Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Шановні співсокиряни та співсокирянкині!

В останній час навкруги позачергових виборів у Верховну Раду розвелося стільки слухів, маніпуляцій, істерик та скандалів, що вже майже здається, що ці вибори легітимні.

Тому, щоб розвіяти сумніви, публікуємо офіційну позицію «Демократичної Сокири» стосовно наступних виборів у ВР.

Нам вони не подобаються. Вони несвоєчасні, незаконні, до них не готове законодавство, ЦВК, партії, депутати та країна. Вони ще більше дестабілізують і ослаблять і без того дестабілізовану и ослаблену війною та президентськими виборами країну. А головне – вони будуть відбуватися по надзвичайно нечесним правилам, які всі політики, а особливо зе президент, обіцяли змінити, але зробили саме так, як звичайно поступають політики з обіцянками.

Але, оскільки в останній день перед указом про позачергові вибори наша партія внаслідок надзвичайно важкого чуда отримала свідоцтво про реєстрацію, ми не можемо їх проігнорувати.

Тому, зваживши всі можливі майбутні наслідки, вашою улюбленою партією були прийняті наступні рішення:

1. Не виставляти список. Тому що це дорого (одна лише застава складає 4 мільйони 173 тисячі гривень) і неефективно (замало часу, щоб гарантувати нашим виборцям подолання 5-відсоткового бар’єру). В таких умовах ми вважаємо безвідповідальним розпорошувати голоси патріотів, і пропонуємо їм проголосувати за ЕС, або іншу проєвропейську більш рейтингову партію.

2. Виставити кандидатів мажоритарників по наступних округах:

26 - Андрій Сарвіра, Дніпро
76 - Олександр Лебідь, Запоріжжя
117 - Микола Лупій, Львів
129 - Світлана Таранова, Миколаїв
135 - Анатолій Мазур, Одеса
169 - Микита Соловйов, Харків
194 - Ярослав Лавров, Черкаси
211 - Олег Сабадаш, Київ
212 - Олександр Карпюк (Серж Марко), Київ
214 - Максим Діжечко, Київ
218 - Антон Колумбет, Київ

Нам буде потрібна вся ваша допомога для того, щоб якнайбільше людей з цього списку пройшло до Верховної Ради. Нам потрібен весь ваш вільний час і всі ваші зусилля, а також фінансова підтримка на майбутні два місяці. Тут ми просимо вас залишити свої контакти, навіть якщо вони в нас вже є: це окрема особлива форма для волонтерів, які візьмуть участь у цих виборах. Всі волонтери матимуть честь піти у передвиборчий бій за нову вільну праволіберальну Україну та проти реваншу проросійських сил. Посилання на форму для волонтерів.

Вперед, і нехай все горить.

Ваша Партія.

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments