Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Зрада: off

Виявляється, що проблема з Порошенком була рівно одна - з якогось моменту він просто перестав влаштовувати олігархоз.

І олігархоз почав кампанію проти нього - в хід пішло все і всі - патріоти і кукаріоти, «торгівля на крові», блокада, «націоналісти» які ледь не щодня маршурували вулицями з рішучими вимогами припинити «кривавий бізнес» і зупинити «бариг».

Тепер, коли президент - поки що - влаштовує абсолютно ВСІХ ми просто повернулись у 2014, і легким рухом руки «торгівля на крові» перетворюється в «мудре рішення, необхідне для економіки», вчорашні сепари перетворюються на «партнерів» і «це також наші люди», а заробляти гроші хоча б і президенту також не погано і навіть почесно.

Дивіться, громадяни, це великий сеанс розвінчення великого пиздежу - все, від початку до кінця, абсолютно вся зрада про Порошенка була чистим, як сльоза немовляти, пиздежом.

На який ви всі купились.

Просто щоб одні хороші люди зробили перерозподіл на свою користь.

Досить показово - у всіх нас забрали десять років розвитку, забрали шанс стати частиною ЄС, НАТО, нормальною країною з нормальною економікою. Майбутнє ваше і ваших дітей проміняли на звичайну туфту - штучну істерику і погану гру поганих акторів.

І тепер зради немає тому що її просто вимкнули. І все добре.

Тільки вже не у вас.

Sergii Iesipov

Tags: Зеленский, Политика, Порошенко, Фейспалм
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 31 comments

Recent Posts from This Journal