Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

ЩОДО ВИБОРІВ В РАДУ ГРОМАДСЬКОГО КОНТРОЛЮ ПРИ НАБУ

Станом на зараз ми бачимо неймовірне палання від декількох позеленілих нардепів та людей, близьких до громадянина України А.Авакова на загальну тему «ДемСокира йде захоплювати НАБУ, це рейдерство, жах-жах-жах». Звичайно, це не рейдерство, а звичайні вибори, на які «Сокира» висунула аж 9 кандидатів на 15 місць і домовилась про взаємну підтримку із «Рухом ветеранів України», які претендують на 5 з 15 місць. А нащо нам потрібно стільки людей — розповідаємо, щоб депутати позеленіли ще більше.

1. РГК НАБУ – це комісії. Наприклад, з відбору детективів НАБУ. На комісії потрібно ходити і проводити співбесіди. Явка активістів з інших організацій в цьому скликанні – близько 50%. Тобто половина детективів відбиралася без них. Явка наших активістів – 80%, тобто близько 35 з 40 засідань. І це при тому, що наша активістка в комісії по відбору детективів на кожну комісію їздила із Миколаєва до Києва. Щоб наші люди були не тільки в кадровій комісії, а й в дисциплінарній, та в інших, ми висуваємо 9 своїх кандидатів. Чим більше в тебе людей, тим більше комісій, у яких вони працюють.

2. РГК НАБУ складається з антикорупційних організацій. Антикорупційні організації борються з корупцією. Наша антикорупційна організація за минулий рік подала в НАБУ два розслідування на загальну суму розкрадань 5,5 мільярда гривень газорозподільними компаніями Фірташа з газотранспортної системи, яка є стратегічними державним об’єктом. Решта антикорупційних організацій – нуль розслідувань на нуль гривень. Висновки можна робити самостійно.

3. Коли НАБУ не прийняло наші розслідування, то ми спробували піднімати це питання на Раді громадського контролю. Виявилося, що маючи всього 3 з 15 членів РГК ми не можемо домогтися ефективної взаємодії з НАБУ. Відтак, ми все одно змусили через суд НАБУ порушити справи за нашими розслідуваннями. Але розуміння того, що маючи меншість, ти майже ні на що не впливаєш, залишилось.

4. РГК НАБУ розшифровується, як Рада Громадського Контролю НАБУ. Наша організація – єдина, яка декларувала саме контроль, і критикувала НАБУ в розрізі саме боротьби з корупцією. Решта учасників або критикували НАБУ у вузьких процесуальних особистих питаннях, або взагалі фактично були захисниками НАБУ в публічному й медійному просторах.

5. Як наслідок - наша організація єдина звернула увагу на те, що за результатами гучного розслідування справи «Укроборонпром, в якому був замішаний перший заступник глави НАБУ Гізо Углава, він отримав всього лише "зауваження". Ми єдині, хто виступив проти цього блюзнірства. Решта організацій, що входять до РГК, проігнорували цей факт, реєстрові антикорупціонери промовчали. Щоб подібних речей не траплялось, нам потрібні ще члени РГК, яких можна буде делегувати в дисциплінарну комісію.

Нарешті, те, що ми висуваємо стільки людей, кожен з яких є не анонімусом чи менеджером чергової ГОшки, свідчить саме про нашу організаційну спроможність і кадровий потенціал. Це свідчить про нашу можливість мобілізувати людей, кожен з яких є особистістю та компетентним спеціалістом у своїй галузі. І ми готові прийняти на себе відповідальність за роботу РГК.

Ми дуже вдячні за вашу підтримку. І дуже вдячні й раді, що і ви ставите нам ці питання. Це показує, що наші прихильники – найкращі та найприскіпливіші, і саме з вами ми збудуємо антикорупцію здорової людини.

Голосування розпочалось о 9:00 і завершується о 20:59, тому роби це вже зараз!

Щоб зробити вибір, потрібно:
1. перейти на сторінку голосування за посиланням https://nabu.gov.ua/voting/;
2. натиснути кнопку «Розпочати голосування», пройти тест та погодитися з умовами голосування;
3. вказати електронну адресу — на неї буде надіслано код підтвердження, який необхідно вписати у відповідне поле на сторінці голосування;
4. вказати номер мобільного телефону (український GSM-оператор), на який буде надіслано sms-повідомлення з кодом. Цей код необхідно вписати у відповідне поле на сторінці голосування;
5. останній крок — обрати кандидатів, поставивши позначки навпроти їх прізвищ і натиснути кнопку «Проголосувати». Наші кандидати ідуть під номерами 1, 4, 12, 15, 16, 18, 22, 24, 25, 28, 32, 34, 35, 42.

Всі на штурм. До бою!

Tags: ДемСокира
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 25 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →