Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ще раз про МАУ

Ітогі подведьом.

А також спробуємо розставити крапки над Й в слові «Коломойський».

У компанії СкайАп все норм.

У компанії СкайАп нові літаки в лізингу, у них успішна та ефективна бізнес-модель, у них нижчі ціни, ніж у конкурентів, а тому у них непогана конкурентоздатність. У них є материнська туристична компанія, тобто вони надають комплекс послуг, я літав ДжоинАпом – в принципі, норм, за свої гроші.

Це не у СкайАп проблеми. Це у МАУ проблеми.

Давайте говорити чесно. У МАУ проблеми, тому що вони максимальні чорти, тому що сервіс краще навіть у справжніх чортів у пеклі, у них затримки рейсів, тому що їх операційний менеджмент може собі дозволити відправити одну половину пасажирів, а іншу половину забути в аеропорті в автобусі на злітній смузі.

Гірше ніж у МАУ сервіс мабуть лише у МоторСіч, але на щастя поки що у Моторсічі менше адміністративних важелів.

Це МАУ пиздець, тому що замість маркетингу і піару у них фантастичні заяви топменеджменту про те, що в літаку ти не повинен швидко, надійно і якісно летіти в точку Б з точки А, а повинен пишатися статусом. Не на електричці ж летиш, не лох. І чим більше ти переплачуєш МАУ, тим більше ти не лох.

До речі, про ціни. Це МАУ пиздець, тому що коли ціноутворення відбувається методом рінопенісуального аналізу (хєр до носа прикинути), і тому їм навіть не спадає на думку конкурувати з УЗ. Навіщо? МАУ нам каже, що це ж лііітааак, це магія, статус, лакшері, це повинно коштувати дорого, бо де б ще тебе забули в аеропорту, тому що твій літак відмовилися випускати до польоту навіть в Уганді. Це ж честь для нас, літати антикваріатом.

Це ж до Шотландії польот може коштувати 20 баксів, а Київ-Одеса це вам не Шотландія, там дешевше 150 баксів ніяк не виходить.

Ось це і вбиває МАУ. Вони вам, звичайно, розкажуть, що лоукостом може бути не все и не завжди, що у нас умови, ринок, ніхто не літає, маленька завантаженість маршрутів (чого б їй бути великою за 150 баксів) та інша така єресь.

Але це жодним чином не рятує МАУ, всі ці розмови нецікаві ґаманцям клієнтів.

Лоукостери вбивають МАУ, а МАУ не може перетворитися в лоукостер. Тому що це Коломойському нецікаво. Так само, як і Приват був не цікавий Коломойському, як успішний прибутковий банк, а був цікавий, як діра для виводу капіталів, а головне, як механізм шантажу держвлади для безконтрольного отримання рефінансу.

Оце і є точка G. МАУ пиздець і всім бізнесам Коломойського пиздець, тому що весь його бізнес – це кідалово та піраміда. І конкурувати цей наєбізнес може з нормальним бізнесом виключно методом створення надлюдських проблем нормальному конкурентному бізнесу силами чиновників, реєстраторів та перевіряючих.

Саме тому Коломойський вимушений зараз виглядати, як чорт, вимушений підставлятися під обвал рейтингів, вимушений по якимось районам шукати ноунеймів заявників, вимушений купувати якихось районних суддів, які після винесення рішення випаровуються в повітрі безслідно. Він ВИМУШЕНИЙ ТАК РОБИТИ, тому що інакше його МАУшечці пиздець, вона вимре, як мамонти.

Це не лоукостери вимирають, у лоукостерів все норм.

Це МАУ пиздець.

Ось про це і варто говорити.

Антон Швец

Tags: Коломойский, Политика, Экономика
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan dezembro 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments

Recent Posts from This Journal