?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Доброе утро!Мой средний сын школу закончил, будет на программиста поступать (талант в наличии и ЗНО сдал хорошо). Посоветуйте пожалуйста ВУЗ, где реально знания дают, а не просто 5 лет конспекты пишут. А то я не местный и кроме КПИ больше ничего не знаю.

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
aka_mik 21 июня, 6:20
Цього року багаторічний лідер рейтингу НаУКМА розділив першу сходинку рейтингу з УКУ (Українським католицьким університетом). Готовність рекомендувати НаУКМА цьогоріч складає 9,4 бала з 10, а УКУ — 9,3 бала з 10 (різниця між оцінками цих університетів статистично незначима).

За лідерами слідують Чорноморський університет ім. Петра Могили (7,8 бала з 10) та ДонНУ ім. В. Стуса (7,7 бала з 10).

Два харківські виші — ХНЕУ та ХНУРЕ — продовжують утримувати позиції на початку списку. Готовність рекомендувати ХНЕУ складає 7,8 бала з 10, ХНУРЕ — 7,5 бала. При цьому ситуація в ХНУРЕ відрізняється на окремих факультетах: випускники та студенти факультету комп’ютерних наук помітно частіше готові рекомендувати свій виш та факультет, ніж випускники та студенти факультету комп’ютерної інженерії та управління (факультети оцінили на 8,0 та 6,6 бала відповідно).

Сумський державний університет, КНУ ім. Шевченка та Чернівецький національний університет ім. Федьковича також отримали оцінки вищі за середній показник серед всіх університетів. СумДУ оцінили на 7,1 бала з 10, КНУ — на 6,9 бала, ЧНУ ім. Федьковича — на 6,7 бала.

Оцінки КПІ ім. Сікорського, ЛНУ ім. Франка, ДУТ, а також ХНУ ім. Каразіна та ХАІ знаходяться на середньому для всіх університетів рівні. ЛНУ оцінили на 6,4 бала з 10, КПІ — на 6,2 (але оцінки ІПСА та ФПМ вищі за середні — 7,3 та 6,6 бала відповідно), ХНУ — на 6,2, ДУТ — на 5,8, ХАІ — на 5,7 бала з 10.

Близькі до них оцінки ХПІ та Львівської Політехніки (5,6 та 5,5 бала з 10 відповідно), проте це вже нижче середнього рівня для всіх університетів.

До вишів-аутсайдерів за результатами нашого рейтингу, як і минулого року, належать ОНПУ (5,3 бала з 10), ДНУ ім. Гончара (5,1 бала), ВНТУ (4,7 бала) та НАУ (4,5 бала) https://dou.ua/lenta/articles/ukrainian-universities-2019/

  • 1