?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Який народ - така й "еліта"Ну що ж, маємо країну- картковий будиночок. Доки не вибудували інституції, стійку систему влади, незворотність реформ, усе трималося на особі Порошенка. Прийшов якийсь наперсточник і 73% лягли йому до ніг. Рада й уряд мали показати йому його місце. Показали... Наввипередки побігли втілювати мрію новічка про дочасні вибори. Бо ж кожен думає, що й собі щось на цьому добавлять.

А тут і Гройсман схаменувся - вибори ж на носі, а на них краще іти з опозиції. Та й доки він буде готувати бюджет, інші посядуть місця в парламенті. І щойно Володимир Борисович теж заявив, що подає у відставку. А коли прем'єр іде у відставку, то це за Конституцією відставка всього уряду. Відставка, якої в принципі не могло бути! У нас будуть лише в/о які будуть виключно займатися виборами - усі ж туди кинуться.

А ще ми чекаємо на місію МВФ, а вони з в/о переговори не ведуть. Розумієте, про що я? Про Бєню Коломойського. Він же чітко вам ще до виборів сказав: готуйтеся до дефолту, він вигідний, олігархам вигідний. А всім українцям пора звикатися до нової реальності. Ласкаво просимо жо Венесуели!

Зупинити якогось дрібного шахрая доволі легко. А коли сильні і мудрі раптом погоджуються грати з ним в наперстки?..

Тарас Чорновіл

А может наоборот - правильно делают? Для тех, кто оказался в оппозиции, сейчас главный лозунг "чем хуже - тем лучше", поэтому есть смысл ускорять события. Чем быстрее всё наебнётся - тем быстрее вернёмся на прежний курс. Если выживем, конечно.


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
(Удалённый комментарий)
nega_tivist 20 мая, 18:12
потому что народ - это не только 75%.

(Удалённый комментарий)
euthanasepam 20 мая, 21:54
Сутність демократії для народу в тому, що після виборів усі колективно їдять те, що фактично вибрали за процедурою.

lg_hater 21 мая, 8:38
І, що найгірше, ані замовити щось своє, ані просто відмовитися від їжі, неможна. Навіть, якщо бачив на власні очи, як кухар дзюрив у компот, а прибиральниця сипала до борщу якесь зілля, мусиш їсти разом із шанувальниками "альтернативної медицини".

Можна хіба змінити меню разом з цілим закладом харчуванння. Але й там теж такі ж правила.

euthanasepam 21 мая, 8:40
Саме так. Відчуття якоїсь фатальної немічності. Ми не можемо нічого вдіяти.

lg_hater 21 мая, 16:21
Так, але до останнього реченння треба додати через кому: "у законний спосіб". Скидається на те, що нам зараз треба вивчати досвід оунівців. Взірця 30-х років минулого сторіччя. Бо ситуація зараз майже та сама, що й тоді.

rvun 20 мая, 18:13
теж гадаю, шо шмаркля, має почати керувати, раз в нього 73%. Хай усі придурки, які йому такі відсотки забезпечили, посмокчуть хуя, чого б і ні.

Edited at 2019-05-20 18:15 (UTC)

chelovek_truda 20 мая, 18:41
>>> Чем быстрее всё наебнётся - тем быстрее вернёмся на прежний курс. Если выживем, конечно.

Ну в венесуэле если не половина, то очень большой процент до сих пор за Мадуро. А те из тех кто за Гуайдо хотят того же Мадуро, но "хорошего". Так что обольщаться не стоит. Эти выборы показали что ментально мы - на уровне Гватемалы и Мадагаскара. Там выбирают актеров и диджеев в президенты.

Возможно, поляки были не так уж неправы, называя украинцев быдлом?

Возможно, немцы были не так уж неправы, называя Украину "наша Африка" ?

Путь к выздоровлению лежит через осознание проблемы.

Конечно, в ближайшие месяцы патриоты в вышиванках будут вам вливать в уши какой мудрый наш нарід.

Edited at 2019-05-20 18:43 (UTC)

tank_ua 21 мая, 6:34
Возможно, немцы были не так уж неправы, называя Украину "наша Африка" ?
+++++++++++++++

оффф бля, от тіко не піздіть, га?

Фраза, приписываемая Гитлеру в разговоре с Теодором Обелендером, звучит как "Россия - это наша Африка, а русские - это наши негры".

Где про Украину? тут не негры, просто 73% - ебланы.

Dmytro Balym 20 мая, 18:53
А разве Чорновила репостить это не моветон?
Кстати, интересно чего это он так распереживался. Возвращаются его соратники, а он почему то недоволен? Очень интересно...

Edited at 2019-05-20 18:54 (UTC)

ibigdan 20 мая, 19:27
вы наверное с 2012-го в анабиозе пролежали?

lg_hater 20 мая, 21:11
Моветон — писать всякую хуйню в коментах. Особенно, когда сам не в теме.

chelovek_truda 20 мая, 19:08
По логика страна с такой нацией вообще не должна существовать, но хз. Вон природу шаровой молнии до сих пор обьяснить не могут - и ничего, существует, вроде.

anatoligreen 20 мая, 19:30
Будет гуманитарная катастрофа, и Путин придёт вас "спасать"...

lg_hater 20 мая, 21:48
Тарас неправий, коли каже про "наввипередки побігли". Як на мене, то з точністтю до навпаки. І рада, й уряд, показали Коломойському саме те, що мали показати. Ти виграв і не бажаєш співпрацювати, та ще й цькуєш свою буратіну, аби всім хамила? Ну, то давай, працюй, суко. Сам, тобто своєю зеко-мандою. А ми кидаємо ішачити, та йдемо готуватися до парламентських. І ще хуй тобі замість дострокових.

Щодо ж того, що все наїбнеться — так, але ще не настав час. І щодо прискорити, по-перше не треба, а по-друге неможна. Бо допоки у ВР є проукраїнська більшість, ще є шанс поборотися, аби не допустити піздеця. Так, мізерний, але є. До того й у Бєні до виборів є універсальна відмазка, що її він постійно озвучує вустами буратіни. Ага, та сама: "батя, я стараюсь, но еті казли мішают нам жить". Не варто давати йому зайві козирі.

А от коли, та якщо, він таки протягне й у раду своїх маріонеток, отоді вже треба буде й допомогти настанню якнайжахливішого піздеця. Щоби ті ж таки 73% самі почали антиколомойский майдан. З ВР же до кінця каденції потрібні виборча реформа, що ліквідує мажоритарку, та закон про імпичмент. Вирішальний (і дай бог не останній) бій — восени.

tank_ua 21 мая, 6:35
если наебнеццо - значит будет раша. Выживание весьма условно....
Пусть повисит пока.

  • 1