?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Ота ваша "Гра престолів" - жалюгідна пародія на українську політику

Фракція партії "Народний фронт" вийшла з парламентської коаліції у Верховній Раді України.

"Ми заявляємо про вихід із діючої коаліції, припинення її діяльності з 17 травня 2019 року та про ініціативу формування нової коаліції з новим порядком денним. "Народний фронт" закликає фракції державницької ідеології негайно розпочати консультації щодо підготовки нової коаліційної угоди з новим планом дій" - заявив лідер фракції "Народного фронту" Максим Бурбак під час свого виступу з трибуни парламенту.

Бурбак наголосив, що згідно з законодавством тепер у Ради є 30 днів, на створення нової коаліції. У цей період новообраний президент Володимир Зеленський не зможе розпустити парламент. Коли ж 30 днів спливуть, президент не зможе достроково припинити повноваження Верховної Ради через те, що цього не можна робити за півроку до закінчення терміну її повноважень. Якщо брати за орієнтир дату складання присяги депутатами цього скликання – 27 листопада 2014-го, – то парламент можна достроково розпустити лише до 27 травня.

джерело

Метки:

promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
d_nielli 17 мая, 8:59
единственное возможное - это отсутствие большинства в коалиции. Так как это нарушение закона, то Раду можно было распустить по этому поводу.

sly_mongol 17 мая, 9:15
а как проверяется это наличие/отсутствие?

d_nielli 17 мая, 9:23
формально - рада обязана сама сообщить, если депутатов стало меньше, и начать процедуру формирование новой коалиции.

+ в теории можно заставить раду предоставить списки, но Парубий например уже заявлял что таких списков у него нет и вести их никто не обязывает. Тем не менее можно через КС этот момент было разрешить в пользу роспуска.

Edited at 2019-05-17 09:26 (UTC)

rvun 17 мая, 11:41
тіко в КС теж вмикнули захист від дурня

  • 1