?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Європа в одному місці

Президент відповідає за зовнішню політику - це одна з двох головних сфер його відповідальності. Ніхто раніше в інавгураційній промові не втікав абсолютно від цієї теми. Воно - перше.

А щодо ЄС і НАТО, узагалі європейського вибору та шляху відриву від російських впливів - не було жодного слова. Узагалі ні одного!

Єдина згадка про Європу прозвучала на початку в дуже дурному пасажі, яким Воно розмивало свою відповідальність (ми всі загиблі, всі переселенці, всі заробітчани...). Там прозвучало, що в усіх нас Європа тут... Далі Воно постукало себе в районі виска. Добре, що хоч до дупи не потягнулося, хоча так би було чесніше.

Але тепер без емоцій. Коли новічок не каже жодного слова про стратегічний геополітичний вибір України, який уже навіть занесений у Конституцію. Навіть не озвучує якоїсь розпливчатої фрази, яка б ні до чого суттєвого не зобов'язувала, то це чіткий сигнал про перегляд курсу. Говорити про це ще не можна, але мовчанка тут більш, ніж красномовна.

А щодо "Європа тут...", то це ще гірше, ніж улюблена теза регіоналів та різних проросійських сил: "Надо сперва построить Европу в Украине, а потом уже куда-то интегрироваться". Та фраза хоч підкреслювала необхідність запровадження в Україні чітко встановлених євростандартів, а оце - це пусте місце.

Можна ще багато вишукувати, чого Воно не сказало, а що аж надто красномовно промовило (мир на будь-яких умовах у формі фактичної капітуляції), але це вже тільки доважки.

Вважайте, що ви щойно почули програмні засади партії, якої ще не існує, але яка на дочасних виборах може захопити понад половину (разом з мажоритарниками) місць у парламенті. У крайньому разі разом з Бойком-Медведчуком це в них гарантовано виходить. Тому я так болісно сприймаю кон'юнктурнзгоду більшості фракцій на конституційний переворот.

Тарас Чорновіл


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
euthanasepam 20 мая, 15:28
Воно — це політкоректно.

Exurage 20 мая, 15:43
Тількі воно з маленької літери. Так саме як і хуйло.
До Воно ще треба вирости.

d_nielli 20 мая, 15:42
тот случай, когда практически никто из почти 400 тыс проголосовавших на выбора в Киеве за Зеленского не смог найти время, чтобы прийти поддержать своего президента.

narid 20 мая, 16:01
У Європах теж все не так однозначно (с).

Те, що ми відстаємо від шпротів у питаннях євроінтеграції - погано, але й у квотах на біженців приємного мало. Бажано мати законну можливість від них відмовитись (а також від будь-яких інших примусових незручностей), коли/якщо настане день вступу до ЄС.

У далекій перспективі, колективний Захід, імовірно, назавжди поступиться Азії, де мешкає більшість населення планети (і я не про майже безлюдний Сибір).

Можливо, нам, укротюркам, варто було б звернути увагу не на карликів на кшталт Росії, з її мілітаризованими злиднями, корисними хіба що для опору прибульцям, не на ЄС та США, а на велетнів?

Утім, одне другого не виключає.

rvun 20 мая, 16:25
ой да просто піздос, дві області і Крим захотіли в РФ під впливом пропаганди і відсутності мозку, 73% населення - єблани, Президент - шут гороховий, його ляльковод - багатий злочинець, до нас поспішають ригоанали. Якщо альтернатива цьому - прийом біженців по квоті - смію вас завірити, треба брати біженців.

Edited at 2019-05-20 16:26 (UTC)

narid 20 мая, 16:35
Ви вважаєте, євроінтеграція у чарівний спосіб розв'яже всі зазначені проблеми? І Україна раптом стане законослухняною державою з високим рівнем культури, де не обирають зеків та клоунів?

rvun 20 мая, 16:39
Нє, я вважаю, шо вже піхуй, буде тут 10к біженців чи ні.

Вася Васичкин 20 мая, 16:46
Правдорубль, питання не в " чарівний спосіб розв'яже всі зазначені проблеми". Тут ніяка інтеграція не допоможе. Питання в тому що Україна в ЄС і НАТО означатиме що парашка буде смоктати хуя і засуне свої амбіції собі у дупцю. Хоча як на мене нам достатньо лише НАТО для цього.

narid 20 мая, 16:55
Щодо NATO - не маю нічого проти. *марно гине в американо-китайській війні*

Росія давно втратила статус супердержави, і не схоже, щоб вона його коли-небудь відновила. У моєму баченні майбутнього її немає серед головних гравців (так бачу).

ban_derivets 20 мая, 16:04
Європа в одному місці. В жопі, з огляду на останні події.

Этот странный виртуальный мир

thinkpad42 20 мая, 16:07
Загипнотизированные выборщики выбрали виртуального президента.

Приходить на инавгурацию ни к чему. В youtube и по телику и так все покажут.

Мобила - это начало всех начал и конец всех концов, ха

Их президент - это не реальный человек, коим был Порошенко, а некий актер "из телевизора". И общаться с ними он, не исключено, будет так же, посредством видео.

Ну, так тому, наверное, и быть.

Re: Этот странный виртуальный мир

chelovek_truda 20 мая, 18:51
Если б была четкая структура, типа большевиков в начале ХХ века или УПА в 40-х, она легко сковырнула б миллионы биомассы. Правда, тогда нарід назло организовал бы прямое вторжение либо прямое подчинение спецслужб Украины российским, и пришлось бы воевать з ФСБшниками в форме СБУ.

rvun 20 мая, 16:31
Подивився останню серію "Гри тронів".
Сценаристи - хворі байстрюки.

Edited at 2019-05-20 16:31 (UTC)

atatuy 20 мая, 16:34
вот ту, вторую фоточку, по крупнее бы с этого же плана

alex_marochko 20 мая, 17:07
Я все понимаю, но я его послушал только что и про Европу он сказал https://youtu.be/apyYfycEw6I?t=123.

Это никак не отменяет того, что у нас главнокомандующий - некомпетентный клоун, но тем не менее.

Edited at 2019-05-20 17:07 (UTC)

akupec 20 мая, 17:24
В посте об этом как раз написано. Я бы еще добавил про "кожен з нас загинув на Донбасі". Особенно он, уклонист херов.

alex_marochko 20 мая, 18:00
В данном случае (чего давно уже не было) я не знаю, к чему прикопался Черновол.

Сказал зеля: "да, мы выбрали путь в Европу". После этого говорить "А щодо ЄС і НАТО, узагалі європейського вибору та шляху відриву від російських впливів - не було жодного слова. Узагалі ні одного! " - это бред какой-то.

akupec 20 мая, 18:22
Выражение "Европа у нас в головах должна быть" - это философия уровня статусов в ВК, а не утверждение пути в Европу. В этом и суть - Вова нагородил пустопорожней обтекаемой херни, ни к чему его не обязывающей, как и про НАТО и агрессию РФ

chelovek_truda 20 мая, 18:52
Именно так. В великом могучем есть замечательное слово "благоглупости". Это именно то что наговорил Зеля.

alex_marochko 20 мая, 19:01
А "разруха в головах" - это философия уровня статусов в ВК времен Булгакова.

Еще раз, я про другое место: зелюк сказал "да, мы выбрали Европу". После этого Тарас пишет: "не було жодного слова. Узагалі ні одного!"

Слушайте, бессмысленный спор. Зелюк подтвердил про "выбрали Европу". Сказать после этого "ни слова про Европу" - это бред на ровном месте.

akupec 20 мая, 17:30
Самый популярный комент под роликами инагурации - "красава". Полностью характеризует ситуацию:))) Чоткий пацанчик с пальцами в растопырку - мечта лохтората

kingeugen 20 мая, 23:45
Ракурс сверху - походу типичный россиянский фейк, снятый задолго до инаугурации или после. Это видно к примеру по отсутствию почётного караула около красной дорожки.Edited at 2019-05-20 23:48 (UTC)

  • 1