?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Так. Итоги подведьом.Накануне досрочных парламентских выборов стратегический союзник и протеже Петра Алексеевича Порошенко Владимир Борисович Гройсман оказался не отцом, а сукою, и на выборы идет самостоятельно.

Стратегический союзник и протеже Петра Алексеевича Порошенко Виталий Кличко оказался не отцом, а сукою, и на выборы идет даже хуже, чем самостоятельно. С Саакашвили идет.

Зовите долбоебов.

Мне срочно требуется аналитика з актуального питання, чому всі ці люди є молодцями, а Демсокира є зрадниками, консервами та торпедами в борт корабля української демократії.

Alex Noinets


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
qolorado 5 июня, 14:41
Камон піпл, політика - це не про довічну вірнсть чи вдячність. Просто запам’ятаймемо просту аксіому: політика то є зміюшник, і виживають там тільки зміюки (варіант - дракони, які теж зміюки, тіко здоровіцьки).
Задача суспільства - зробити щось, аби тотих зміюк запрягти до воза (авжеж, нетривіально, а хто казав, що буде просто). Коли б ця новина звучала як "Міхо доєднається до Солідарності", то я б хіба дрібку похихотів, але б не здивувався.

Втім, за усієї нашої поваги до Пороха - він наразі є збитий льотчик. Стратегічно з його боку було б не виставлятися на президентських виборах, зосередившися на парламентських, але, як той к’зав, що зробиш – не розробиш. Маю хіба надію, що нашим дорослим політикам вистачить розуму сформувати дієву опозицію та не дати зелемойському ще й парламент, бо то буде поправді піздєц.

  • 1