?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Місяць на посаді

Якому передував місяць істерик на тему "Дайте булаву терміново! Треба робити реформи!".

За місяць не зроблено нічого позитивного.

Натомість:

1) Чомусь замість людей з народу призначені на посади куми з кварталу.
2) Чомусь замість велосипеда, з'явилися кортежі
3) Чомусь замість західних реформаторів, з'явилися риги, олігархи, саакашвілі і юзік
4) Чомусь замість правди з'явилася постійна брехня і цензура
5) Чомусь замість непаркетних генералів, на посадах з'явилися люди з медалями ФСБ рф та чуваки, які навіть не служили в арміі, отримавши звання лейтинанта
6) Чомусь замість кращого життя, з'явилися запевнення, що ми не так вже й погано жили, а тепер треба просто 5 років почекати на щось.
7) Чомусь замість ринку електроенергіі, вводять Роттердам - (тобто, мінус наші гроші)
8) Чомусь замість дешевих тарифів планується збагачення Коломойського
9) Чомусь замість припинення війни забороняють нашим військовим стріляти у відповідь
10) Чомусь замість поваги в світі з нас всі сміються, презедент став посміховиськом на Заході, а росія замість санкцій повертає собі втрачене.

Ви зробили це разом.
Не Порошенко, не папєрєдники, не старі політики, а ті, хто й далі продовжує захищати свій деструктивний вибір.

Mason Lemberg


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
prosto_vova 20 июня, 13:03
Возвращение мигалок и "корочек" - это ну просто демонстративное вытирание ног о весь народ Украины.
Если какие-то экономические или политические вещи не все понимают, не все хотят вникать, то тут посол ясный - холопы будут стоять, пока баре едут.

tank_ua 20 июня, 13:14
поговорил тут...

"это гадят папередники, которые заложили "предохранители", паэтаму вова абсцыкаеццо. а исчо парахаботы, каторые нашего обожевовачку с говном мешают и вовачка абсцыкаеццо. а ваобще божевовачка абсцыкаеццо потому что он живой человек, а не рептилоид, убивший брата вальцмана" (с)

mertvybees 20 июня, 13:25
Конституційний Суд - всьо...

tank_ua 20 июня, 13:28
спс.

ахуеть с какой скоростью страна летит в ебеня

exurage 20 июня, 13:50
Україна дуже крихка в сьогоденні.

tank_ua 20 июня, 17:04
я - конченный оптимист-похуист по жизни. был. эти выборы меня сломали. не результатом самих выборов - наридом. Ебланами, которые сейчас даже прятаться и притворяться думающими вообще перестали - сейчас это не в тренде. Долбоеб президент задает темп долбоебам избирателям (а актер для другого и не нужен), чем дает полностью зеленый свет кацапам и местной пиздоте.

сорян, но уже не хрупкая - уже пизда Украине. если штаты не поменяют штырь в заднице у сопли - а они анастезию перед заменой вчера очень мощно показали. Т.е. есть надежда. Ну как на немцев 100 лет назад, пока последний гетьман не скажет ебись оно все конем и не свалит вместе с немцами........ одно хорошо - гетьмана нет, сказать некому. вот в это хочу верить.

Заява Прес-служби Конституційного Суду УкраїниОстаннім часом у засобах масової інформації та соціальних мережах масово поширюється інформація щодо наслідків ухвалення рішення Конституційного Суду України у справі за конституційним поданням 62 народних депутатів України щодо конституційності Указу Президента України «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів» від 21 травня 2019 року № 303/2019.

Зокрема, лунають заклики до невиконання рішення Конституційного Суду України, притягнення до відповідальності суддів Конституційного Суду України за ухвалене ними рішення, а також інші категоричні заяви, що є неприпустимим у правовій державі. Особливу стурбованість викликає той факт, що до поширення зазначеної інформації долучаються державні діячі та окремі політики.

Водночас Конституційний Суд України продовжує розгляд цієї справи. Так, 11 червня 2019 року Велика палата Конституційного Суду України на відкритій частині пленарного засідання у формі усного провадження розглядала справу щодо відповідності Конституції України (конституційності) Указу Президента України «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів». Конституційний Суд України заслухав учасників та залучених учасників конституційного провадження. Після цього відповідно до Закону України «Про Конституційний Суд України» Суд перейшов до закритої частини пленарного засідання для ухвалення рішення у справі, у якій, зокрема, досліджуються висновки членів Науково-консультативної ради Конституційного Суду України, amicus curiaе від експертів та науковців у галузі права, висновки представників громадських організацій щодо питань, порушених у конституційному поданні, аналізується досвід органів конституційного контролю зарубіжних країн та численні звернення громадян України.

Ситуація, що створюється навколо ухвалення рішення Конституційного Суду України у цій справі, викликає глибоку занепокоєність, оскільки вона дестабілізує суспільно-політичну ситуацію в країні та допускає здійснення неправомірного впливу на Конституційний Суд України загалом і окремих суддів Конституційного Суду України зокрема.

fiesta_eterna 20 июня, 13:58
вот блядство.

ждем, когда начнут выдавать лапти, короче

slavrik 20 июня, 18:49
Кому поперек горла стала Віденська кава, мабуть хоче хлібать лаптєм Масковсеіє Щі.

shamichek1 20 июня, 14:06
Для того, наверно, клоун с Ахметовым и встречался.
Теперь на очереди Приватбанк.

qolorado 20 июня, 14:26
Риґи, Мішіко, Бєня - це очікувані наслідки вакууму влади. Був би-м здивований, коли б збиті льотчики не взялися ловити другий шанс.

А от що мене дивує в теперішній ситуації то - чом, холєра, досі не чути нашого Льоню-космоса?

raigap 20 июня, 15:03
Само избрание этого чмо и выродка президентом есть плевок в лицо народа. Народа, а не нарiда. 73% дебилов это именно нарiд. Они сами позволили этому криворожскому гопнику плюнуть себе в харю. Поделом.

euthanasepam 20 июня, 17:51
«Нарід» це гарне стародавнє українське слово, однокорінне зі словом «рід» і похідне від нього. Це не азіровка. Припиніть, будь ласка, вживати це слово як сварку.

Це я не до вас особисто пишу, а до всіх: якщо української мови не знаєте — то вчіть.

raigap 20 июня, 18:01
По-перше головне те, що зараз це сприймається як азіровка та сварка, по-друге важливо те, що Ви зрозуміли те, що я мав на увазі. І не тільки Ви. По-третє я, звичайно, не знаю українську мову, настільки, наскільки хотілося б, але мені дуже не подобається, коли "знавці" (не важливо в якій області) хизуються своїми знаннями, тим більше з таким апломбом.

euthanasepam 21 июня, 2:46
Бачу, що по-людськи ви не розумієте. Гаразд, я зробив з цього висновки.

raigap 21 июня, 11:23
Насчёт Вас я вывод сделал давно. Кто Вы такой вообще чтобы мне указывать (и не только мне)?

euthanasepam 21 июня, 13:33
Я українець і мені не до вподоби, коли кацапські провокатори перекручують мою рідну мову.

Бан.

lg_hater 21 июня, 20:02
Я нічим не хизуюся, але приєднуюся до побажання шановного euthanasepam. Бо направду україньською це слово в однині має "і", яке в множині перетворюється на "о": нарід-народи. Як у рід-роди, кінь-коні, чи кіт-коти. Вживання ж його в саркастичному контексті робить ваши коменти двозначними. Не кожен одразу второпає, до чого саме відноситься ваш сарказм. Я от, якби не читав колись ваших пояснень з цього приводу, вирішив би, що це ви, як отой булгаковський кацап з "Білої гвардії", знущаєтеся саме з мови: "Если кот это кит, то как же тогда будет кит по-украински?"

До речі, є ж вже аж два синоніми, що вони тим же самим чином давно стали загальнозрозумілими мемами — "зубожілі", та "пересічні". Ніяк не гірші, але сприймаються однозначно.

П.С. Певний, що euthanasepam теж ажніяк не хизується. Просто загостренне відчуття мови в людини. В свій час і мені від нього за щось подібне дісталося, й здається слушно. Знов-таки, це не є гідний привід аби сратися. Витримки б вам обом.

raigap 22 июня, 15:05
Та яке значення має одне слово (нехай і сказане мною (по Вашій версії) не до місця ?! Через що так сцяти окропом ?! Більшого горя немає або комплекс неповноцінності? (Це не до Вас). Я думаю, що якщо людина так збуджується через дурниці, то він просто не знає, що таке горе. Нехай і не знає. Повторюся: я не можу зрозуміти, як можна не здогадатися про те, що я маю на увазі саме азіровку і що "народ" і "нарід" це те ж саме, що 25% і 73%.

Специально для "euthanasepam".

raigap 21 июня, 13:39
Ты долбоёб прежде всего. Если украинец это исключительно тот кто грамотно говорит на украинском языке ... Если это самое главное ... Ты долбоёб. И не считай это оскорблением. Это диагноз. Взаимный бан, убогий.

Re: Специально для "euthanasepam".

Джон Ланкастер 21 июня, 17:30
euthanasepam хотів донести що вживання правильного українського слова в негативному сенсі принижує українську мову.

Тобто коли ви спілкуєтесь російською та вживаєте правильне українське слово в негативному значенні ви демонструєте зневагу до мови і повагу до языка.

Це схоже на "шуткі зєленского", коли він шуткує москальскою про українців.

Edited at 2019-06-21 17:31 (UTC)

Re: Специально для "euthanasepam".

raigap 21 июня, 17:47
Ось знаєте що: коли нема до чого причепитися а свербіж влаштувати срач все гризе, так роблять так, як зазначений Вами товарісч. Це якийсь комплекс, кажу я Вам. Порівняти зазначену мною азарщіну з жартами виродка Зе і приписати сюди неповагу до мови ( а також назвати мене кацапським провокатором) може тільки (агройсер сорри) людина з комплексом неповноцінності. Ну я іншого висновку зробити просто не можу. Значить коли хтось вставляє в свою мову єврейські слівця для краси моменту, то я по Вашому повинен робити висновок про те, що він антисеміт? Вам не смішно?

Edited at 2019-06-21 17:50 (UTC)

Re: Специально для "euthanasepam".

Джон Ланкастер 21 июня, 17:57
ніт)
мова не про те, мова про те що є таке слово "нарід" - ви можете відкрити будь яку книгу Грушевського (чи будь яку іншу) і пошуком подивитись "нарід"

тобто виходить, що вживаючи це слово як принизливе, ми принижуємо самі себе - це не азіровка.

пс. ще й допомагаємо москалям дискредитувати українську

ппс. каюся, сам так робив

Edited at 2019-06-21 18:01 (UTC)

Re: Специально для "euthanasepam".

raigap 22 июня, 14:57
Ви принаймні пояснили чітко те, що хотіли сказати. Хоча я не розумію, як можна так збудитися через одне слово (щоб не було у Вас більшого горя). І тим паче не зрозуміло як можна не здогадатися, що я маю на увазі (тобто саме азіровку).

Re: Специально для "euthanasepam".

Джон Ланкастер 21 июня, 19:08
Додам ще - російська пропаганда (як і совок), на рівні підсвідомості, паплюжить багато слів-понять.
"Війна - це мир, мир - це війна"
Наприклад слово "патріот" - будь-який росіянин скаже що це дурень або брехун. (в Україні до 2014-го було так само)
Чи слово "справедливість" - будь-який "совок" розкаже що її немає, або ж що для кожного вона своя...

і таке трапилось з багатьма словами-поняттями - і це погано.

Re: Специально для "euthanasepam".

raigap 22 июня, 15:00
Ну в цьому згоден, хоча для того щоб називати мене кацапським провокатором, треба бути ідіотом в кубі. Нехай бере слова назад, якщо він людина честі.

  • 1