?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Эх, хорошая была страна

27 января 2016 года.Метки:

promo ibigdan 十二月 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
anatoligreen 22 мая, 6:45
Хоть одного реалиста вижу, сказавшего правду о том, что любая Революция - это минимум поколение!

Как было бы хорошо, чтоб эта истина была намертво вбита в мозги каждого бывшего совка!

prosto_vova 22 мая, 6:59
Ну вот они популисты и пришли. Впереди жопа. Все четко.

Розбалував вас Порошенко. Ви думали що ситуація коли людина за власний кошт починає рятувати Україну від ворогів зовнішніх (кацапи) і внутрішніх (малороси) - це норма. І ви можете йому в спину кричати про свинарчуків, давати дурні поради під руку коли він працює, розказувати що він все не так робить - а він продовжуватиме своє робить не сподіваючись на нагороду.
Ну ок, знайшли ви одного такого дурня. А потім вигнали і думали що естафетну паличку підхоплять інші.
"а от є Кабмін, там же нормальні люди зібрались..." а нормальні люди сказали вам іти нахрєн і подали у відставку. Єбіться самі з вашим преЗедентом. Це вам нема куди діватись, а у них грошей вистачить і закордоном прожить.
"ну от ще є Верховна Рада, вона буде відстоювати Україну..." - рілі? Ви справді думаєте що наші депутати готові знищити свою кар'єру, віддати свої статки, ризикувати своєю свободою та навіть життям - заради того щоб рятувати Україну від власних виборців? Що вони будуть працювати поки ви будете їм в спини кричати про корупцію та вимагати припинити заважати преЗеденту робити всім зарплату по 4 тисячі доларів? Розумні люди вчаться на чужих помилках, а депутати - розумні. Вони бачать як українці ставляться до Порошенка і не хочуть собі такої долі.
Тому розслабтеся: так, Україна (і українська економіка в першу чергу) починає падати. Але ніхто не буде рятувати Україну поки вона летить у штопор. Нема дурних. Можливо потім на уламках щось виросте. А може й ні. Історія знає різні приклади.

robofat 22 мая, 7:12
Пиздеца я ожидал, но не в первую же неделю после инаугурации(хомчаки, богданы). Пиздец, блять Самое печальное что 90% избирателей зеленского понятия не имеют кого и куда он назначает, они кинули бумажку в урну, а дальше похуй.

dimon_trigger 22 мая, 7:14
і портнов подавший позов за буцімто незаконний прохід керченської проходи із українського порту в український порт українських кораблів, відповідно до всіх правил.

robofat 22 мая, 7:19
Я вже нічому не дивуюсь, чекаю на позов щодо початку АТО, звільнення Словь"янську, Краматорську ітд.

alex_oswald 22 мая, 7:34
Скоро буде новий термін - "на незаконно звільнених територіях". Яке безглузде самогубство... ((

Vitaly Trots 22 мая, 8:12
Интересно: а куда правдорубль делся? Аюшки!

kromrokot 22 мая, 8:22
Новую методичку осваивает

ibigdan 22 мая, 15:55
после введения премодерации я его комменты не пропускаю.
но он и редко приходит, ему тупо нечего сказать.

ban_derivets 22 мая, 8:31
Виталик - это голова. Сражался на субботних эфирах. Разруливал в разных сми. Все всегда было чотко и по полочкам. Но дальше 25% не зашло. А жаль...

igorsova 22 мая, 11:38
Відповім зображенням.

no title

  • 1