Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Через рік зебілята будуть згадувати Пороха зі сльозами

Вважаю, що ініціатива команди Зе з загальним обов'язковим декларуванням - це АХУЄННО.

З цілої низки причин.

По-перше, це абсолютно НЕ те, за що його вибрав його електорат. Якщо тепер всім цим кумопорішакам доведеться декларувати всі свої закрутки з долярами, то це ж АХУЄННО.

По-друге, я вважаю, що цю інфу потрібно до них доносити з позиції "Коломойський хоче точно знати, скільки у вас грошей, йому для діла нада, не валнуйтесь".

По-третє, я сподіваюсь, що декларування буде на програмному забезпеченні Міранди, яке і з попередніми задачами тотально не могло впоратися. І за це електорат зайвий раз подякує Володимиру Ссаничу, а хто порозумніше - Шабуніну привіта передасть.

По-четверте, загальне декларування - хороша штука, яку варто було б імплементувати. Але вона абсолютно антиелекторальна, і хто її введе - той помре. Ну от нехай введе і помре. Він-він.

Alex Noinets

На закуску:Tags: Зеленский, Ой всё!
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 49 comments