?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Профессор

Не нравилось вам "окружение Порошенко"? Нате, ешьте.

После 5 лет отсутствия в страну вернулся зам.главы АП Януковича - Андрей Портнов.Спасибо избирателям Зе!
Ви зробили це разом!

Аллан Левітов

Ну що, патріотиТМ? Розкажіть мені тепер про «свинарчуків». Розкажіть про бурштинову мафію. Розкажіть про бариг і мародерів. Про що хочте розказуйте. Але це – реванш. Майдан – програв. І зробили це ви, патріотиТМ. Власними руцями зробили. Власними смердючими ротами і зрадофільськими дописами. Не відмиєтеся. Смакуйте! Гарно смакуйте!

Роман Бурчунов


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
stainlesstlrat 19 мая, 11:07
мне не легче. но этого пидора - назначил Петя Порошенко.
я ж помню как протягивали закон, как под него уже заранее напечатали Урядовый Курьер.
Луцик - рук дела Пороха. И это очевидный факт.

rvun 19 мая, 11:14
Та ні скільки Порошенко неідеальний. Проте навіть при всіх його вадах - найліпший досі президент, ну і в порівнянні з шмаркльою - взагалі гігант. Підгріб всіх, кого можна було вважати прибічниками, спер на них владу і принаймні не отримував копняки від Генпрокурора і інших посадовців. Ви ж розумієте - інституції всі наші, це вчорашні ригівські синєкури, як на них просто ніхуя не роблять, замість грабувати-убивати - то це вважайте вдало працевлаштували посаду. Ви ж і я не пішли в генпрокурори Портнова садити? Так от і живемо, блять. Плюс, згадайте йобаний пиздець, коли Байден приїздив знімати Шокіна, вже після цього Юра виглядає ніхуясобі Генпрокурором.

Edited at 2019-05-19 11:16 (UTC)

  • 1