?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Марчук: особливості обміну "всіх на всіх"

Невеликий лікбез про те, що таке Нормандський формат і Мінський процес зроблю трохи пізніше. Тепер мій коментар уже не може зашкодити переговорному процесу. Але бачу, що вже зараз вкрай необхідно дещо декому пояснити. Але не росіянам, а нашим.

Принцип обміну заручниками "всіх на всіх" Україна підтримує.

Але що виходить: обмінялися списками. Ми передали "туди" по відповідній процедурі з участю ОБСЄ і Міжнародного Червоного Хреста (МЧХ) детальний список на 107 осіб, про яких ми точно знаємо, що вони живі і навіть знаємо, де вони там знаходяться. Але нам через якийсь час з того боку відповідають, що "вони" встановили тільки 27 осіб. А про інших наших 80 чоловік вони нічого не знають і вони їх не знайшли.

Один раз до таких незнайдених навіть попапи двое наших військових, яких офіційно відвідав представник ОБСЄ пан Т. Фріш.

На мій погляд, це може бути пов'язано тільки з одним. Більшість із цих 80 наших могли бути піддані важким тортурам і сліди цих тортур зразу ж видимі. А це Гаага. Інших причин я не бачу.

Чи, наприклад інший прийом: представники ОРДЛО кожен раз включають до своїх списків на обмін "всіх на всіх" осіб, які вчинили особливо тяжкі злочини, які не мають ніякого відношення до війни на Донбасі, а вчинили ці злочини під час подій на Майдані (спецназ Беркуту), чи 2 травня в Одесі, чи вчинили теракти в Харкові і Запоріжжі.

Це тільки дуже маленька особливість процесу обміну заручниками. А з цим процесом тісно пов'язана ще і проблема з пропавшими безвісти. А це сотні осіб. Але це складна схема. Колись окремо поясню.

Все це в повній мірі відноситься і до принципу "всіх встановлених на всіх встановлених". Тому Україна "ЗА" принцип обміну "всіх на всіх", але якщо це буде чесно і при активній участі міжнародних гуманітарних інституцій.

Yevgenij Marchuk

Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
for_l_j 23 мая, 12:24
Шо там объяснять. Каждый Зелебот уверен, что "нужно просто прекратить стрелять".
Впрочем у Зели раздвоение личности. То он не будет вести переговоры с Россией, то вынесет на референдум.
То он готов договориться посредине, то "когда вернёте Крым и какая будет компенсация".

polosaty13 23 мая, 12:37
то есть хрен когда такое будет, зная сроссиян.

ban_derivets 23 мая, 12:57
Вова знает волшебное слово "позязя". Умеет, также, нагибаться и приспускать портки. Вова не знает другого. Хуйлу похуй на него.
Маловероятно, что зелезвон и его окружение прислушаются к мнению Марчука. У них другая цель и миссия.

Edited at 2019-05-23 12:57 (UTC)

  • 1