цих виборах ви робили найгіднішу справу з можливих – підтримували мене та нашу партію “ДемСокиру”. Партію скажених альтруїстів, які роблять неможливе. Продавлюють законопроекти без жодної підтримки в парламенті, ламають мільярдні схеми корупціонерів, доводять до сказу усю вату.

Ніщо не може дати людині більшого кайфу, ніж усвідомлення того, що усе, що вона робить – це правильно й чудово. І саме це усвідомлення сьогодні може дати вам лише “ДемСокира” – єдина партія, за яку не соромно.

Репост.

Tags: ДемСокира
Subscribe

 • 150 мотоциклетов с пулемётами! (c)

  С каждым днём история "покушения на Лукашенко" обрастает удивительными подробностями. видео на фейсбук Чтоб вы понимали бекграунд: "Возглавлял…

 • Наконец-то!

  Анатолий Дацюк: Вот и нашелся украинский след в "покушении на Лукашенко". А то я уже переживать начал.

 • Матёрый (c)

  Одразу букет: 1. "Моральний код нації" - звідки вони виколупують цю скрєпну кацапську хуйню? Ну реально, я про таке чув тільки від РПЦ-шнутих…

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments