?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Якщо про корупцію не говорити, то її ніби й немає

Константин Нескоромный: Спостерігаю цікаву ситуацію.

У п'ятницю з'являється інфа, що Зе збрехав у деклараціях

І знаєте що?

А всі мовчать :) Усі ЗМІ, антикорупціонери, "розслідувачі", новостворені ГО, які там щось обіцяли. Всі тупо мовчать. Не новина. Нічого не трапилося.

Нагадаю, що за 3 тисячі доларів ПП - гай стояв такий що хоч ФБ не відкривай.

Тут не зрозуміло що сталося з 1,7 млн фунтів - і тиша.

Подвійні стандарти? Ні, не чули.

Власне ось ця інфа.

Ze.Live: Гонг! Президент Зеленський зробив це знову!

Зеленский умисно подав недостовірну інформацію у деклараціях 2017 та 2018 років спочатку забувши про кредит з офшору на 1,7 млн фунтів стерлінгів або більше ніж 60 млн грн, а потім забув розповісти на що використані ці гроші.

Ми маємо ґрунтовні підстави звинувачувати президента Зеленського в порушені закону згідно статті 366-1 КК України – декларування недостовірної інформації. Відповідальність, згідно статті настає при невідповідностях на суму більше ніж 250 прожиткових мінімумів (більше ніж 425 тис грн).

Детальніше:

Аналізуючи декларації кандидата та вже президента Зеленського за 2017 та 2018 роки, ми знайшли порушення у вигляді внесення недостовірних даних в декларації за 2017-й і 2018-й роки.

1) Декларація за 2018 рік була складена в день інавгурації 20 травня 2019 року, і час на її редагування вичерпано.

2) В декларації президента Зеленського за 2018 рік в розділі 13 «Фінансові зобов’язання», вказано, що 04.12.2017 року він отримав кредит в розмірі 1 775 935 британських фунтів від своєї офшорної компанії Film Heritage inC, зареєстрованої в Белізі.

Згідно дати отримання кредиту, цей кредит мав бути відображений в декларації Зеленського за 2017 рік, однак там він не відображений, і його немає в жодному з можливих розділів декларації. Тобто сам цей факт каже про фальсифікування декларації кандидата в президенти за 2017 рік, і є доконаним порушенням порядку заповнення декларацій.

Йдемо далі.

3) Отриманий кредит на 1,7 млн фунтів стерлінгів мав би бути відображений також в інших розділах декларації Зеленського за 2018 рік, окрім розділу 13.

Далі є дві можливості: перша - якщо кошти були витрачені, друга – якщо кошти не були витрачені.

По першому варіанту, якщо кошти були витрачені на щось, то операції мали б бути відображені в розділі 14 «Видатки та правочини суб’єкта декларування», де декларант повинен відобразити всі операції суми яких перевищують 50 прожиткових мінімумів (85 000 грн).

По другому варіанту, якщо кошти не були витрачені, то їх сума мала б бути відображена в розділі 12 «Грошові активи», але в цьому розділі немає відповідних сум в британських фунтах.

4) Можна припустити, що кошти були витрачені на придбання готельних номерів в Грузії, але цю нерухомість придбала офшорна компанія котра належіть Зеленським, а не особисто вони. До того ж вартість готельної нерухомості значно нижча ніж суми отриманого кредиту.

На додачу до цього, в будь-якому випадку, витрати мали б бути відображені в розділі 14 декларації.

5) Враховуючи фінансовий стан президента Зеленського, в нього не було необхідності в отриманні кредитів від своєї офшорної компанії, які потім кудись безслідно зникають.

Виходячи з наведених фактів, можна припустити з високою вірогідністю, що президент Зеленський сфальсифікував декларацію за 2017 рік і декларацію за 2018 рік, занісши туди недостовірні дані.

Крім того, відсутність мотивів для отримання кредитів і їх безслідне зникнення, яке не відображене в декларації, може бути свідченням подвійного обліку і існування значної частини активів, які не відображені в декларації.

Нагадаємо, що стаття 366-1 ККУ передбачає кримінальну відповідальність, включно з позбавленням волі на 2 роки і позбавленням права обіймати певні посади на 3 роки.

Ми даємо згоду ЗМІ на передрукування цієї статті але з посиланням на нашу сторінку у ФБ та наш сайт. Ми віримо у чесні українські ЗМІ :)

Зі свого боку ми припускаємо, що фактів порушень у декларації президента Зеленського може бути більше одного.

Хочете допомогти? Це легко! Поширюйте, шукайте нові порушення, та пишіть нам!

Відстежуємо це разом!


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Джон Ланкастер 10 июня, 16:26
цікаво - грошові активи в юсд, більшість, у ризькому AS "PrivatBank", не в українському Приваті )
ще й кредит бере у нашому Приваті на 400 тис уах

Edited at 2019-06-10 16:29 (UTC)

lg_hater 10 июня, 19:34
У ризській філії українського Привату. Принаймні так це було де факто за часів Коломойського. Ще були такі ж філіі на Кипрі й на маськві. Офіційно окремі, дочірні банки, а фактично лише підрозділи. І український Акцент-банк, АКА А-банк, що його Бєня ніби-то продав братам Суркісам, залишився де факто такою ж філією. У всіх них був один процесінг на всіх, одне й те саме унікальне ПЗ, один серверний пул, єдина кліентська база, і обслуговували всі філії одні й ті самі департаменти Привату, включно з ІТ та інкасаторським.

Словом, той самий Приват, лише під іншою юрисдикцією. Подалі від української податкової. Логічно же.

А от чи змінилося щось внаслідок націоналізації, не знаю. За логікою речей, дочірні банки мали б теж перейти у власність держави. Вочевидь, за виключенням А-банку, та проданого ще в квітні 14-го МосКомПриватБанку.

До речі, аби була зрозумілішою ступінь інтеграції філії/дочки до системи. У березні 14-го Бєня назвав хуйла йобнутим, і той вирішив відібрати в нього за це МКПБ. У квітні перший врешті згодивсь продати його за безцінь одному з хуйлостанських банків. Насправді ж — ЦБ хуйлостану, бо той володіє 99.9% його акцій. Так от, коли нові власники завели нове керівництво у щойно придбану установу, раптово з'ясувалось, що купили вони лише приміщення з комплектом оргтехніки, а ніякий не банк. Бо жоден зі співробітників не міг залогінитися до системи, не працювали ані допоміжні сервери, ані відеоспостереження. Геть увесь доступ до серверного пулу у Дніпрі, де власне й знаходиться все, що робить банк банком, було заблоковано. А робочі місця співробітників — то лише термінали, без підключення до серверів гідні хіба розкладати косинку. Тобто, нові власники не мали доступу навіть до клієнтської бази, й гадки не мали, хто їм скільки грошей винний, а кому винні вони за депозитами. А коли второпали, у яку халепу скочили, потайки забашляли через офшори реальну ціну, скільки Бєня запросив.

І та ж сама історія трапилася з захопленими філіями Привату на Донбасі. "Націоналізувавши" їх, терористи отримали лише готівку зі сховищ/сейфів, приміщення, та купу всілякої оргтехніки. А банк не отримали. Ба навіть будувати на його базі власні "держбанки" не стали. Використали інфраструктуру Ощаду. А з будівлі луганської філії врешті зробили "військомат". Єдина різниця з маськвою — тут вже Бєні довелося трусити гаманцем. Аби викупити кількадесят співробітників, що їх узяли в заручники.

d_nielli 10 июня, 20:48
Ну, хоть за сотрудников вступился. Мог бы и кинуть нахрен

lg_hater 11 июня, 8:29
Взагалі — цілком міг. Але саме в той момент — таки не міг. Бо тоді він грав роль ледь не одноосібного Рятівника Вітчизни, маючи за мету врешті цією Вітчизною добряче поласувати. По принципу "врятую дівчину від гвалтівників, то має мені за це дати". Пам'ятаєте, як він гучно, з помпою, пару разів заправив танки за свій кошт, а потім зажадав за це цілу Укрнафту?

Тобто він тоді саме напрацьовував імідж. І ніхто в той час не зрозумів би людину, яка обіцяла по $10К за зеленого чоловічка, водночас через жадібність віддаючи своїх людей ворогові на тортури та мученицьку смерть. Мусив викупати. Але ж і торгувавсь до останнього. Перемовини йшли аж два місяці. Заручникам ще дуже підфартило, що опинилися в руках спецури ГРУ, а не наркогопоти з місцевих власівців. Тому утримували їх у більш-менш пристойних умовах, а тортурами та розстрілами лише лякали. З іншими так не панькалися.

Отже, якщо ви були згадали про щось на кшалт совісті чи моралі, це не той випадок. Людина, що їй належить авторство афоризму "податки та борги сплачують лише боягузи" за визначенням не має жодних моральних засад. Просто по-людськи вчинити в цьому випадку було вигідніше, ніж навпаки. Nothing personal, just business.


Edited at 2019-06-11 08:30 (UTC)

  • 1