?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Доброе утро!Мой средний сын школу закончил, будет на программиста поступать (талант в наличии и ЗНО сдал хорошо). Посоветуйте пожалуйста ВУЗ, где реально знания дают, а не просто 5 лет конспекты пишут. А то я не местный и кроме КПИ больше ничего не знаю.

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 21 июня, 10:48
вже ж 3 роки займається. Треба йти вчитися, поки бажання є, попрацювати потім голодуха й так змусить)

igorsova 21 июня, 10:54
Український диплом не вартує часу на його отримання, imho

Edited at 2019-06-21 10:55 (UTC)

rvun 21 июня, 11:05
Не згоден, звістно. Але, я гадаю, то досить все індивідуально. Але кругом, абсолютно кругом питають диплом. Звістно, якщо є змога - треба вступати до німецького вузу - там безкоштовна освіта, котуються значно вище наших дипломів.

igorsova 21 июня, 16:33
Окрім того що наразі Україна скочується в жіночий статевий орган, дипломи українських вузів завжди були туалетним папером в Європі.
Диплом польського/чеського вуза може і дасть якийсь мінімальний плюс якщо пов'язувати своє майбутнє із Європою.

rvun 21 июня, 16:53
в будь-якому разі - відсутність диплому про освіту - ділить на співбесіді на якусь позицію накшталт програміста майбутню платню навпіл, закриває можливість обійняти керівні посади в обраній галузі. Якби порівняти диплом з флаєром в нічний клуб - то звістно, немає гарантій підчипити дівку, проте без нього - є гарантія, що вас через двері в середину не пустять. Можна назвати 2-3 людини, яким пощастило створити мультікорпорації без освіти, на яких прийдеться декілька мільйонів топів, які також досягли успіху в бізнесі і кар'єрі. Ну і якраз такак гаузь, як програмування, матеріалів повно, ніяких фундаментальних досліджень не потрібно для того, щоб бути на вістрі. Мануал, книжка і комп - все, що потрібно. Короч - диплом відкриває двер, далі вже від людини залежить, те, які його чекають успіхи. Ну і все ж - навчання в внз - дає основу методологічного підходу до набуття знань, на роботі без ВО - 100% запхнуть на рутину, яки вильється через 10 років в те, що з цієї роботи викинуть і ні на яку більш не візьмуть. Прикладів - море.

igorsova 22 июня, 0:35
Програміст це не лікар і не юрист, і диплом йому нікуди не відкриває двері.
Він як спортсмен чи художник повинен на практиці показати на що здатний, бо ні картинну галерею, ні баскетбольний клуб не цікавлять чи є у вас диплом спортивної школи чи мистецької студії.
Якщо знадобляться специфічні вузькопрофільні знання, тільки тоді буде зміст навчатись в якомусь університеті, але й тоді це повинен бути якийсь пристойний університет в ЄС, бо навіть середньостатичний європейський ВНЗ престижніштй за будь який український.

rvun 22 июня, 7:44
Мій особистий досвід - перше питання "в васє відповідний диплом"?
Проте, ви дармапогано думаєте про ниші дипломи - моя канадська подруга, яка вчилась у ВНЗ в моїй групі, а також на другому ВО по тій же спеціальності, коротше має однаковий комплект дипломів зі мною - то каже, що канадійці з повагою до цього ставляться. В них там не так багато магістрів, як виявляється, і це вважається навіть почесним) Аж дивно.

rvun 22 июня, 8:35
певний час працювала програмістом, але зараз, ніби, керує

  • 1