?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

ЖизаМетки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
solnzepodobny 16 июня, 7:00
Отчего бы и не почесать затылок, если у белорусов нет и не было выхода к морю?

negora_2 16 июня, 7:01
американцы на месте евреев поперлись бы на запад, через Сахару, по пути постреливая верблюдов и бедуинов.
англичане на месте евреев построили бы лодчонки на берегу Красного моря и поплыли бы в Вест Индию за чаем и опиумом.
немцы на месте евреев проложили бы по пустыне дороги, шоб было легше маршировать...
и только умные французы накупили бы ткани, сшили бы дирижобль и улетели бы оттуда к ебениматери!

Edited at 2019-06-16 07:02 (UTC)

alpetro_lj 16 июня, 7:04
... и вернулись в Египет.

oldpapuas 16 июня, 7:31
Смотреть очередную серию "95-й пирамиды"! :)))

(Удалённый комментарий)
euthanasepam 16 июня, 7:35
Якби в українців не було за плечима трьох з половиною століть помоскалення, голодоморів, репресій, розстріляних відроджень — може й не обрали би ганебну мандавошку на президента. І в Україні би ніхто не писав казьонкою окупанта і навіть не розумів її.

dagrael 16 июня, 7:54
За логікою, саме три з половиною століть помоскалення, голодоморів, репресій, розстріляних відроджень повинні були б вже навчити, КОГО САМЕ обирати презмдентом, та ще й під час війни. Але ж разом з тим...
Скацаплений ще наш "нарід", дуже скацаплений...

euthanasepam 16 июня, 8:03
Репресії ж були насамперед проти самостійних, розумних, обдарованих, активних. А пристосуванцям, навпаки, давали жити. А запроданцям — так ще й сприяли…

Ось, до речі, щойно з топу ЖЖ читав допис про так звану «вивчену безпорадність»: https://ketiiiiiiii.livejournal.com/821481.html

Стосовно поневолених народів Московії це в усіх випадках виглядало більш-менш однаково: еліту фізично нищать або купують, а народ без власного активного проводу припиняє боротьбу. І то ще диво, що в українців аж до початку XXI століття лишалася воля до боротьби. А поглянути на інші народи, навіть на татарів казанських чи білорусів — там усе національне вже наче мертве…

e_1_off 16 июня, 7:55

В XV сторіччі ніхто не писав казьонкою, а все одно Чорну Раду влаштували та обрали антікарупціанєра Брюховецького, який все здав кацапам.


euthanasepam 16 июня, 8:06
У XVII столітті то було.

Та не варто вивчати історію за московськими підручниками. Ми слабенько й химерно знаємо той період, бо нам його вже кілька століть поспіль викладають у версії запарєбріків. А договору Хмельницького з москалями так і ніхто не бачив з тих часів. Про що той договір насправді? Невідомо.

Але нагадаю, що XVII століття — це не лише Руїна та війна з ляхами, але Могилянська колегія, братства тощо.

e_1_off 16 июня, 9:10
Ніхто не бачив Березневих статей? Та шо ви кажете?

Така сама тоді була зрада. Зкинемо бариг та поставимо Брюховецького. Навіть нарід покликали голосувать, аби точно обрали наріднава припиздента гетьмана.

euthanasepam 16 июня, 14:41
Оці статті, які цитує Вікіпедія?

https://uk.wikipedia.org/wiki/Березневі_статті

Ви певні того, що цей неможливий, абсурдний, нереальний текст про мишебрацтво могли написати в канцелярії Хмельницького?

e_1_off 16 июня, 15:32
По-перше, ви якісь інші політичні документи того часу читали? Мав місце певний стиль, в якому вони й витримані. Чи ви гадаєте, що канцелярія Хмельницького мала видати щось на кштал "листа запорожців турецькому султану"?

А по-друге це текст не про "мишебратство" а про українську незалежність та самоврядування. Якщо відкинути усі ці реверанси про "гасударь чєлом тєбє бйом", то виявится, що він про те, що Україна має повну політичну самостійність як внутрішньої так і зовнішньої політики, незалежну (при тому ще й виборну) владу, і що суть того, що кацапи потім обізвали "вассаєдінєнієм" лише в тому, що, гетьман мав висилати козацьке військо на допомогу московському царю - якщо царь не забував заплатити за це регулярну абонплату.

А тепер гуглимо Московські статті, підписані нарідним зеГетьманом Брюховецьким та відчуваємо різницю.

euthanasepam 16 июня, 21:06
Мабуть ми читаємо якось по-різному, бо я бачу в тому тексті не такий зміст.

Але до чого тут Брюховецький?

Первісно питання стоїть таким чином: де оригінали документів про угоду Хмпельницького з москалями? Хто й коли бачив їх востаннє?

Це ж питання, до речі, так само стосується і корпусу руських та ординських літописів і документів. Не «літописних списків», написаних кацапами з перепою, а оригіналів.

e_1_off 17 июня, 3:23
При тому, що ваш корньовий коментар був про те, що зєлупку обрали через "три з половиною століття помоскалення, голодоморів, репресій, розстріляних відроджень". Між тим як саме вибори у багатьох рисах схожі з виборами зєлупкі і дали старт тим самим трьом з половиною століттям.

І я не знаю, як там до "літописів*, но поясніть мені, який резон московітам укладати фальсифікований документ, в якому йде про незалежну демократичну українську республіку, підписаний московським царем? Кожного разу, коли кацапи белькотять про "вассаєдінєніє", я пишу їм справжній зміст статей і їх крючить як чортів від ладану.

Звинувачення Хмельницького в московській неволі - одна з найбільших несправедливостей української історичної традиції. При чому, якби українцям в школах чітко розповідали, що Україну на поталу кацапам віддав не "Богдане, Богдане, неразумний сину...", а "нарід", який купився на порожні обіцянки популістів, може тоді б і зєлупку не обрали.

uasemperfidelis 16 июня, 8:05
Саме так.
Мені піввіку, розмовляю переважно російською. А чому?
А тому що в дитинстві, в в школі, всі розмовляли російською.
Вважалося, говориш українською - село. Російською - ти в тренді.
Не тільки діти. Будь-який вік. Вчители розмовляли російською.
Нас примусово денаціоналізовували.
===
Думаю однаково, що російською, що українською, але коли критично, і треба швидко донести думку (як вчора на полігоні новачків вчив стріляти), то російською. Фіг його знає, чому..
Може, що експерсивність матюків російською краще?
))))

euthanasepam 16 июня, 8:11
З 1958 року було «надано право» батькам обирати для своїх дітей мову навчання в школах. А якщо врахувати, що російська мова була не лише «язиком мєжнацианальнава апщєнія», але мовою начальства та престижу, то наслідки закономірні.


Я для себе певну розраду останніми днями маю із цього відео:

https://euthanasepam.livejournal.com/111091.html

Дуже конгеніальне мені, добре відповідає моїм власним думкам.

tamplier9797 16 июня, 9:15
+100500
Спасибо за ссылку на видео!

uasemperfidelis 16 июня, 7:51
Не могу не процитировать Горького Лука
===
Если бы Моисею однажды тихой беззвездной ночью подменили всех иудеев на украинцев, он бы не справился со своей миссией
Не то что 40 лет водить и куда-то там вывести, а вообще дожить до рассвета
Заебашили бы под первым же барханом, там же и закопали, а зверху насіяли бурячків.

rvun 16 июня, 8:00
адін на рот жи

Андрей Жак 16 июня, 13:08
Только не русские, а российские. Русь была и может быть лишь одна - Киевская, всё остальное - дешёвые ордынские подделки.

igorilla 16 июня, 20:34
не знаю, как во времена Моисея, а в 1992-ом и 1999-ом особо гордиться нам было нечем

  • 1