?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Фраза дня"К 2005 году станет ясно, что эффект Интернета на глобальную экономику будет не больше чем эффект от телефаксов."

Так сказал в 1998 году Пол Крагман, автор 100 книг и 10 учебников по экономике, Нобелевский лауреат по экономике и на протяжении 20 лет бессменный колумнист по экономике в Нью-Йорк Таймс.

David Gurevich


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
mr_k_bx 10 июня, 17:13

Он вообще часто пальцем в небо.


phobos_il 10 июня, 17:14
Ну, у этого дебила-социка можно отыскать очень много ляпов...а уж как он был влюблен в Чавеса...Его нобель - из той же серии, что нобель Обамы или Арафата за мир.

UnX0R 10 июня, 17:37
Это хоть и престижно, но вообще не Нобель.

Премия Шведского национального банка по экономическим наукам памяти Альфреда Нобеля (швед. Sveriges Riksbanks pris i ekonomisk vetenskap till Alfred Nobels minne), неофициально Нобелевская премия по экономике — премия, учреждённая Банком Швеции в память Альфреда Нобеля и вручаемая за достижения в области экономических наук.

Премия присуждается один раз в год Шведской королевской академией наук. Является самой престижной премией в области экономики[1]. В отличие от остальных премий, вручаемых на церемонии награждения нобелевских лауреатов, данная премия не является наследием Альфреда Нобеля.

talgaton 10 июня, 17:17
вам вже сказали что за нобель.

ghrar 10 июня, 17:27
может мы все не очень понимаем какое влияние оказал на экономику факс?

fyvaproldzhe 10 июня, 17:45
На самом деле - громадное. Что не умаляет глубину высказывания, однако.

Но тут опять же, как делить? Что есть интернет, собственно? Где кончаются локальные сети? В общем, контекст цитаты смотреть нужно.

И - вдогонку. Эта цитата с шуточной статьи на 100 какой-то известной газеты.

Edited at 2019-06-10 18:06 (UTC)

ghrar 10 июня, 19:52
если он шутил, то очень тонко)))
любая мелочь, позволяющая сэкономить ресурс, двигает экономику, а иногда и науку. (с) Р. Фейнман.

lg_hater 10 июня, 17:40
640 кілобайт пам'яті буде достатньо всім.
Або ж, якщо в місті житиме кілька мільонів мешканцев, воно неодмінно буде вкрите товстим шаром кінського гною. Прогнози це така слизька царина, що йой.

ghrar 10 июня, 19:55
640 кілобайт і досі вистачить всім, але прогрес - парадоксальна річ. він ускладнює спрощуючи). чи спрощує ускладнюючи)

lg_hater 11 июня, 11:09
На жаль, мені не вистачає ані 1 Гб на планшеті, ани 2-х на нетбуці. І якщо в першому випадку це можна якшо не виправдати, то пояснити — пропрієтарний андроїд, криворукі ламери-програмери з закритим кодом у маркеті, тотальне шпигунство за користувачем й т.і. — то в другому, де все опенсорсне, тобто індусського коду немає, всі зайві демони відключені, монстрів на кшалт systemd принципово не встановлено — ніяк.

Найдивовижніше ж, що пам'ять здебільшого вижирають такі, здавалося б, найтривіальніші речі, як банальний просмотр текстів з малюнками у мережі, тобто броузінг. Ще якихось років десять тому ненажерливість веб-сторінок вдавалося вгамовувати відключенням жабаскриптів, флеша й інших зайвих свистульок-пердульок, ну й блокувальники реклами допомагали. Зараз вже навіть домашня сторінка васі пупкіна вимагає ввімкнути принаймні жабаскрипт та кукіси. А тих скриптів, навіть не рахуючи рекламний спам, скільки ліплять, що у код краще взагалі не дивитись. Єдине, що ще якось допомагає, це додатки на кшалт NoScript та uMatrix, що вміють забороняти/дозволяти окремі набори усього цього інтегрованного вмкод сміття подоменно. Та й з ними броузинг сайтів, які відкриваєш вперше, перетворюється на тривалий квест з поетапного вмикання лише необхідного у спосіб спроб/помилок. А до того ж і вже налагоджене може раптом відмовитись працювати, бо сайтові зробили черговий редізайн.

От тому-то, коли я чую слова "веб-дізайнер", чи навіть "веб-програмер", моя рука тягнется і тягнеться до пістолета. Саме цим падлюкам завжди не вистачає ресурсів чужих компьютерів. А тому, хто вигадав падлючу ідею перекласти роботу, що її має виконувати сервер, на значно меньш потужні за визначенням пристрої користувачів, заздалегідь вготоване місце в одному казані з Хуйлом, Сраліним, Гітлером та іншими людожерами-кровопивцями.

І ні, це ніякий не прогрес. Це суміш непрофесійності, безвідповідальності, та байдужості. Тобто банальне свинство.

greyeleyed 18 июня, 0:25
У 640 KB уміщується бітмап 403x540 (24 біти на колір).
404x540 вже не вміщується. Звісно, можна працювати і за монохромними, і за чорно-білими(чорно-зеленими) моніторами, тоді можливо досягнути найближчіх до сучасних значень роздільної здатності.
Можна програмувати, шилом пробиваючи перфокарти.
Можна розпалювати вогонь камінням.
Але навіщо?

kingeugen 10 июня, 21:40
"Во всём мире нужны разве что 5 компьютеров." шеф IBM о компьютерах

zz_z_z 10 июня, 19:04
Мабудь малорос

  • 1