?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Європа в одному місці

Президент відповідає за зовнішню політику - це одна з двох головних сфер його відповідальності. Ніхто раніше в інавгураційній промові не втікав абсолютно від цієї теми. Воно - перше.

А щодо ЄС і НАТО, узагалі європейського вибору та шляху відриву від російських впливів - не було жодного слова. Узагалі ні одного!

Єдина згадка про Європу прозвучала на початку в дуже дурному пасажі, яким Воно розмивало свою відповідальність (ми всі загиблі, всі переселенці, всі заробітчани...). Там прозвучало, що в усіх нас Європа тут... Далі Воно постукало себе в районі виска. Добре, що хоч до дупи не потягнулося, хоча так би було чесніше.

Але тепер без емоцій. Коли новічок не каже жодного слова про стратегічний геополітичний вибір України, який уже навіть занесений у Конституцію. Навіть не озвучує якоїсь розпливчатої фрази, яка б ні до чого суттєвого не зобов'язувала, то це чіткий сигнал про перегляд курсу. Говорити про це ще не можна, але мовчанка тут більш, ніж красномовна.

А щодо "Європа тут...", то це ще гірше, ніж улюблена теза регіоналів та різних проросійських сил: "Надо сперва построить Европу в Украине, а потом уже куда-то интегрироваться". Та фраза хоч підкреслювала необхідність запровадження в Україні чітко встановлених євростандартів, а оце - це пусте місце.

Можна ще багато вишукувати, чого Воно не сказало, а що аж надто красномовно промовило (мир на будь-яких умовах у формі фактичної капітуляції), але це вже тільки доважки.

Вважайте, що ви щойно почули програмні засади партії, якої ще не існує, але яка на дочасних виборах може захопити понад половину (разом з мажоритарниками) місць у парламенті. У крайньому разі разом з Бойком-Медведчуком це в них гарантовано виходить. Тому я так болісно сприймаю кон'юнктурнзгоду більшості фракцій на конституційний переворот.

Тарас Чорновіл


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
alex_marochko 20 мая, 18:00
В данном случае (чего давно уже не было) я не знаю, к чему прикопался Черновол.

Сказал зеля: "да, мы выбрали путь в Европу". После этого говорить "А щодо ЄС і НАТО, узагалі європейського вибору та шляху відриву від російських впливів - не було жодного слова. Узагалі ні одного! " - это бред какой-то.

akupec 20 мая, 18:22
Выражение "Европа у нас в головах должна быть" - это философия уровня статусов в ВК, а не утверждение пути в Европу. В этом и суть - Вова нагородил пустопорожней обтекаемой херни, ни к чему его не обязывающей, как и про НАТО и агрессию РФ

chelovek_truda 20 мая, 18:52
Именно так. В великом могучем есть замечательное слово "благоглупости". Это именно то что наговорил Зеля.

alex_marochko 20 мая, 19:01
А "разруха в головах" - это философия уровня статусов в ВК времен Булгакова.

Еще раз, я про другое место: зелюк сказал "да, мы выбрали Европу". После этого Тарас пишет: "не було жодного слова. Узагалі ні одного!"

Слушайте, бессмысленный спор. Зелюк подтвердил про "выбрали Европу". Сказать после этого "ни слова про Европу" - это бред на ровном месте.

  • 1