?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Доброе утро!Мой средний сын школу закончил, будет на программиста поступать (талант в наличии и ЗНО сдал хорошо). Посоветуйте пожалуйста ВУЗ, где реально знания дают, а не просто 5 лет конспекты пишут. А то я не местный и кроме КПИ больше ничего не знаю.

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
tserkovnayamysh 21 июня, 6:47
не могу выебнуться супротив КПИ, потому как у меня все знакомые которые потом нашли место в жизни - закончили КПИ. :о) Но это было давно и если "не КПИ, то кто?" так на вопрос посмотрел. КИСИшники еще молодцы. Острая конкуренция кипиям. Так что не надо... :о) Альтернатива есть.

rvun 21 июня, 7:45
КИСИ - програміст)))????

tserkovnayamysh 21 июня, 9:06
не ржи... Саме так. :о))
Я наприкинці 90-х знав хлопців які добре розумілись вже тоді на програмуванні. От тільки не знаю на кого і якого їх спеціальність була. Але добре, як на той час, виглядали. :о)
У мене батько - викладач в КИСИ був. Хто по твоєму може бути "программіст", коли треба за геодезичні розрахунки... Чи дігіталізацію.

Edited at 2019-06-21 09:10 (UTC)

tserkovnayamysh 21 июня, 9:07
от ти же не вважаешь що все КІСЯ це довбики з теодолітами чи нівелірами?

rvun 21 июня, 9:20
Чо, архітекторів тама готують і техніку будівельну ремонтувати. Я, власне, сам завалив малювання на вступних на архітектора. Не те, щоб зовсім погано було, але люди малювали просто професіонально, не витримав конкуренції.

tserkovnayamysh 21 июня, 9:24
У мене батько приносив додому "рельєф місцевості" - так студенті робили, що мона було солдат ставити та танчиками іграшковими гасать.
Про будівельну техніку не знав, але казали що там "широкий профиль". Тобто - ті хто вчилися в топографічному та геологорозвідувальному - мають шанс потім в КИСИ навчатись.

tserkovnayamysh 21 июня, 9:26
так архітектори це майже їх обов'язок. Бо та срака що на Подолі - то не архітектори, а скульптори. Так?

rvun 21 июня, 10:46
я так глибоко не знаю предмету розмови)
всі мої архітектурні справи скінчилися от з тим малюванням)
Хоча - колись робив проекти в архікаді, але то більш до дизайну і розрахунку кількості матеріалів, то не зовсім оте саме, бо сидів з архітекторами в одній кімнаті - в них якась трохи не така робота.

tserkovnayamysh 21 июня, 10:59
ого, та ще знайом з архікадом. Не соромся. :о)
Я взагалі не в курсі, але твоїх навичків не достатньо щоб працювати за фахом на вищому рівні? Як на мене - справу знаєшь...

rvun 21 июня, 11:02
))
Це поки мені не дати відповідальне завдання)

  • 1