?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Про отставку Авакова


(кликабельно)

Поясняю за отставку

Тут пишут, что отставка, мол, не поможет, там, мол, все прогнило. Так отставка не для того, чтобы все вдруг в один момент расцвело и больше не ломалось. Отставка - это имитация рыночных стимулов политическими методами. То есть, когда поциент знает, что случись что - он тут же потеряет свою должность, он немножко по другому воспринимает реальность.

Понятно, что это все паллиативы, проблемы по существу они не решают. Но их наличие немного лучше их отсутствия.

Любой, самый распрекрасный министр должен уйти в отставку в такой ситуации. Не потому, что он "плохо реформировал", а потому, что в его конторе случилось ЧП. И смысл отставки - стимул для следующего избегать таких ЧП.

То есть, смысл института отставок - обеспечение постоянного процесса хоть какого-то минимального чиновничьего контроля.

Понятно, что подход этот не работает. Но мы сейчас вообще находимся на стадии, предшествующей этому подходу. У нас по умолчанию подразумевается, что высокое начальство "не виновато" в действиях своих подчиненных.

Украинская политическая культура предполагает, что чиновник должен "прийти", "реформировать", а потом спокойно наслаждаться славной работой своего ведомства. То есть, это статический подход, предполагающий, что может быть какая-то "реформа", которая решит все проблемы раз и навсегда.

Западная политическая культура вообще не об этом. Она о том, что в случае ЧП отвечает не только стрелочник, а и его начальство. И это создает для начальства стимул что-то менять в своей конторе. То есть, можешь "проводить реформы", можешь не проводить, решай сам. Но если что- вылетишь из кресла к ебеням.

Volodymyr Zolotorov

Подписать петицию за отставку Авакова можно здесь.

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
raigap 4 июня, 16:00
Однозначно за отставку продажного и некомпетентного Авакяна. С отданием под суд.

вже постив цей комент, але тут він теж актуальний:

rvun 4 июня, 16:40
Відразу хочу сказати - я не прихильник Авакова, які б висновки читач не робив би читаючи мій комент.

>>Проблема аваковского МВД (и вообще его "команды") в том, что подобные залеты регулярны. И именно регулярность инцидентов делает его непригодным для поста министра.

Ну і після цеї фрази ми маємо 5 вказаних фактів (при чому ні факт вибивання по Гандзюк, ні славнозвістні рюкзаки - зовсім не доведені факти) на термін в 5 років. А от в міністра МВС Захарченко таких фактів можна було наловити з новин за пів дня його роботи, особливо в осінь-зиму 13/14. Ну то що таке оця ваша критична маса. Ви як говорив Подеревлянський, оперуєте показниками "дохуя" і "недохуя" - тобто, куди вітер, туди й ви.
Фактично те, що можна помацати - це затримання дівчини Даші Коц і зальот поліцаїв з смерттю чи вбивством дитини (фракція "чому Аваков має піти" - старанно обходить фактичну сторону цього питання).
Хто такий "Йож Туманный", "Volodymyr Zolotorov" і Ірина Сєрова - я хз, може ви їх знаєте? Ну то все виглядає як завжди - запускається хвиля, вірогідно російським Ольгіно "він має піти". Я за останні пару років пережив вже 2 великомасштабніо такі само хвилі "чому Яценюк має піти" і "чому Порох має піти". Всі на повірку виявилися лайном. Люди пішли, ми в гівні по-вінця, проте - життя вас панове нічому не навчило, бо наприклад про "Яценюк має піти" - було і в цьому блозі, хоча аргументів на користь цієї позиції шото не було.

А ось, як бачиться се мені:
Так, Аваков не повів себе лояльно відносно Пороха, але було 2 (відомих мені) факти затримання до виборів з листівками проти Зеленського і одне нещодавнє, коли затримали 16 річну дівчину. Всі справи - адміністративні, побиття не було - ну тобто на ппц репресії це (принаймні поки) не тягне. Тобто вимагати розслідувань і захищати своїх треба, але це не адекватно до вимоги пустити кров всім поліцаям разом з Аваковим.
Але що ми маємо, коли петиція про звільнення Авакова набере 25к голосів. Це є формальним приводом її розглянути, а факт вбивства поліцаями дитини - може призвести до його відставки.
Тепер питання - хто буде замість Авакова. Такий же тип, як Баканов, чи якийсь дєятєль з беркуту часів януковича, ну чи ще щось в стилі Зе.
Аваков же - все одно майданівець, я сумніваюся, шо він за будь-яких умов піде на сепаратні перемовини з РФ і відверто мобілізує поліцію і нацгвардію на обслуговування режиму, як міністр Захарченко при януковичі. Ну то просто виходить, що поки в майданівців все ще МВС і Генпрокуратура і ми даємо антимаданівцям мотузку, на якій нас і повісять. Прошу висловлювати контраргументи, проте, отак я бачу, наступний міністр МВС буде не Аваков чи хтось такий, а якийсь пиздець, який розпочне 37 рік. То чи вірно ми чинемо, запускаючи таку петицію і підримуючи її, адже це може бути прибиранням останніх кадрів з Майдану з вищіх державних постів.
Уявіть, шо наступником Авакова буде Портнов, що цілком може статися, з концтаборами і іншою анонсованою програмою. Тоді ви, панове, як і обіцяв пан портнов, почнете по одному зникати, якшо буде защо - то садитимуть, а як ні - то таращанський ліс великий, я там бував, закопати там можна чверть населення України.
Реванш? Так реванш, але ми самі пхаємо його навіть того не усвідомлюючи.
Ну і наприклад - тут активно топить за відставку Авакова підорас niitro - який між іншим написав в коментах:
"подивишся, скільки таких як ти гандонів, перебіжать від Порошенка до Зеленського - це і буде пояснення 25%"
і
"хуєсосіна, навчи його українською розмовляти, раз ви обоє за Майдан, бо він це зобов'язаний робити по закону як державний службовець".
Тоб-то навіть тут, в анальнообгородженому бложику, ольгинці чи антимайдановська тітушня не надто приховуючи свої погляди топить за зняття оцього самого Авакова і формує вашу думку, а всі присутні отписують "я розповсюджу" і накидають якоїсь дичини, замість того, аби написати в один стопчик аргументи "за", а в інший "проти" і зробити висновок самотужки. Панове, я не здивований, шо ми є там де ми є.
P.S.
Ну і, наприклад, чи не пояснює оцей пост:
https://ibigdan.livejournal.com/23755193.html
все, що зараз відбувається в тому числі і з петицією про Авакова?
Я, наприклад, впадаю в когнітивний дисонанс, коли оці два пости йдуть один за одним в одному й тому самому блозі.

Edited at 2019-06-04 17:08 (UTC)

Рвуну

niitro 4 июня, 17:08
"Вы не можете ответить на этот комментарий, так как его автор rvun вас забанил.
Re: вже постив цей комент, але тут він теж актуальний"


я з тобою, гандоном, спілкуюся так, як ти, гандон, того заслуговуєш

це безвідносно того, хто тут ольгінець, а хто нє


Аваков, його соска Гєращєнко, такі ж підари, я і ти, хоч як ти себе майданівцем не називай


Україна знаходиться в центрі уваги західних політиків, ким замінити Авакова проблеми аж ніяк не складає
думаю, ти дарма намагаєшся цитувати мої слова про перебіжчиків від Порошенка до Зеленського - такі ж гандони, як і ти
на місцях депутати БПП це поголовно ті, хто були при Януковичу в ПР

на області, гандоне, це депутати типу Голубова - пошукай в гуглі "Інтернет Партія", чмо йобане

Re: Рвуну

rvun 4 июня, 17:10
ти - звичайний ольгінський хуєсос, що і підтверджує твоя миттєва поява в постах про Авакова, хоча раніш тебе тут не стояло.

Edited at 2019-06-04 17:10 (UTC)

Re: Рвуну

niitro 4 июня, 17:13
злодій першим кричить "тримай злодія", гандоне

Re: Рвуну

rvun 4 июня, 17:17
Окрім як називати тебе ольгінським підорасом, я розгорнуто навів свою думку. А ти - можеш лише називати співбесідників гондонами - тобто ти звичайний троль-провокатор з Ольгіно. Плавали, бачили. Своєї думки в тебе про це немає, в методичці ти маєш інструкцію писати хуйню про опонентів.

ev_kram 4 июня, 17:23
+1
але й так зрозуміло, що гідрант покладе хуя

Vasyl Boyko 4 июня, 18:10
Я звичайно ЗА відставку Собакова, але ну що за дитячий садок?
Чому петиція на сайті Президента? Яким боком Президент (а тим більше цей Зебіл) має до відставки міністра?
За відставку міністра треба створювати петиції на сайті Кабінету міністрів і на сайті Верховної Ради.

rvun 4 июня, 19:13
о
>>Я звичайно ЗА відставку Собакова
А Ви могли б навести аргументи на користь такої позиції? Буду дуже вдячним за відповідь.

dimon_trigger 5 июня, 6:29
петицію за "вистав богдана на мороз" вже закрили на розгляд, 33к+ підписів

  • 1