Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Відсвяткуємо?

✔️ Загальні демографічні втрати України в Другій світовій, включно з убитими, жертвами концтаборів й депортованими, становлять не менше 14 млн осіб.
✔️ З 41,7 мільйона людей, які мешкали до війни в УРСР, на 1945 рік залишилося тільки 27,4 мільйони.
✔️ У воєнних діях загинули, як мінімум, 8 мільйонів українців.
✔️ Депортації в Сибір, Казахстан і на Далекий Схід – це ще понад 1 мільйон жителів УРСР, переважно із західних областей.
✔️ Кількість українських остарбайтерів становить 2,4 мільйони з 2,8 мільйонів радянських людей, загалом вивезених у нацистське рабство.
✔️ На руїни перетворилися 720 українських міст і містечок, 28 тисяч сіл, з яких 250 спалено вщент, знищено 16,5 тисяч промислових підприємств, 18 тисяч лікувальних закладів, 33 тисячі шкіл, вузів, технікумів та НДІ; а також понад 33 тисячі колгоспів, радгоспів, МТС. І все це зробили не тільки нацисти, а й радянські війська під час відступу.Tags: Без рубрики
Subscribe

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments