?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
Зеленский

Несамовите нонстопове волаліті

Кароч стоїть собі в Луганській області містечко, героїчно звільнене нашими військами в 2014 році. Містечку цьому дісталось від братерської любові не дуже, так, по околицям побухало, тому традиційно для таких містечок сєпари не перевиховались. Так, пересіділи з рік, побачили що навіть організатори референдумів далі сидять в міськраді, і далі продовжили бути сєпарами. Ну такими, соціалізованними, з тих що постять Дубінского, дивляться Шарія і наярюють на немиту голову Монтян. Ви їх знаєте 😂

В містечку живе один наш воювака. Одружився на місцевій кралі і розпочав повзучу українізацію, що теж є типовим для цієї території. І є в нього сусід - сєпар. Сєпар сприйняв обрання Володимира Зеленського як і решта сєпарів - переможенькою проросійського реваншу, і почав писати воюваці гнєвниє посланія, що мол кінчилась ваша влада, зараз "наші прийдуть" і тапки вам усім, цепниє пси бандєравского рєжиму. Причому сам розпочинати репресії чомусь не хоче, все покладає на загадкових "наших", скотиняка боягузлива.

Кароч якісь невідомі патріоти поволали з цього мамкіного репрессора, запилили фейкову сторінку Зеленського і написали йому в камєнти "шо ти чорт ссикливий гадіш тут, я приїду зараз сам і ноги тобі відірву". Результат на скріні.Я завжди казав і кажу. Не кожний ідіот - сєпар. Але кожний сєпар - ідіот.

Anton Kolumbet


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
rvun 15 мая, 19:41
таки +
проте, як би воюваку вночі не тогокнули, сєпари вони такі гниди

Уж замуж невтерпёж!

tamplier9797 15 мая, 19:56
Вот какой "ценный" совет для Зе попался только что в инете:
https://golos.ua/i/681831

Edited at 2019-05-15 19:58 (UTC)

zz_z_z 15 мая, 21:09
Блядь! И смех и грех. Пушо с одной стороны ноги надо поотрывать. Да и с другой тоже.

euthanasepam 16 мая, 4:08
Голову. Бо без ніг воно може голосувати, а без голови вже ні.

zz_z_z 16 мая, 7:00
Ггг, а вот и нит. Доказано 73%

tank_ua 16 мая, 6:48
и почему у всех сепаров и идиотов обязательно должен быть "царь"?
почему если бы мне пришло подобное - я бы послал нахер и забыл, а они на колени падают?

ЗЫ - и при этом я - порохобот (т.е. привызанный к имени пороха). а они - свободные продвинутые избиратели незамаранных политикой "несотворисебекумиров"..

Edited at 2019-05-16 06:49 (UTC)

  • 1