?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Доброе утро!Мой средний сын школу закончил, будет на программиста поступать (талант в наличии и ЗНО сдал хорошо). Посоветуйте пожалуйста ВУЗ, где реально знания дают, а не просто 5 лет конспекты пишут. А то я не местный и кроме КПИ больше ничего не знаю.

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 21 июня, 7:52
раніше Шевченко - ніби навіть сильніше був в цьому плані. Випускник з Шевченка, з яким я співпрацюю - джидай в плані програмування мікроконтроллерів і проектування мікроелектроніки. Якщо цікавить такий напрям - можу навести справки точніше.

rvun 21 июня, 10:06
знайомий - вчився в Шевченка на радіофізичному, програмування контроллерів здебільшого вивчав сам. Каже що в плані електроніки і поєднання її з контролерами і вищим рівнем - звістно непогано й радіофізичний, проте там не готують програмістів, хоча програмування досить багато. Проте прям за 10 метрів від радіофізичного факультету є й факультет кібернетики - сам він вчився в ліцеї, половина його товаришів поступили на кібернетику в Шевченка - працюють в Гуглі, Амазоні і Ораклі.

Edited at 2019-06-21 10:07 (UTC)

  • 1