?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Якщо про корупцію не говорити, то її ніби й немає

Константин Нескоромный: Спостерігаю цікаву ситуацію.

У п'ятницю з'являється інфа, що Зе збрехав у деклараціях

І знаєте що?

А всі мовчать :) Усі ЗМІ, антикорупціонери, "розслідувачі", новостворені ГО, які там щось обіцяли. Всі тупо мовчать. Не новина. Нічого не трапилося.

Нагадаю, що за 3 тисячі доларів ПП - гай стояв такий що хоч ФБ не відкривай.

Тут не зрозуміло що сталося з 1,7 млн фунтів - і тиша.

Подвійні стандарти? Ні, не чули.

Власне ось ця інфа.

Ze.Live: Гонг! Президент Зеленський зробив це знову!

Зеленский умисно подав недостовірну інформацію у деклараціях 2017 та 2018 років спочатку забувши про кредит з офшору на 1,7 млн фунтів стерлінгів або більше ніж 60 млн грн, а потім забув розповісти на що використані ці гроші.

Ми маємо ґрунтовні підстави звинувачувати президента Зеленського в порушені закону згідно статті 366-1 КК України – декларування недостовірної інформації. Відповідальність, згідно статті настає при невідповідностях на суму більше ніж 250 прожиткових мінімумів (більше ніж 425 тис грн).

Детальніше:

Аналізуючи декларації кандидата та вже президента Зеленського за 2017 та 2018 роки, ми знайшли порушення у вигляді внесення недостовірних даних в декларації за 2017-й і 2018-й роки.

1) Декларація за 2018 рік була складена в день інавгурації 20 травня 2019 року, і час на її редагування вичерпано.

2) В декларації президента Зеленського за 2018 рік в розділі 13 «Фінансові зобов’язання», вказано, що 04.12.2017 року він отримав кредит в розмірі 1 775 935 британських фунтів від своєї офшорної компанії Film Heritage inC, зареєстрованої в Белізі.

Згідно дати отримання кредиту, цей кредит мав бути відображений в декларації Зеленського за 2017 рік, однак там він не відображений, і його немає в жодному з можливих розділів декларації. Тобто сам цей факт каже про фальсифікування декларації кандидата в президенти за 2017 рік, і є доконаним порушенням порядку заповнення декларацій.

Йдемо далі.

3) Отриманий кредит на 1,7 млн фунтів стерлінгів мав би бути відображений також в інших розділах декларації Зеленського за 2018 рік, окрім розділу 13.

Далі є дві можливості: перша - якщо кошти були витрачені, друга – якщо кошти не були витрачені.

По першому варіанту, якщо кошти були витрачені на щось, то операції мали б бути відображені в розділі 14 «Видатки та правочини суб’єкта декларування», де декларант повинен відобразити всі операції суми яких перевищують 50 прожиткових мінімумів (85 000 грн).

По другому варіанту, якщо кошти не були витрачені, то їх сума мала б бути відображена в розділі 12 «Грошові активи», але в цьому розділі немає відповідних сум в британських фунтах.

4) Можна припустити, що кошти були витрачені на придбання готельних номерів в Грузії, але цю нерухомість придбала офшорна компанія котра належіть Зеленським, а не особисто вони. До того ж вартість готельної нерухомості значно нижча ніж суми отриманого кредиту.

На додачу до цього, в будь-якому випадку, витрати мали б бути відображені в розділі 14 декларації.

5) Враховуючи фінансовий стан президента Зеленського, в нього не було необхідності в отриманні кредитів від своєї офшорної компанії, які потім кудись безслідно зникають.

Виходячи з наведених фактів, можна припустити з високою вірогідністю, що президент Зеленський сфальсифікував декларацію за 2017 рік і декларацію за 2018 рік, занісши туди недостовірні дані.

Крім того, відсутність мотивів для отримання кредитів і їх безслідне зникнення, яке не відображене в декларації, може бути свідченням подвійного обліку і існування значної частини активів, які не відображені в декларації.

Нагадаємо, що стаття 366-1 ККУ передбачає кримінальну відповідальність, включно з позбавленням волі на 2 роки і позбавленням права обіймати певні посади на 3 роки.

Ми даємо згоду ЗМІ на передрукування цієї статті але з посиланням на нашу сторінку у ФБ та наш сайт. Ми віримо у чесні українські ЗМІ :)

Зі свого боку ми припускаємо, що фактів порушень у декларації президента Зеленського може бути більше одного.

Хочете допомогти? Це легко! Поширюйте, шукайте нові порушення, та пишіть нам!

Відстежуємо це разом!


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
dagrael 10 июня, 20:20
Хорошая попытка, но нет.

13_momeht 10 июня, 20:51
это намек, что суть важнее

lg_hater 11 июня, 8:37
Тоже хорошая попытка, и опять неудачная. А между тем, существует железобетонная, нет, даже титаноалмазная отмазка для таких случаев. Просто заявить, что не признаешь правописания, установленного каким-то хреном в маськве. Потому пишешь, как слышишь, то-есть по фонетическому принципу. Я художник, я так вижу, ага. Против этого лома реально приема не существует.

13_momeht 11 июня, 10:20
Намек в этом и состоял

Не моя вина, что не все поняли, - я так вижу :))))

lg_hater 11 июня, 11:32
Плохой, негодный намек. Текст-то по ссылке совсем о другом, можно сказать — как раз о противоположном. Героя там чужой неграмотностью пытают. За какие-то неизвестные читателю грехи, то-есть, очевидно заслужено, но все-таки причиняют ему боль. Посыл рассказа именно в этом.

Потому и не поняли. Чтобы сойти за умного, тем более гения, нужно что-нибудь попроще. Типа: "А видели вы когда-нибудь, как течет река?"

13_momeht 11 июня, 11:42
Да не расстраивайся так сильно, до многих не доходит, не только до тебя :)))

lg_hater 11 июня, 11:55
До меня-то дошло. Потому и предложил правильный вариант. А вот дошло ли до тебя, неизвестно.
Прочел рассказ? Понял, как надо?

13_momeht 11 июня, 13:08
То, что до тебя не дошел смысл зачем я выложил рассказ, а заметил

Но ты не расстраивайся, дальше изображай умника :))
Авось добьешься, что пошлют :))

lg_hater 11 июня, 13:23
А, так ты из этих, которые не читатели? Тогда свободен, для вашей братии бисера нет.

13_momeht 11 июня, 13:24
Вот и я говорю, что тебе умнику, пора НА ХУЙ

lg_hater 11 июня, 13:38
Ты еще и хамишь, сопля неграмошная? А вежливо попроситься в бан, коли так уж приспичило, ниасилил? Ну что ж, нахуй, так нахуй. Можешь уже отправляться.

Edited at 2019-06-11 13:43 (UTC)

  • 1