Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Гундяєвський патріархат, лови сокиру!

Демократична Сокира. Запоріжжя. абсолютно толерантна до будь-яких проявів релігійного екстазу крім тоталітарних сект та УПЦ МП.

Так вже сталося історично.

Тому, згідно наших партійних цінностей та цілей, ми починаємо файну розвагу з вилову на порушеннях Законів України «покемонів» московського патріархату.

У цієї розваги великий потенціал, і ми згодом з задоволенням поділимось досвідом, як можна таким чином розважатись в інших регіональних організаціях.

Наша партія займає стійку опозицію до усього руськомирства, та серед іншого – до його форпосту у вигляді московської церкви Гундяєвського патріархату. Ми не хочемо бачити їх на нашій землі, хочемо, щоб їм тут було спекотно й дискомфотно. Але ми законослухняні громадяни, то ж влаштовуємо дискомфорт виключно згідно з чинним законодавством.

За роки незалежності ці дядьки в рясах загарбали собі купу церков або ділянок під церкви. І дуже рідко вони переймались законним оформленням і землі, й об’єктів будівництва. Також додержанням законів не дуже переймались усі їхні ватославні донатори, суки православні та інша ПРегіональна наволоч.

Відтак, ми вирішили провести невеличку розвідку по церквах та храмах Московської церкви нашого рідного Запоріжжя. І ото варто нам було зануритись «на пів-багнета» в сторону пекла у земельно-будівельні нюанси, як одразу полізли різні порушення.

Оскільки ми не журналісти, то ми не тільки пишемо про це на Фейсбуці, а й одразу складаємо заяви до Національна поліція України, Прокуратура Запорізької області й Державна архітектурно-будівельна інспекція України. Ми ж розважаємось, а з заявами та відповідями на них робити це набагато веселіше.

Отже, звітуємо за виявленими порушеннями.

По-перше, храм на Капустяному цвинтарі, по вулиці Калібровій. Єпархія з Лукою на чолі лише отримала там землю завдяки Пеклушенку, але вже наявний храм до експлуатації так і не ввели, право власності на нього не оформили, ділянка відведена під храм всупереч Генплану. Ми подали заяву до ДАБІ, яке вже розпочало перевірку, та до ГУНП

По-друге, храм на Хортиці, на базі Дніпро, яка належить видатному перевізнику Іванову, володарю обласних маршрутів. Його фірма «Дніпротур-Хортиця», подаючи документи до ДАБІ, начхала на отримання містобудівних умов та обмежень в міському департаменті архітектури – і отримують повідомлення про злочин за ч.4 ст.358 КК, використання завідомо підробленого документа. Також ми звертаємось до Запорізької прокуратури, щоб вона подала позов на розірвання договору оренди з «Дніпротур-Хортиця», адже цільове призначення землі – рекреація, — було порушено із запуском храму.

По-третє, ділянка на Бабурці, про яку минулої зими вже писали журналісти. Як міська влада відвела під храм три чверті гектара на перехресті Хортицького шосе й Рубана, а батюшка віддав частину ділянки під магазин АТБ. Тоді заводомерія узаконила цю ситуацію, давши згоду на поділ земельної ділянки. Але на більшій частині, що лишили гундяєвцям, нічого так і не будується. Отже, ми подаємо заяву до прокуратури, що земельна ділянка не використовується за цільовим призначенням, відтак треба подавати позов на розірвання договору землекористування та повернення землі до громади.

І це ми ще не занурювались у нетрі ДБНу про культові споруди. Але будемо.

Ми хочемо завдати неприємностей Гундяєвському патріархату, сракопекло і жопоболь.

Щоб усі контролюючи й правоохоронні інстанції штрафували їх, тягали на свідчення, або хоча б трохи (чи не трохи) окешились з гладких батюшок. Ми хочемо зробити співпрацю з Московською церквою токсичною, щоб усі чиновники, які ним потурають, та усі їхні меценати розуміли, що за цими хлопцями доглядають і що від поблажливого ставлення до них будуть проблеми.

І коли ми відкатаємо у себе в Запоріжжі справну модель, як усе це робити, ми зробимо файну методичку з відеогайдом для наших братів-сокирян в інших куточках України, щоб вони там аналогічно розважались, як буде час та натхнення.

Отже – нехай палає згідно з чинним законодавством!

ЛокТар Огар! Голова “Демократична Сокира. Запоріжжя” Александр Лебидь

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments