?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Голос розчарування

Вакарчук у програмі «Право на владу», 1+1: Ми не виграємо війну проти Росії, якщо не почнемо вигравати війну внутрішню — проти корупції, проти олігархів, проти тих, хто сьогодні узурпував всю владу.

Ця фраза наштовхнула мене сформулювати причини чому я його не переношу на дух.

Ця фраза є одною з модифікацій основного меседжу кремлівської пропаганди 2015 року

Звучав цей меседж приблизно так:

"Не надо бороться за Крым, начните жить лучше в 10 раз и Крым сам вернется"

Цей меседж активно нав'язувався не такими свнсбками в часи коли зруйнована економіка 2014 року позначилася на курсі долара і на матеріальному становищі громадян.

Потім в 2016 і далі, коли матеріальне становище почало покращуватися, з'явився безвіз та інші фішечки, меседж несподівано трансформувався.

Ніхто з свнбак вже не розказував "почніть жити краще", бо вже почали жити краще ніж на окупованому Донбасі, а потім почали жити краще ніж в окупованому Криму.

І як бачите, ніхто назад не проситься.

Тому цей меседж трансформувався в щось таке:

"Поборите сначала коррупцию, а потом сможете выиграть войну" "Коррупция враг №1".

Але це все та ж сама сцянина.

З таким же успіхом можна відправляти боротися з брехнею чи відправляти боротися з хворобами ітд. І тільки після цього братися за війну.

Ну і головне, що причини і наслідки ніяк не пов'язані. Бо я не уявляю зв'язку між тим, що начальник ЖЕКу перестане брати хабарі і капітуляцією хла. Навіть не уявляю зв'язку між посадкою Насірова і капітуляцією хла. І навіть якщо посадити Ахметова, то хло не капітулює.

З корупцією треба боротися, з бідністю треба боротися, з брехнею треба боротися, з хворобами треба боротися, але не треба це зв'язувати з війною, з реальними загрозами і реальним ворогом, що стоїть на кордонах з мільйонним військом.

Тим самим носії таких меседжів зробили все можливе, щоб для українців перестала існувати війна, щоб українців почала вбивати недовіра, щоб вороги перестали бути ворогами, що й привело до реваншу.
І пан Вакарчук був одним з хедлайнерів цієї теми.

Тому він особисто огидний мені не тільки як політик, а й як людина.

Mason Lemberg


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
lg_hater 14 июня, 14:04
Все вірно, за єдиним виключенням. "Ніхто назад не проситься" — це тому, що ніхто не питає в тих, хто попроситися б міг. Воно ж бо відбувається, як у совєтській тюрмі, коли огрядний прокурор заходить до камери, та питається в виснажених в'язнів щодо скарг на поводження з ними. Бо так вимагають правила гри — спитати, отримати заперечну відповідь, та піти з чуйствам випалнінава долга. Звісно ж, ті, кому є що сказати —мовчать, бо знають, що варто хоча б пикнути, їх взагалі вб'ють, тільки-но цей прокурор вийде з приміщення. А от суки, "вставшиї на путь ісправлєнія", запопадливо заверещать хором "нікакнєт, гражданін начальник", аби хтось раптом не насміливсь таки пикнути.

Отак і тут. Почути думку окупованого можна лише в тому випадку, коли розмова йде віч-на-віч з тим, кому він довіряє. Або ж коли він покинув зону назавжди, не лишивши там жодного з тих, за чиє життя йому треба боятися.

І до речі, теза про "ани самі хателі атділіцца" та похідна від неї "вірнуцца, еслі випалните їхнії условія" теж є вигаданними хуйлостанською пропагандою спочатку та до кінця. Місцевих ніхто ніколи не питав, чого вони хочуть, а чого ні. Їх лише поставили рачки перед відбувшимся фактом окупації, а потім почали винищувати тих з них, хто виявляв будь-яке незадоволення цим фактом.

poruchik111 14 июня, 14:12
Але є фактом те що кримські самі добровільно лягли під московію.
В жаданні моськовитської «розкіши» та пенсій.
А так звані кримські татари , з яких нам тут ліплять патріотів, першими стали вчергу на референдум. а потім за аусвайсами.
Тому на крим мені будо байдуже.
Я його і до того не любив за кацапість.

d_nielli 14 июня, 14:51
в крыму гражданство "дали" даже тем, кто от него публично отказался. Сенцов например. На российской станицы вики ему рисуют российское гражданство.

Понимаете, тут конечно дело личного выбора. И да, безусловно - в твою страну, твой город, на твою улицу приходят солдаты чужой страны, а ты гражданин и имеешь долг, но
1) тебя никто никогда не учил воевать
2) тебя никто никогда не учил воевать как партизана
3) тебе никто никогда не показывал людей, которым ты можешь доверять
4) никто никогда не проводил сборы с такими людьми, тебе не показывали схроны с оружием на случай оккупации
5) тебе никто никогда не прививал чувство общности и ты даже не знаешь как зовут твоих соседей по лестничной клетке и их взгляды

Знаете, что бывает, когда гражданин - безусловно достойный не только уважения, но и чтобы люди расступались и замолкали в его присутствии - решает проявить свой гражданский долг в таких вот условиях? Почитайте про депутата Рыбака.

А знаете что бывает с обществом, которое никогда не готовилось к войне? Прочитайте про If Day

poruchik111 14 июня, 15:15

Подртрись своей писаниной, викинг.

lg_hater 14 июня, 17:52
Я теж це лайно був вважав за факт. Допоки не побачив у зомбоскринці таку ж точно картинку й за тим же авторством, але вже зі свого міста. Тоді як на власні очи бачив геть інше. Недарма ж іхтамнєти хапали всіх, хто лише намагався зняти щось на вулицях, не маючи при собі аусвайса з двоголовою куркою.

Лише тоді й збагнув, що телевізійні війська Хуйлостанської Підерації працювали тут по вдало обкатаному в Криму сценарію, й вірити їхнім фальшивкам неможна. Єдине, що можливо в АРК було інакшим, це пропорція прихильників окупації. Там таки було більше "панаєхалав" з Кацапістану, ніж у нас. Тобто, враховуючи, що тут захуйловців було приблизно вдвічи менше, ніж притомних, можу припустити, що на півострові їх було десь порівну.

Що ж до татарів, які ніби-то першими перебігли на бік ворога, маю питаннячко — а чому ж тоді їх досі переслідують, чому "судять" тих, хто брав участь у тому мітингу, що відбувся ще до анексії, до окупації, до херендуму? Чому їх тероризують щотижневими, за розкладом, обшуками та арештами, замість нагородити відомою медалькою "за крадіжку Криму"? Ну, про самопроголошеного муфтія всєя АРК я чув. В нього ще має бути кількадесят поплічників-посіпак, за логікою речей. І все, більше жодних колаборантів із кримских татар я не знаю. А ви?

Ну й до аусвайсів. Читали в Апокаліпсисі про "печатку звіра"? Без якої мовляв буде заборонено й покупати, й продавати, та й взагалі жити? От саме така функція і в цих папірців. Те, що без аусвайсу не отримаєш пенсії, чи соцвиплат, ба навіть зарплати, бо не відриють рахунок у банку, чи ж меддопомоги — ще пів-біди. Можна якось пристосуватися, працювати в чорну за нал, лікуватися власноруч, й т.і. Біда ж, що без нього можуть тупо не пустити додому після поїздки на материк. Без пояснення причин, як небажаного іноземця. Ба більше, людину без аусвайса можуть будь-якої миті вигнати з власної домівки, з тим же формулюванням. Або й взагалі оголосити нелегальним імігрантом, й кинути за ґрати. Спробуй-но відмовся. Хіба відчайдухи на кшалт Сенцова чи Чийгоза спромоглися.

Саме для того, аби примусово зробити кримців своїми громадянами, й знадобилася не просто окупація, а ціла анексія. Мета очевидна: коли прийде час повертати вкрадене, за "співвітчизників" можна буде добряче поторгуватися. А у нас на Донбасі, який із початку планували віддати, вірніше обміняти на Крим, з тими аусвайсами нікого не силують, окрім власівців, тому й отримують їх переважно вони. Аби про кожного схопленого іхтамнєта в маськві з чесними очима могли казати, що він тутешній шахтар-тракторист. Різна мета, різна й ступінь примусу.

poruchik111 14 июня, 18:09
я не хочу вам щось доказувать.
це важко. та не має сенсу.
для початку покажіиь мені «батальон Алушта» чи Бахчисарай.
Який воює на нашому боці
далі. ви взагалі вкурсі хто торгує наркотою в Криму?
так, не дивуйтесь та не кривіться, це татари.
Авжеш обшук треба обізвати «політичним переслідуванням.»
Не треба ото плюватись в мене, не треба.
до тогож 90% таксистів та. перевізників це... татари
з них аідсотків так 70 може трохи більше стукачів фсб.
Здивовані? я зрадник? пиздун?
ну хай так буде.
Хто такий Джимільов і шо він робить?
А другий татарін, котрий з москви, забув фамілію...
він жодного разу не фсбшнік, ага, іжте не абляпайтесь.
який результат його праці?
Чувак нормально себе чуха на мої налоги.
А то шо татари в криму першими побігли аусвайси отримувать, так це просто факт. і ніхто їх автоматами в дишло на це не гнав!
Ще раз, де татари воюють?

lg_hater 14 июня, 20:23
Гм. Я ж не плююсь, "я проста хачу для сібя разабрацця", як то кажуть товаришші мишебраття. Навмисне не вивчав ці питання, й чесно кажучи, все отаке от — від вас вперше чую. Але про батальон "Аскер" щось читав ще на початку війни, у 14-му. Зараз з вашох подачи таки спитавсь у гуля щодо участі кримотатар у війні, і от що він мені відказав:

Батальйон поліції «Крим» — добровольчий спеціальний пiдроздiл патрульної служби поліції особливого призначення, створений у червнi 2014 року в структурі МВС України. До березня 2015 року брала участь в АТО на сході України у складi роти (сотнi) полку міліції особливого призначення «Дніпро-1».

18.05.2016 15:09 Міністр оборони Степан Полторак зустрівся з військовослужбовцями – кримськими татарами, які проходять службу у Збройних Силах, і вручив їм відомчі нагороди. Полторак нагадав, що більшість кримських татар-військовослужбовців з початком російської агресії у Криму прийняли рішення виїхати з окупованого півострову та продовжити службу на материковій частині України.

Ильяс Алимов: Я назову бригады, в которых служили крымские татары: 93-я, 79-я, 55-я танковая, 54-ая, и 17-ая бригады — те, которые принимали участие в сражениях за Дебальцево, Иловайск, Пески, Донецкий аэропорт, то есть были практически во всех горячих точках.

25 лютого 2018, 13:14 У суботу, 24 лютого, в Києві відкрили фотовиставку фотографій кримських татар, які воюють на Донбасі.

Це все з першої сторінки, далі вже полінивсь.

Стосовно таксистів сперечатися не буду. Серед них дійсно більшість підораси, усюди й незалежно від їхнього етнічного походження. А от щодо наркоти ви мене дуже здивували. Припустимо, що все так, як ви змалювали. Тоді виникає низка питань, на які я не можу знайти відповідей. По перше, навіщо московскій держнаркомафії арештовувати дрібних конкурентів, замість того, аби як завжди, просто взяти під свою "кришу"? По друге, за яким бісом звинувачувати наркоторгівців у "екстремізмі", тобто відкрито визнавати їх переслідуваними з політичних мотивів, викликаючи на свою адресу закиди у порушенні прав людини з боку міжнародних організацій? Навпаки, як з отим журнашлюжкою, що йому нещодавно підкинули якесь зілля, це було б логічним. А так — дурня якась виходить. По третє, чому до окупації, коли наші "доблесні" менти регулярно громили різні етнічні ЗПГ, які торгували наркотою, від циганських до в'єтнамських, саме про кримськотатарські ніхто нічого не чув? Хіба що вони взялися за цей бізнес вже після березня 14-го. Ну так тоді на здоров'я, хай собі труять москалів.

Й не треба мені нічого доводити, просто поясніть, будь ласка, оці протиріччя.

П.С. На запит "кримські татари наркоторговці" релевантної видачи, принаймні на перших 4-х сторінках, чомусь — жодної. Теж дивно. Невже в цілій Україні ніхто, крім вас не в курсі цього їхнього бізнесу?

tank_ua 14 июня, 19:46
с татарами не все так однозначно - старшее поколение ненавидит рашку и готово жить в салманах и хуянах но НА СВОЕЙ ЗЕМЛЕ, а молодежь - чтобы уйти от муслимства и мозгоебства стариков - готова лечь под кого угодно. Это не наблюдение, это мое знание с 2005 года примерно.

Так что старики - тем более сидевшие в совке - более чем искренне говорят. Им я верю, они хотят жить на своей земле и без кацапов. А вот их внуки - хуй на это клали.

Вот с этой оговоркой - ППКС.

  • 1