Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Через рік зебілята будуть згадувати Пороха зі сльозами

Вважаю, що ініціатива команди Зе з загальним обов'язковим декларуванням - це АХУЄННО.

З цілої низки причин.

По-перше, це абсолютно НЕ те, за що його вибрав його електорат. Якщо тепер всім цим кумопорішакам доведеться декларувати всі свої закрутки з долярами, то це ж АХУЄННО.

По-друге, я вважаю, що цю інфу потрібно до них доносити з позиції "Коломойський хоче точно знати, скільки у вас грошей, йому для діла нада, не валнуйтесь".

По-третє, я сподіваюсь, що декларування буде на програмному забезпеченні Міранди, яке і з попередніми задачами тотально не могло впоратися. І за це електорат зайвий раз подякує Володимиру Ссаничу, а хто порозумніше - Шабуніну привіта передасть.

По-четверте, загальне декларування - хороша штука, яку варто було б імплементувати. Але вона абсолютно антиелекторальна, і хто її введе - той помре. Ну от нехай введе і помре. Він-він.

Alex Noinets

На закуску:Tags: Зеленский, Ой всё!
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 49 comments

Recent Posts from This Journal