?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Встретимся тут через 100 лет

Кто там не понимал, как именно сто лет назад "мудрий нарид" умудрился просрать государственность, завести в страну большевицкую чуму, от которой "хуже уже не будет", а потом по итогу имел войну, голод, несколько выкошенных поколений, потом снова голод, но уже в формате геноцида Голодомора, репрессии, и снова еще две-три волны репрессий?

А вот примерно так:

1. "Текст заключительной декларации саммита Европейского Союза сейчас находится на стадии обсуждения и во многом зависит от результатов визита президента Украины Владимира Зеленского в Париж и Берлин. В связи с этим пока рано говорить о том, какими будут договоренности лидеров Евросоюза в отношении Украины и России".

(читай - Европа задолбалась удерживать санкции, поэтому ипись, родная Украина, сама как хочешь).

2. Глава Генштаба Руслан Хомчак планирует свести численность в военных частях к оптимальному показателю. «Я уже отдал соответствующие указания, работают соответствующие структуры для того, чтобы привести численность, штаты воинских частей к оптимальному количеству, которое должно быть. По некоторым данным, Хомчак планирует сократить численность личного состава на 100 тысяч человек.

(читай - раша-армии сложно взять Украину с ее сегодняшним состоянием Армии, поэтому молодая зеленая команда слегка упростит им задачу).

Штош, попробуем снова в 2105. Have a nice century to all!

Алла Комарова


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 15 июня, 20:02
раз він не з зеко-манди - то вибачусь.
Свояк в 14-му в Авдіївці, коли вона ше не була менстримом, їв шо привозили волонтери, вдівався в шо привозили волонтери і катався на тому, шо підігнали волонтери. Казав, шо Бірюков, чи від Бірюкова реально багато підганяли. Через то оцього пана я не знаю, а за Бірюкова не хочеться без доказів гівно читати, він моєму родичу на війні допомагав.

Edited at 2019-06-15 20:03 (UTC)

euthanasepam 15 июня, 20:31
Бірюков публічна людина, тому на нього ллється все гімно. Як ото було з формою. Колись придумали для запобігання корупційним оборудкам розподіляти замовлення на малі партії і давати меншим підприємствам. Ідея чудова. Але на практиці може тих малих підприємств бути купа фіктивних, що передають далі замовлення основному виконавцю, а той на чомусь таки зловживає. Або малі підрядники реально працюють, але в них різні тканини, нитки, робітники, різна якість роботи. І потім в одному взводному строю стоять люди в кількох різновидах форми, і вся вона різна, хоча наче й у всіх наш піксель.

lg_hater 16 июня, 16:22
Що не з манди, то точно. Ті вже давно сюди не ходять, бо від тутешньої публіки здобути можуть хіба сцяними ганчірками по пиці. У найгіршому випадку — це я не тверджу, а припускаю — з зелекторату. Але. Навіть у такому випадку, якщо людина не топить за зеломойського, не гудить шоколадних бариг й т.і., нема причини апріорі записувати її в мудаки.

Тим більш, що хоча до волонтера на позивний Фенікс, а надто його "Крил", жодних претензій нема й не могло бути, але до помічника міністра Бірюкова вони були. Те, що він поливав лайном у пейсбучику перевірені в бойових умовах КрАЗи на користь новітніх МАЗ-Богдан від відомого Гладковського-Свинарчука, є безперечним фактом. Те, що голова ЦРСМЗ МО, якому насправді мали би бути адресовані претензії щодо форми й патчів, є його другом та протеже, теж. Ще пригадую закиди щодо закупок по завищеним цінам берців, дизтоплива й ще чогось. Хоча там насправді ні всьо так адназначна.

Ну, не бувають люди св'ятими за життя, як би ми того не хтіли. Отже, й кидатися на рефлексі на кожного, хто зачепив лихим словом поважну для тебе людину, то є гарна поведінка для доброго собаки, але ажніяк для розумної людини. Тож краще б ви оце, що мені написали, виклали одразу тому панові. Та спиталися в нього щодо доказів. А не отак, шабелюкою з плеча.

rvun 16 июня, 17:20
Ну, ми з ним вже сралися і не раз бо він любе отакого роду твердження фігачить. То ви в собачу свадьбу без знання теми втрапили. Того я трішки відразу йому написав. Проте - він не з тих, за ким заржавіє "пішовнахуй", так що ви даремно непокоїтесь за його сон і самопочуття, ше він від образи не сьогодні гигне.

lg_hater 16 июня, 18:56
Та бачив я ваші зіткнення. Й сам пару разів з ним рогами чіплявсь, як той олень. Але, то було давно. В попередню епоху, як стверджує колективний Узєлєнській, й направду скидається на те. За нинішніх часів, коли раптово проукраїнські українці опинилися в меньшості, вже так неможна. Ви ж, як той Махно, що він сравсь з усіма за їхнью найменшу незгоду з його поглядами. А врешті мусив, наче злодій, тікати з десятком прибічників через Дністер до румунів, бо з ними єдиними посратися ще не встиг.

Досить вже гризтися проміж собою. Пора знаходити спільне, й єднатися довколо нього. Бо звичне "за п'ять хвилин до розстрілу" не працює. А хвилини ті біжать невблаганно.

  • 1