?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Эх, хорошая была страна

27 января 2016 года.Метки:

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Розбалував вас Порошенко. Ви думали що ситуація коли людина за власний кошт починає рятувати Україну від ворогів зовнішніх (кацапи) і внутрішніх (малороси) - це норма. І ви можете йому в спину кричати про свинарчуків, давати дурні поради під руку коли він працює, розказувати що він все не так робить - а він продовжуватиме своє робить не сподіваючись на нагороду.
Ну ок, знайшли ви одного такого дурня. А потім вигнали і думали що естафетну паличку підхоплять інші.
"а от є Кабмін, там же нормальні люди зібрались..." а нормальні люди сказали вам іти нахрєн і подали у відставку. Єбіться самі з вашим преЗедентом. Це вам нема куди діватись, а у них грошей вистачить і закордоном прожить.
"ну от ще є Верховна Рада, вона буде відстоювати Україну..." - рілі? Ви справді думаєте що наші депутати готові знищити свою кар'єру, віддати свої статки, ризикувати своєю свободою та навіть життям - заради того щоб рятувати Україну від власних виборців? Що вони будуть працювати поки ви будете їм в спини кричати про корупцію та вимагати припинити заважати преЗеденту робити всім зарплату по 4 тисячі доларів? Розумні люди вчаться на чужих помилках, а депутати - розумні. Вони бачать як українці ставляться до Порошенка і не хочуть собі такої долі.
Тому розслабтеся: так, Україна (і українська економіка в першу чергу) починає падати. Але ніхто не буде рятувати Україну поки вона летить у штопор. Нема дурних. Можливо потім на уламках щось виросте. А може й ні. Історія знає різні приклади.

  • 1