?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Залишився один крок

Завтра “ДемСокира” відкриває офіс під Верховною Радою і запрошує друзів! М'які крісла для зручної роботи, гарна компанія у особах вождів, міністрів та прихильників партії і цілоденний коворкінг. Присутність КОЖНОГО прихильника партії – важлива, адже саме завтра законопроект по ПнВК буде або проголосовано або поховано.Чому так - пишемо у останніх хроніках ПНВК.

У режимі "стелс", вже у вівторок, законопроект 8557 таки був внесений до порядку денного на цей пленарний тиждень. Останній, коли він може бути проголосований у першому читанні. На сайті ВР він вказаний у порядку денному 16.05. На цьому хороші новини закінчуються. Тому що до порядку денного він внесений, але стоїть у самому кінці списку, до середини якого долітає рідкісний птах і рідко доходять депутати в голосуванні.

Нагадаю, що після інавгурації Зеленського він "згорає", якщо не пройшов перше читання, і його буде необхідно перевносити у ВР, заново розглядати в комітетах тощо. Це не пов'язано з політичними розкладами, а прямо випливає з норми закону. Будь-який внесений президентом законопроект, не прийнятий у першому читанні, втрачає статус після припинення повноважень цього президента. Враховуючи вибори в Раду, процесс затягнеться до 2020 року, а може й довше.

Тобто цей пленарний тиждень – остання можливість розгляду законопроекту 8557 і голосування в першому читанні.

Виходить, що формально 8557 може бути проголосований у четвер в першому читанні. А реально шанси на це вкрай малі, якщо він буде розглядатися в тому порядку, у якому вказано на сайті ВР. Швидше за все, до нього просто не дійдуть. Ну, або поставлять на голосування при вже практично порожньому залі, навіть голосів усіх депутатів у якому недостатньо для результативного голосування. Безумовно, це вже гігантський стрибок вперед у порівнянні з ситуацією на вечір понеділка, коли він взагалі не був внесений до порядку денного. І ми дуже вдячні Ніна Южаніна і Андрій Парубій за цей крок.

Щоб результативне голосування стало можливим, необхідно домогтися його перенесення в межах дня на більш зручний для розгляду і голосування час. Благо, подібні перестановки в межах одного дня не є помітним порушенням регламенту ВР, а скоріше цілком звичною практикою.

Отже, необхідно зробити дві речі.

✔️РЕПОСТ і тегнути знайомих депутатів і незнайомих також тегнути

✔️У четвер, 16-го травня, вийти разом з нами під ВР на “Робочий день під Верховною Радою ”.

У нас залишився один день, щоб або просунути вперед на дуже важливий крок законопроект по ПнВК, або відкотитися набагато назад. Давайте спробуємо рухатися в правильному напрямку!


promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Юля Юл 15 мая, 16:38
ЧЕСТНО ГОВОРЯ Я ОХУЕВАЮ ОТ ПИЗДЕЦА КОТОРЫЙ УЖЕ НАЧАЛСЯ, РЕГИОНАЛЫ ВСЕХ МАСТЕЙ ВЫЛЕЗЛИ НА СВЕТ И ПАРЯТ ВОССТАНОВЛЕНИЕ КАКОЙ- ТО НИКОМУ НЕ НУЖНОЙ РУХЛЯДИ ЗА СОТНИ МИЛЛИОНОВ!, БАНДОСЫ НЕ СТЕСНЯЯСЬ ПРИЕЗЖАЮТ ВЫМОГАТЬ, БЮДЖЕТЫ УЖЕ ПИЛЯТ В НЕВООБРАЗИМЫХ МАСШТАБАХ, НДС ВОРУЕТСЯ КОСМИЧЕСКИМИ СУММАМИ... И Т Д И Т П

euthanasepam 15 мая, 18:30
Так ще ж перед виборами було відомо, що риги в долі зе-проекту, про це й карикатури малювалися.

Чесні кандидати

Вони Пороха п’ять років ганьбили та валили усім, як то кажуть, миром. Тому цілком справедлива теза про реванш саме ригів та москалів.

Шкода, що 73 відсотки зе-лохторату не мають чим цього усвідомити.

  • 1