?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Голос розчарування

Вакарчук у програмі «Право на владу», 1+1: Ми не виграємо війну проти Росії, якщо не почнемо вигравати війну внутрішню — проти корупції, проти олігархів, проти тих, хто сьогодні узурпував всю владу.

Ця фраза наштовхнула мене сформулювати причини чому я його не переношу на дух.

Ця фраза є одною з модифікацій основного меседжу кремлівської пропаганди 2015 року

Звучав цей меседж приблизно так:

"Не надо бороться за Крым, начните жить лучше в 10 раз и Крым сам вернется"

Цей меседж активно нав'язувався не такими свнсбками в часи коли зруйнована економіка 2014 року позначилася на курсі долара і на матеріальному становищі громадян.

Потім в 2016 і далі, коли матеріальне становище почало покращуватися, з'явився безвіз та інші фішечки, меседж несподівано трансформувався.

Ніхто з свнбак вже не розказував "почніть жити краще", бо вже почали жити краще ніж на окупованому Донбасі, а потім почали жити краще ніж в окупованому Криму.

І як бачите, ніхто назад не проситься.

Тому цей меседж трансформувався в щось таке:

"Поборите сначала коррупцию, а потом сможете выиграть войну" "Коррупция враг №1".

Але це все та ж сама сцянина.

З таким же успіхом можна відправляти боротися з брехнею чи відправляти боротися з хворобами ітд. І тільки після цього братися за війну.

Ну і головне, що причини і наслідки ніяк не пов'язані. Бо я не уявляю зв'язку між тим, що начальник ЖЕКу перестане брати хабарі і капітуляцією хла. Навіть не уявляю зв'язку між посадкою Насірова і капітуляцією хла. І навіть якщо посадити Ахметова, то хло не капітулює.

З корупцією треба боротися, з бідністю треба боротися, з брехнею треба боротися, з хворобами треба боротися, але не треба це зв'язувати з війною, з реальними загрозами і реальним ворогом, що стоїть на кордонах з мільйонним військом.

Тим самим носії таких меседжів зробили все можливе, щоб для українців перестала існувати війна, щоб українців почала вбивати недовіра, щоб вороги перестали бути ворогами, що й привело до реваншу.
І пан Вакарчук був одним з хедлайнерів цієї теми.

Тому він особисто огидний мені не тільки як політик, а й як людина.

Mason Lemberg


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
lg_hater 14 июня, 20:23
Гм. Я ж не плююсь, "я проста хачу для сібя разабрацця", як то кажуть товаришші мишебраття. Навмисне не вивчав ці питання, й чесно кажучи, все отаке от — від вас вперше чую. Але про батальон "Аскер" щось читав ще на початку війни, у 14-му. Зараз з вашох подачи таки спитавсь у гуля щодо участі кримотатар у війні, і от що він мені відказав:

Батальйон поліції «Крим» — добровольчий спеціальний пiдроздiл патрульної служби поліції особливого призначення, створений у червнi 2014 року в структурі МВС України. До березня 2015 року брала участь в АТО на сході України у складi роти (сотнi) полку міліції особливого призначення «Дніпро-1».

18.05.2016 15:09 Міністр оборони Степан Полторак зустрівся з військовослужбовцями – кримськими татарами, які проходять службу у Збройних Силах, і вручив їм відомчі нагороди. Полторак нагадав, що більшість кримських татар-військовослужбовців з початком російської агресії у Криму прийняли рішення виїхати з окупованого півострову та продовжити службу на материковій частині України.

Ильяс Алимов: Я назову бригады, в которых служили крымские татары: 93-я, 79-я, 55-я танковая, 54-ая, и 17-ая бригады — те, которые принимали участие в сражениях за Дебальцево, Иловайск, Пески, Донецкий аэропорт, то есть были практически во всех горячих точках.

25 лютого 2018, 13:14 У суботу, 24 лютого, в Києві відкрили фотовиставку фотографій кримських татар, які воюють на Донбасі.

Це все з першої сторінки, далі вже полінивсь.

Стосовно таксистів сперечатися не буду. Серед них дійсно більшість підораси, усюди й незалежно від їхнього етнічного походження. А от щодо наркоти ви мене дуже здивували. Припустимо, що все так, як ви змалювали. Тоді виникає низка питань, на які я не можу знайти відповідей. По перше, навіщо московскій держнаркомафії арештовувати дрібних конкурентів, замість того, аби як завжди, просто взяти під свою "кришу"? По друге, за яким бісом звинувачувати наркоторгівців у "екстремізмі", тобто відкрито визнавати їх переслідуваними з політичних мотивів, викликаючи на свою адресу закиди у порушенні прав людини з боку міжнародних організацій? Навпаки, як з отим журнашлюжкою, що йому нещодавно підкинули якесь зілля, це було б логічним. А так — дурня якась виходить. По третє, чому до окупації, коли наші "доблесні" менти регулярно громили різні етнічні ЗПГ, які торгували наркотою, від циганських до в'єтнамських, саме про кримськотатарські ніхто нічого не чув? Хіба що вони взялися за цей бізнес вже після березня 14-го. Ну так тоді на здоров'я, хай собі труять москалів.

Й не треба мені нічого доводити, просто поясніть, будь ласка, оці протиріччя.

П.С. На запит "кримські татари наркоторговці" релевантної видачи, принаймні на перших 4-х сторінках, чомусь — жодної. Теж дивно. Невже в цілій Україні ніхто, крім вас не в курсі цього їхнього бізнесу?

  • 1