?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Доброе утро!Мой средний сын школу закончил, будет на программиста поступать (талант в наличии и ЗНО сдал хорошо). Посоветуйте пожалуйста ВУЗ, где реально знания дают, а не просто 5 лет конспекты пишут. А то я не местный и кроме КПИ больше ничего не знаю.

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
igorsova 22 июня, 0:35
Програміст це не лікар і не юрист, і диплом йому нікуди не відкриває двері.
Він як спортсмен чи художник повинен на практиці показати на що здатний, бо ні картинну галерею, ні баскетбольний клуб не цікавлять чи є у вас диплом спортивної школи чи мистецької студії.
Якщо знадобляться специфічні вузькопрофільні знання, тільки тоді буде зміст навчатись в якомусь університеті, але й тоді це повинен бути якийсь пристойний університет в ЄС, бо навіть середньостатичний європейський ВНЗ престижніштй за будь який український.

rvun 22 июня, 7:44
Мій особистий досвід - перше питання "в васє відповідний диплом"?
Проте, ви дармапогано думаєте про ниші дипломи - моя канадська подруга, яка вчилась у ВНЗ в моїй групі, а також на другому ВО по тій же спеціальності, коротше має однаковий комплект дипломів зі мною - то каже, що канадійці з повагою до цього ставляться. В них там не так багато магістрів, як виявляється, і це вважається навіть почесним) Аж дивно.

rvun 22 июня, 8:35
певний час працювала програмістом, але зараз, ніби, керує

  • 1