?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Голос розчарування

Вакарчук у програмі «Право на владу», 1+1: Ми не виграємо війну проти Росії, якщо не почнемо вигравати війну внутрішню — проти корупції, проти олігархів, проти тих, хто сьогодні узурпував всю владу.

Ця фраза наштовхнула мене сформулювати причини чому я його не переношу на дух.

Ця фраза є одною з модифікацій основного меседжу кремлівської пропаганди 2015 року

Звучав цей меседж приблизно так:

"Не надо бороться за Крым, начните жить лучше в 10 раз и Крым сам вернется"

Цей меседж активно нав'язувався не такими свнсбками в часи коли зруйнована економіка 2014 року позначилася на курсі долара і на матеріальному становищі громадян.

Потім в 2016 і далі, коли матеріальне становище почало покращуватися, з'явився безвіз та інші фішечки, меседж несподівано трансформувався.

Ніхто з свнбак вже не розказував "почніть жити краще", бо вже почали жити краще ніж на окупованому Донбасі, а потім почали жити краще ніж в окупованому Криму.

І як бачите, ніхто назад не проситься.

Тому цей меседж трансформувався в щось таке:

"Поборите сначала коррупцию, а потом сможете выиграть войну" "Коррупция враг №1".

Але це все та ж сама сцянина.

З таким же успіхом можна відправляти боротися з брехнею чи відправляти боротися з хворобами ітд. І тільки після цього братися за війну.

Ну і головне, що причини і наслідки ніяк не пов'язані. Бо я не уявляю зв'язку між тим, що начальник ЖЕКу перестане брати хабарі і капітуляцією хла. Навіть не уявляю зв'язку між посадкою Насірова і капітуляцією хла. І навіть якщо посадити Ахметова, то хло не капітулює.

З корупцією треба боротися, з бідністю треба боротися, з брехнею треба боротися, з хворобами треба боротися, але не треба це зв'язувати з війною, з реальними загрозами і реальним ворогом, що стоїть на кордонах з мільйонним військом.

Тим самим носії таких меседжів зробили все можливе, щоб для українців перестала існувати війна, щоб українців почала вбивати недовіра, щоб вороги перестали бути ворогами, що й привело до реваншу.
І пан Вакарчук був одним з хедлайнерів цієї теми.

Тому він особисто огидний мені не тільки як політик, а й як людина.

Mason Lemberg


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
lg_hater 14 июня, 14:06
В слові "Хуйлостан" немає літери "р". Але загальний хід думки цілком вірний.

euthanasepam 14 июня, 15:42
У слові «Московія», до речі, теж нема.

lg_hater 14 июня, 18:49
Московія існувала десь до 2000..2002 року. Допоки хуйло на погоняло "Міль" потроху не виросло в Хуйло. З цього моменту Московська Федерастія скінчилася, й почавсь справжнісінький Хуйлостан. Як Македонія, ще не ставша імперією, перетворилася на царство Олександра за правління однойменного царя, чи Панонія на Угорщину за Іштвана І. Внаслідок кардинальної зміни форми правління, державного устрою, суспільних відносин, менталітету населення й т.і. разом, на базі старої держави повстала нова, геть інша. Єльцинська Московія, що мала невеличкий, але таки шанс на модернізацію, транформацію й яке-не яке майбутнє, за Хуйла колапсувала в наперед причений Хуйлостан. Наочний приклад ролі особистості в історії.

До речі, ще в 2000-му на закиди кацапні, що їхній новий мудак не гірший за нашого тодішнього, я відповідав, що наш за 4 роки піде, ще й сам, а от вони нехай-но спробують позбавитися свого хоча б через 10..15. Що воно пересидить самого Брєжнева, навіть на думку не спадало.

  • 1