?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Що я розумію про цей судовий бєспрєдєл і комєдію з баришівським райсудом?

Те, що насправді нічого смішного та веселого тут немає. Тому що насправді ми маємо справу з абсолютно тривіальним кейсом рейдерського захвату, яких ми вже бачили на своєму віці сто тисяч мільйонів.

В Україні існує своя власна школа рейдерства, в ній напрацьований масив кейсів і давно сам собою склався ефективний протокол, за яким все зазвичай і відбувається. Просто цього разу всі такі здивовані, тому що відбувається рейдерський захват Нацбанку, а не комерційного B2C бізнесу.

Я не рейдер, але я бачив декілька рейдерів і бачив, як вони функціонують. І зараз я бачу абсолютно аналогічний випадок.

Мета рейдерства полягає в тому, щоб понизити вартість активу настільки, щоб особи, які контролюють цей актив, були вимушени вийти на перемовини з невігідних для них позицій і погодитися на продаж цього активу за неринковою ціною. В ідеалі мета рейдерства - захопити контроль над активом взагалі без перемовин і викупу.

І тому майже кожне рейдерство починається з рішення суду. Це рішення суду має знизити керованість активом. Задача - зробити головняк керівництву активу, щоб вони були вимушені замість керування активом бігати і вирішувати фантастичні і максимально неочікувані проблеми. Неважливо, наскільки це рішення суду відповідає традиційній юридичній практиці. Ба більше - якщо воно зовсім їй не відповідає - так навіть краще.

Юристи атакованої сторони мають бути шоковані абсурдністю рішення. Якщо звинуватити магазин будівельних матеріалів у тому, що через їх неякісний бетон впала Вавілонська Башта і прикласти в якості аргументу лінгвістичну експертизу, яка доведе, що англійська мова справді зовсім несхожа на китайську, і тому позивач несе мільярдні збитки через те, що поїхав до Китаю і його там ніхто не зрозумів - нехай юристи будівельного магазину шукають відповідну прецедентну практику для захисту. Доведи в апеляції, що ти не верблюд, давай. І юридична служба відповідача паралізована, вона шукає висновки галахічного суду з аналогічних питань за 332 рік до н.е.

А тим часом атакуюча сторона продовжує атаку. З'являються публікації в медіа, які обгрунтовано доводять, що актив говно, а його власники підораси, тому що вони *вставте свій варіант*. Мета - заблокувати можливу публічну активність атакованої сторони. Щоб не було кому виступити на захист публічно. От тут написано, що ця панночка корупціонер і зоофіл. А ви кажете, що Баришівський райсуд не має права її відсторонити від виконання обов'язків? Так ви що, корупціонерів та зоофілів захищаєте? Нічого собі. Суд там може й неправомірне рішення виніс, але так цим зоофілам і треба, сиди мовчи в тряпочку, захисник зоофілів знайшовся.

Я, до речі, впевнений, що Рожкова може бути найчорнішою людиною на ринку. Найчорнішою. Але ми бачимо не атаку баришівського райсуду на Рожкову, тому я жодної секунди не витрачу на дискусію стосовно баришівського райсуда та Рожкової. Це війна Коломойського з Національним Банком України.

І в рамках цієї війни я вам скажу, що нас чекає далі. Далі почнеться цирк. Коли керівництво заблоковано, юридичний відділ заблокований і можливі союзники заблоковані, починається найцікавіше для зовнішнього спостерігача - вуличний цирк. Казачий театр штурмує двері НБУ, вуличні акції, самоспалення, передчасні роди карликів на ґанку НБУ і так далі і тому подібне. А тим часом суди продовжують клепати одне рішення за іншим. А тим часом серйозні міжнародні фінансові інституції понижають кредитний рейтинг України у зв'язку з нестабільністю її фінансової системи. А тим часом громадяни, побачивши, що НБУ втрачає контроль за економікою (тому що їм так в телевізорі сказали), виймають гроші з комерційних банків і кладуть у скляні банки. І гривна падає.

А головне, тим часом серйозні люди в костюмах та з дорогими годинниками час від часу пишуть керівництву НБУ смски "хлопці, або ви починаєте перемовини, або ми ще трохи обрушимо економіку країни і звинуватимо в цьому вас".

Зеленському життєво необхідний контроль над НБУ. Коломойському життєво необхідний контроль над НБУ. Потрібна допеміссія, потрібен рефінанс.

Сприймайте Україну, як банк. До банку увірвалися грабіжники, взяли нас із вами у заложники, зняли з жінок діаманти а з чоловіків годинники, але броньоване сховище, у якому й лежать усі гроші, все ще не відкрите. Його захищають Смолій та Рожкова. Тому Рожкову грабіжники зараз вб'ють, щоб Смолій відкрив кодовий замок.

Ось це й відбувається. Ось такі справи.

Alex Noinets


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 14 июня, 12:46
>>банку увірвалися грабіжники, взяли нас із вами у заложники
А от вам хуй. Все було не так. Майже всі клієнти і робітники ціього банку - блядуваті повії, які дяді з веселою посмішкою, бо він симпатичний, повіддавали всі свої накопичення і вже лежать з розставленими ногами, шоб він їх виїбав. Хоча матуся і керівник їм кажуть "шо ж ти робиш, дура?". То ось - оскільки в правлінні банку кожне кончене чмо має один голос, після того, як воно спустило свої заощадження на жиголо і підставило свою дірку - воно всією массою охлоса проголосувало за наступне: 1)вигнати директора банку, де в них є ще депозит і призначити замість нього жиголо 2) Розігнати службу безпеки - бо та не дозволяє виносити жиголу і його помагакам гроші і оргтехніку з приміщення банку

Після звільнення службибезпеки - прийшли бандюки, які тупо винесли все з банку, пристрелили жиголо, його помагак і майже всіх давалок з вищезгаданого тексту.
---
PROFIT!!!

Edited at 2019-06-14 12:49 (UTC)

nickn1973 14 июня, 14:43
Ну вот еще одно "рішення суду":

https://www.unian.ua/lite/stars/10586463-zirci-serialu-svati-taki-dozvolili-v-jizd-i-zyomki-v-ukrajini.html

Встречайте на ЗЕ.., тьфу, голубых экранах реабилитированных "сватов". Справедливость восторжествовала. ПреЗЕдент -таки продолжит свой маленький гешефт.

Благодарю тебя, Боже, что мой телевизор сломался десять лет назад!

tank_ua 14 июня, 19:37
предсказуемо шопздц.

  • 1