?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

А як виросте - голосувати підеМетки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
borysfen1 27 мая, 7:48
Ну новые лица новая плитка и усё такое, факинг там, великобританским молотком по родакам барыгам.

ashot_7 27 мая, 7:49
Вот кто стекла на новом мосту побил!

ircmaan 27 мая, 8:01
Народ, ну херовая же подача.
Не уподобялемся пропагандонам.
На ребенке перчатки, очки, кроссовки, а не просто молоток в руках: явно взрослые доверили малому снести всю плитку, которую надо заменить. И бесплатно и ребенку радость.
И цеплять сюда политику - фи.
Не наш метод.


ircmaan 27 мая, 8:19
У людей свои соображения могут быть. Не удивляюсь ничему давно.
Но ребенок не наденет сам и очки, и перчатки для такого хулиганства. Да и в коридоре видится что-то вроде бака, куда это все выкинут.

depotmusic 27 мая, 8:02
не за зеленского, бо захисні окуляри вдягнув.

crisis_killer 27 мая, 8:19
не так страшно що малий буде голосувати - переросте
а той, що положив ту плитку - голосує вже, тут і зараз. Оце - реально страшно

greywildcat 27 мая, 8:24
Так це пиздець, таким рукожопим бути. Це щось у голові.

rvun 27 мая, 10:35
та наніс жи гребінкою під всю плитку клей, єдине - на помив підлогу і не прогрунтував пару разів. Чи вже зовсім гівном була стяжка зроблена. Так з виду нормально робив, чого ви?

Edited at 2019-05-27 10:36 (UTC)

rvun 27 мая, 11:43
А які? Я просто вважаю, що аби зробити добре - треба робити самотужки. Тож поклав плитку сам, і мені заєбісь сподобався результат. На що звертати увагу?

greywildcat 27 мая, 12:53
Є плями без клею або з неповним заповненням клею особливо по краях. Так скоріш за все негрунтована стяжка при жорсткому клею, що призвело до бухтіння. Таке враження що або крива плитка (СВП при цьому розмірі навряд допоможе) або положена криво — ніби виступають уверх пару кутів плитки що на камеру.

rvun 27 мая, 13:00
клей на плитці - то, з вірогідністтю 99% - хуйова стяжка від будівельників. Я таку коли глянув, то збив з бетонної плити перфом і залив наново.

greywildcat 27 мая, 13:43
Інколи стяжку ще таки можна врятувати. Для цього потрібно просочити деякими підсилючими розчинами глибокого проникнення обов'язково на водній основі. Якщо просто стяжка часто дешевше збити і зробити наново. Але є і не гарантовано надійний "колгосп" з градієнтними просочуванням розчинами рідкого скла (звичайно зустрічаються натрієві) різної концентрації. Добре працює поки стяжка "молода" і не весь цементний камінь прорегагував з отриманням складних кальцієвих гідратів))).

rvun 27 мая, 13:51
Після того, як заплатив дулю з маком штукатурам і примусив через суд забрати штукатурку з собою - бо замість штукатурки нахуярили піску попробував полосами всяку, і момент, і ше шось, потім натрапив на BauGut zpt і це кохання на все життя. Взяв отаку стяжку (тепер всі суміші беру BauGut): https://baugut.ua/ru/product/styazhka-dlya-pola-baugut-des-25-kg/ і все, проблеми зникли. Отже, тут є єдиний висновок робітникам не можна довіряти роботи, всі матеріали потрібно купляти самостійно і стояти за спиною, поки вони не скінчать роботу, бо 3/4 продадуть і досиплять піском. Тепер або сам роблю, або робітники погоджуються працювати при мені, або я їх не наймаю.

rvun 27 мая, 13:58
Доречі, поклали нещодавно кумові плитку в ванну - пздц різниця, бо та, шо знімали - на 50% повідпадала ше до початку наших робіт. Єдине, звістно треба спеціальний інструмент мати, бо болгаркою бува кривувато виходить, морочитися з направляючими лінь, ну і під усякі отвори і вент-вікна плитка в мене в 50% випадків лопала, хоча я намагався все робити як на відосіках. Проте, окрім того, що порівняно з плиточниками більший відсток боя - взагалом результат нам всім більше власний сподобався.

Edited at 2019-05-27 13:59 (UTC)

greywildcat 27 мая, 14:29
То ви молодець ))

Зараз у нас на жаль все дуже впирається у людський фактор. У різних маштабах.

rvun 27 мая, 14:51
Я навіть не розумію, яким чином, якщо стіни і підлога вирівняні можна не впоратися. Це ж здоровецькі плитинамастив, приліпив, приклав рівня, підстукнув резиновим молотком і готово. Я, відверто кажучи, трохи призадумкався, а чи треба було отримувати 2 технічні ВО, і якось всеодно ніякого блюдця з кайомкою, на якому гроші самі пливуть ніде немає, чи мо ліпше було піти в плиточники після школи - зараз цікавився по роботі - 300 грн/м2, то можна пів місяця працювати, а інші пів - добре себе чухати не працюючи. Вже, правда, пізно, стіко зусиль покладено, що вже не покину.

yellowblueflag 28 мая, 17:42
"приліпив, приклав рівня, підстукнув резиновим молотком і готово" тому що "2 технічні ВО" + "рівні" руки :)

P.S. "технічні ВО" допомагають легко розібратися в інструкції до "складного механічного пристрою 'лом'" :)

ircmaan 28 мая, 23:02
так часто сейчас люди и делают: сезон работают по 8-10 часов и полгода отдыхают

dmi2130 27 мая, 13:07
просто надо было дать пацану гвозди и место куда их забивать )

yellowblueflag 28 мая, 17:56
Мій батько теж так вважав. Онучок так забив штук 100-150 в видану дошку, а потім, як "набив руку", вправно гамселив гвіздки в паркет :( Діду срАчно прийшлось "переключати" онука на паяння/пиляння/... :)

Ну то не велика ціна за дитячі "рівні руки", які можуть впевнено тримати молоток, стамеску, рубанок, ...

olma2000 27 мая, 16:55

Рукажопый плиточник...плитка повздувалась, а пацан добил.


  • 1