Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ппц

У пожежі на борту SSJ 100 в Шереметьєво загинули більше половини пасажирів. Лише 37 вижили.На цих кадрах процесу евакуації видно одну з головних проблем таких ситуацій - валізи та рюкзаки в руках пасажирів.

Правилами евакуації категорично заборонено брати з собою будь-які речі, особливо якщо на борту пожежа. При наявності відкритого вогню, чи задимлення в салоні, важлива кожна секунда.

Обшивка більшості авіалайнерів складається з дюралевих листів товщиною близько 1 мм. При температурі горіння авіаційного пального вони дуже швидко пропалюються наскрізь і в салон починає потрапляти чадний газ та інші отруйні продукти горіння, які вбивають пасажирів.

Кожна валіза цілком може вартувати одного життя в таких ситуаціях. І це, насправді, не залежить від країни. Я бачив подібні фото і з США, і з Африки. Поки що регулюючі організації не вигадали особливих заходів для боротьби з цим явищем і це повністю відповідальність пасажирів.

Віталій Трубников

Tags: Без рубрики
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 61 comments
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →
Previous
← Ctrl ← Alt
Next
Ctrl → Alt →