?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Пустой

Шановні співсокиряни та співсокирянкині!

В останній час навкруги позачергових виборів у Верховну Раду розвелося стільки слухів, маніпуляцій, істерик та скандалів, що вже майже здається, що ці вибори легітимні.

Тому, щоб розвіяти сумніви, публікуємо офіційну позицію «Демократичної Сокири» стосовно наступних виборів у ВР.

Нам вони не подобаються. Вони несвоєчасні, незаконні, до них не готове законодавство, ЦВК, партії, депутати та країна. Вони ще більше дестабілізують і ослаблять і без того дестабілізовану и ослаблену війною та президентськими виборами країну. А головне – вони будуть відбуватися по надзвичайно нечесним правилам, які всі політики, а особливо зе президент, обіцяли змінити, але зробили саме так, як звичайно поступають політики з обіцянками.

Але, оскільки в останній день перед указом про позачергові вибори наша партія внаслідок надзвичайно важкого чуда отримала свідоцтво про реєстрацію, ми не можемо їх проігнорувати.

Тому, зваживши всі можливі майбутні наслідки, вашою улюбленою партією були прийняті наступні рішення:

1. Не виставляти список. Тому що це дорого (одна лише застава складає 4 мільйони 173 тисячі гривень) і неефективно (замало часу, щоб гарантувати нашим виборцям подолання 5-відсоткового бар’єру). В таких умовах ми вважаємо безвідповідальним розпорошувати голоси патріотів, і пропонуємо їм проголосувати за ЕС, або іншу проєвропейську більш рейтингову партію.

2. Виставити кандидатів мажоритарників по наступних округах:

26 - Андрій Сарвіра, Дніпро
76 - Олександр Лебідь, Запоріжжя
117 - Микола Лупій, Львів
129 - Світлана Таранова, Миколаїв
135 - Анатолій Мазур, Одеса
169 - Микита Соловйов, Харків
194 - Ярослав Лавров, Черкаси
211 - Олег Сабадаш, Київ
212 - Олександр Карпюк (Серж Марко), Київ
214 - Максим Діжечко, Київ
218 - Антон Колумбет, Київ

Нам буде потрібна вся ваша допомога для того, щоб якнайбільше людей з цього списку пройшло до Верховної Ради. Нам потрібен весь ваш вільний час і всі ваші зусилля, а також фінансова підтримка на майбутні два місяці. Тут ми просимо вас залишити свої контакти, навіть якщо вони в нас вже є: це окрема особлива форма для волонтерів, які візьмуть участь у цих виборах. Всі волонтери матимуть честь піти у передвиборчий бій за нову вільну праволіберальну Україну та проти реваншу проросійських сил. Посилання на форму для волонтерів.

Вперед, і нехай все горить.

Ваша Партія.


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 3 июня, 11:00
Тю а де ж Бігдан серед кандидатів?
Ну і пжалуста давай-давай автобіографію кандидатів і їх програми, шо про європейський вектор вже зрозуміло, боротьба з корупцією - вже демсокира демонструвала, і це добре. Але нашо ви йдете, як ви бачите, що робитимете - хотілось би почути безпосередньо від кандидатів. Уже в нас є припиздент "я вам нічо нє должен" - ну то раз ви не з таких - будьте люб'язні програму, за яку ми потім питатимемо. Це не те, що я хочу доєбатися, але раз ви сили добра, то і робіть все добре. Можна не сьогодні програму кожного кандидата викласти, я можу й до суботи почекати.

ibigdan 3 июня, 11:06
> Тю а де ж Бігдан серед кандидатів?

Я не можу одночасно утримувати сім'ю, вести цей блог і балотуватись в Раду. Тупо лусну.
А краудфандингом гроші не зібрати. Он внизу кнопки донейту бачиш? Через них на місяць перераховують близько 500 гривень.

> Але нашо ви йдете, як ви бачите, що робитимете - хотілось би почути безпосередньо від кандидатів.

програма партії наче є на сайті, кандидати будуть її реалізовувати :)

конкретні програми кандидатів також будуть публікуватись - на сторінках кандидатів і ДемСокири.

rvun 3 июня, 11:08
Все, шо хотів почути - почув, дякую.
Хотілось написати, шо кандидати - мажоритарники, але й про це відповів. Удачі на виборах.

  • 1