?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ДемСокира

Голосуй, Лібералізуй

У всіх цих політичних бурях (а ще більше в бурях в рукомийнику) потрібно не забути про важливе. У цьому разі – про податок на виведений капітал (ПнВК). А ситуація із законопроектом дуже складна.

Законопроект № 8557 ("Про зміни до Податкового кодексу щодо переходу до ПнВК") внесений до ВР президентом. І те, що давало шанси на прискорений розгляд, зараз несе тільки додатковий ризик. Адже, якщо до інавгурації новообраного президента закон не пройде перше читання, він автоматично "втрачається". І нам знову прийдеться пройти багатомісячне пекло, щоб дійти сьогоднішньої позначки.

Що це означає для всіх нас? Тільки одне. Нам потрібно дотиснути, щоб законопроект 8557 був проголосований в першому читанні до закінчення повноважень Порошенко, тобто до інавгурації Зеленського. Оскільки висновок профільного комітету отримано, він позитивний одноголосно і НІЯКИХ перешкод для цього немає.

Немає, на мій погляд, або принаймні не повинно бути ніяких політичних перешкод. Перехід від податку на прибуток до ПнВК закладений на сьогодні в програми майже всіх партій у ВР, і чинного, і новообраного президента. Якщо до законопроектів є технічні питання щодо порядку переходу, то вони цілком можуть бути вирішені під час підготовки другого читання.

Не може бути перешкодою для голосування в першому читанні й недоузгоджена позиція щодо ПнВК із МВФ. З тієї причини, що перше читання є ще з формально-юридичної точки зору підготовчою роботою і навіть теоретично не може нічого порушувати.

Одним словом, ніяких перешкод для голосування в першому читанні немає. А значить, воно має відбутися. У найближчий пленарний тиждень. Що для цього необхідно? Нічого складного. Щоб у понеділок на погоджувальній раді проект 8557 був внесений до порядку денного на цей тиждень і проголосований депутатами в сесійній залі. Усі підготовчі етапи вже пройдені.

У зв'язку із цим ми наполегливо просимо:
● Голову комітету ВР з питань податкової та митної політики Ніну Южаніну – в ПОНЕДІЛОК поставити питання про внесення проекту 8557 до порядку денного на цей пленарний тиждень.
● Спікера ВР Андрія Парубія – забезпечити на погоджувальній раді його внесення до порядку денного.
● Депутатів – проголосувати в першому читанні за проект 8557.

Що для цього може зробити кожен з нас? Як завжди, кожен дуже мало, а разом ми можемо багато чого. Я б запропонував активістам такі кроки:

✔︎ Напишіть своєму депутату. В першу чергу тому, хто обраний у вашому мажоритарному округу, а значить, вже точно є у ВР саме вашим представником. Будь-якому іншому, якого ви знаєте. Покажіть депутатському корпусу, що питання "на часі".
✔︎ Напишіть Южаніній і Парубію про необхідність внесення проекту 8557 до порядку денного.
✔︎ Якщо можна встигнути, давайте повторимо флешмоб із фотографіями. За можливістю сфотографуйтеся з текстом #голосуй8557.
✔︎ РЕПОСТ. Щоб якомога більше людей згадали про нагальність питання ПНВК.

І пам'ятайте: тільки наша активна позиція може серйозно вплинути на дії депутатів. Давайте разом зробимо це.

Міністр "Демократичної Сокири" Никита Соловьев


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
"Напишіть своєму депутату. В першу чергу тому, хто обраний у вашому мажоритарному округу"

Хахаха! Мій депутат Мельниченко В.В., колишній чоловік Богословської, колишній регіонал, а нині член БПП. Краще вже в спортлото писати.

tank_ua 11 мая, 21:04
+1. мой гандон внефракционный, хуем которого заткнули зад мудилы пилипишина, вместе с радикалом взрывал сортир рады....

a_s_k_e_t 12 мая, 8:09
А вы попробуйте. Вы себе не представляете, на что готов депутат, внезапно обнаруживший, что много его избирателей о нем помнят...

  • 1