?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

А що сі взначає заява баби Юлі "пане зезиденте, не виконуйте рішення конституційного суду"?

Ну, тобто, шо я собі чую?

Пане зезиденте, (чую собі я), я стара жінка без електоральних перспективів, але я ваша навєкі, давайте з вами разом зробимо державний переворот, я вас люблю німагу, будьте моїм Лазаренком, у нього не вийшло у вас вийде. Ви гарант Конституції, вам все можно, узурпуйте владу, їбіть закони дотла, по закону ваша влада обмежена, а моя партія приречена, але якщо ми з вами об'єднаємося, то ми тоді разом зможемо зробити таке обличчя як ніби це не переворот, а просто тимчасова криза.

Просто виконавча гілка влади нахуй шле законодавчу та судову і забирає собі все. А шо нарід не пойме, так все він пойме, все він зрозуміє, і всім буде похєр, а кому нє похєр, то нехай Аваков їх стріляє, там таких небагато.

Воно, звичайно, цікава пропозиція, але я в ній чую також, що пані Тимошенко вже знає позицію суду, і вона не на користь пана зезидента, і сам пан зезидент очевидно ще сам сситься узурпувати владу, тому пані Тимошенко йому дає сигнал, що він не один на цьому святі.

Якщо пані Тимошенко не знає позицію суду, то навіщо їй робити заяву, яка прямо руйнує ключову засаду конституційного ладу, звертаючись до гаранта конституції? Щоб він їй сказав "ви панночко на старості років зовсім ополоумєлі, да, дякую"?

Alex Noinets


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
yumjaagiin 13 июня, 6:15
уж премьеркой невтерпеж

exurage 13 июня, 6:24
Варіант 1 що перетікає у 3

nickn1973 13 июня, 6:40
Залишається спиздити чужий коментар:
"Vasil Galan:
З віком пані Тимошенко старіє не тільки зовні але і думками. Цікаво, як вона буде доводити свої аргументи не виконувати рішення Конституційного Суду европейській спільноті? Адже офіційної довідки про психічне захворювання у неї нема".(с)

saburov_s 13 июня, 7:57
У Йули реальная, и как по мне не очень приятная перспектива на парламентских выборах не набрать нужные 5%. Потому как оказалось что популистка она ещё не самая оголтелая, плюс ещё и приевшаяся. А тут такой шанс помочь устроить заварушку и при этом самой ни за что не отвечать. Так что ничего удивительного.

kat_koshechkina 13 июня, 8:41
Це публичний заклик до зміни конституційного строю.

Alex Tsikavyi 13 июня, 9:11
А если шо, то Юля привезет 300 человек поддержки на автобусах. Немного мало, но шо ж поделаешь.

А вообще єто повод для Зели затулить ее обратно на Качановку.

lg_hater 13 июня, 10:36
Я ще після відомого "зливу" телефонної розмови Вани з нині вже президентом (справжнім) казав: це вони вже домовилися про "парламентську республіку". Бєня за допомогою ляльки створює хаос де лише можна, дискредитуючи сам інститут президентства. Контрольований ним новий склад ВР під соусом "бачите, що може наробити некомпетна людина на такій посаді?" вносить відповідні зміни до Конституції, 73% аплодують. Бабуля стає прем'єром, і вже без зеліної недолугості, тишком-нишком віддячує за це дідусю тим, що ще залишилося в країні неприватизованим. Мо' й Ощад з Ексімом ще додасть у комплект до Привата. Собі ж залишить улюблені газові схеми. А блазень так і потішатиме публіку, але вже у статусі додона, на якого ніхто всерьоз уваги не звертає. Й нещодавно виголошена ідея про "двопалатний парламент" у випадку її вдалого втілення консервує ситуацію на багато років наперед.

Одна надія, що Беня за давньою звичкою вирішить і її кинути, і партнерів-конкурентів з олігархату, та всі ніштяки запхати в одну глотку. І тоді неминуче стане їхнім загальним ворогом, що його стая неминуче зжере. Є ще можливість, що 73% швиденько відростять собі трохи мізків. Або ж прилетять марсіяни, викрадуть всіх уродів разом з їхніми слугами задля садистських дослідів, чим мимохідь врятують Україну. Більше можливостей уникнути перетворення країни на гібрид Молдови з Білоруссю, нема. Й невідомо, яка з наявних найменш фантастична.

  • 1