?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Тут "Узеленського" запропонували перенести АП на лівий берег

Я категорично вітаю цю пропозицію, бо преЗедент рагулєй має сидіти на Троєщині та не мазати своєю всратою дупкою робоче місце справжнього Президента.І нехай рюкзачного шеріфа Нотінгемського з собою забирає.

Сергій Кравченко


promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
tank_ua 8 мая, 10:44
в первую столицу пусть едет

rvun 8 мая, 12:23
Він потім з тею першою столицею, рюкзачним шерифом, Допою, Гепою і антімайданом переїде в РФ. Хай сидить в Києві, чи в вас в планах за рік сидіти в ватному місті з надією його викурить на ростов?

tank_ua 8 мая, 13:53
саме так, до ростова ближче))

rvun 8 мая, 14:00
Та ж ні, хай сидить в Києві - бо втягне Харків до РФ, як Яник Крим.

tank_ua 8 мая, 16:19
и чем это же утверждение не верно, если оно сидит в киеве...? просто территорий больше...

rvun 8 мая, 16:28
Ну а чого в Яника сидячи в Києві не вийшло в тайожний союз вступити, а от підмахнути звернення до Путлєра, який розмахуючи їм в ООН спокійно анексував Крим і частину Донбасу знаходячись між іншим вже там - вийшло. Я не військовий чи політичний стратег, я хз, але аналогії навіть я проводити можу.

tank_ua 8 мая, 16:37
да янык тупо не успел - но аванс взять успел.

я до сих пор не уверен в подлинности бумажки "путен введи", да и пофиг она всем была - т.к. аванс принят.

только вот ордило - "гражданская война" (с), а крым тупо аннексирован - в чем хуйло расписалось лично в двух сериях.

rvun 8 мая, 16:48
Я, звістно, ціню підтримку світу, але світ взагалом - сцикуни, які може й задали деяких проблем РФ, але на мій погляд - зовсім не смертельних, хоча я можу й помилятися. Так ось - шо анексія, шо "громадянська війна" - на все це світ радо б закрив очі, відмовчався, поки нас би зжерли і сплюнули на на захід сонця, але так стали зорі, шо Порох, Полторак, Муженко і всі причетні змогли підняти армію, а майданівці - не дали мовчки "увійти" в тайожний союз. Тоб-то це добре, шо всі вони розділяють "оце - анексія", а оце ще щось, проте реакція в них беззуба і основну роль тут кругом грає спротив України. Ну то ось - я б ліпше бачив Зеленського перед собою, аби він сидів на Банковій на багнетах, щоб пів мільйона киян могли вийти з під'їзду і прийняти участь в революції у випадку зради, ніж він сидів би в Харкові і у випадку повстання в Києві - оголосив би Харків "правильною" Україною, яка просе РФ про допомогу. Ну оце так я бачу.

tank_ua 8 мая, 17:08
дохрена крови на третьем майдане будет(((((((((((
могу оба сравнивать лично и прогнозировать следующий.
если говнюка убрать подальше - будет однозначно меньше.

rvun 8 мая, 17:20
Та Боже збав взагалі від якіхось ше Майданів, але ліпше мати можливість і не скористатися бо не було потреби, ніж бути від початку приреченими.

tank_ua 8 мая, 17:30
73% долбоебов.... я не верю в дальнейшую демократию с "мудрым наридом".

Edited at 2019-05-08 17:31 (UTC)

rvun 8 мая, 17:36
Ну то вийдемо я й ви і ше 16% - це 6,5 млн народу, піхуй на 73% амьоб, нам за себе думати треба. Я можу й стрьманутися поїхати до Харкова, бо бачив як вбили Чернія в Донецьку. А от в Київ ні, бо там наших тьма.

tank_ua 8 мая, 17:46
Харьков ватный, там поддержки не будет. А когда нет поддержки горожан - майдан обречен.

  • 1