Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Звіт за січень–березень 2019 року

Сідайте зручніше, це не лонгрід Швеця, не оголошення війни від Нойнеця і не котики Трегубова – це те, що відрізняє нас від більшості політичних партій України. Наша звітність про роботу перед прихильниками і донаторами партії.✔️Агітаційні кампанії. Протиповітряна оборона проти кандидатів.
Як тільки ми зрозуміли, що Володимир Зеленський може стати президентом України, ми були вкрай засмучені та схвильовані. Таке формулювання економить мільйон матюків у наших чатах на адресу перспективного молодого політика і його нової свіжої команди на чолі з Ігорем Коломойським. Утім, лайкою горю не допоможеш, тому ми активно ділилися нашим настроєм всюди, де могли, щоб вплинути на підсумковий розклад. Те ж стосується Юлії Володимирівни Тимошенко, яка, на наш погляд, ще гірше Зеленського (бо досвіду злодіянь більше). Результат: Зеленський виграв перший тур виборів, Юля програла. 1:1. На жаль, другий тур Порошенко програв.
Ми продовжуємо боротися за наші принципи, за незалежність України, за свободу і ліберальні цінності. Ми ніколи не здамося. Зеленський викликав жах і тривогу мільйонів українців, але вже який рік ми боремося із ще більш відвертими ворогами – фірташами, новинськими, медведчуками, льовочкіними, ахметовими. Ми не досягли швидкої перемоги, але не опускаємо руки. Зрештою ми переможемо, тому що на нашому боці час і невблаганні закони розвитку суспільства. І, звичайно, сокири.

✔️Хрестовий похід за ПнВК: Єрусалим все ближче. Так буває, що ти б’єшся-б’єшся об стіну головою, потім відходиш, щоб іще раз вдарити, і тут вона сама падає. Так ось, стіна недовіри до ПнВК в Україні вже впала, незважаючи на позицію МВФ. ПнВК (податок на виведений капітал), який повинен прийти на зміну податку на прибуток, позбавити бізнес від поборів, спростити адміністрування і підвищити збирання податків, став частиною програми більшості кандидатів до Верховної Ради, навіть Зеленського, якого ми ненавидимо (с). Хедлайнером кампанії за ПнВК була "Демократична Сокира", і ми вважаємо, що в публічному полі перемога вже здобута. Тепер ухвалення ПнВК – питання часу. І вже у квітні цей постулат довів Податковий комітет ВРУ, який погодив передачу проекту щодо ПнВК до Верховної Ради. На нас чекає ще один бій за те, щоб Верховна Рада наостанок встигла ухвалити важливі закони, і ПнВК із них – найважливіший. Готуйтеся!

✔️Геть міністрів-соціалістів!
Приблизно з осені 2018 року Володимир Гройсман почав вести себе так, як ніби йому вже обіцяли політичний притулок у Венесуелі. Цитати з Карла Маркса, вимоги негайно урізати всім менеджерам держкомпаній зарплати (а також видати пістолети, і нехай крутяться як хочуть), відмова виконувати вимоги МВФ – усе це стало елементом передвиборної кампанії майбутньої партії Гройсмана, яку вже піарять на білбордах в Києві та на околицях. Платити за цю кампанію, як завжди, довелося платникам податків. Реверанси на адресу Фірташа і спроби передати його групі компаній РГК бюджет на монетизацію субсидій стали вишенькою на торті. А головним ворогом Гройсман чи то за порадою з Москви (нагадаємо, навіть перекладач Гройсмана виявився російським шпигуном), чи то за порадою Фірташа вибрав НАК "Нафтогаз", його Наглядову раду і керівництво. У січні 2018 року він повідомив, що контракт Коболєва не продовжить. Але справжньою метою його атаки був не Коболєв, а Наглядова рада "Нафтогазу" і його наявність незалежних членів – Клер Споттісвуд із Великобританії, Амос Хохштайн із США і Бруно Лескуа з Франції. Від "Нафтогазу" залежить сьогодні і наповнення держбюджету, і протистояння Росії щодо газу. Тому ми провели публічну кампанію на підтримку "Нафтогазу" і зібралися на мітинг під Кабміном. Гройсман – матрьошка, за якою стоїть Фірташ, а за ним – сам Путін, заявили ми. Коболєв і Наглядова рада залишилися на посадах, але ми не поспішаємо називати це перемогою. Насправді перемога це чи поразка – залежить від того, що буде після виборів. У травні Україну чекає боротьба за новий транш МВФ. Ми вважаємо, що збереження незалежності "Нафтогазу" (особливо в умовах приходу до влади олігарха Коломойського) має стати вимогою МВФ. І ми будемо за це боротися.

✔️Вибори до Громадської ради Міністерства у справах ветеранів.
Мінвет – це дуже важлива штука. Від нього залежать реальні права і пільги для ветеранів АТО – без перебільшення найбільш шанованої в очах "ДемСокири" частини населення України. А значить, у Громадській раді Мінвета повинні бути ветерани АТО. Начебто все логічно? Але тільки не для групи товаришів, яка хотіла наповнити Громраду Мінвета ветеранами локальних війн СРСР, почесними ветеранами ментівського свавілля 90-х і каламутними типочками, уся перевага яких – бажання і готовність брати участь у розпилі бюджетів. "Демократична Сокира" й особливо відважний Антон Колумбет не змогли залишитися осторонь і вклалися в перемогу на електронних виборах до Громради Мінвета справжніх і чесних ветеранів АТО. Успіх був настільки приголомшливим, що опоненти бомбанули і почали бігати по коридорах із криками: "Ось докази, що за Громраду Мінвета і РГК НАБУ голосували одні і ті самі люди!" Так, не сперечаємося. Одні й ті самі. І ці люди – кращі люди "ДемСокири", для яких ми пишемо цей звіт. Дякуємо всім, ви молодці.

✔️Палаючий газават.
Ми не забуваємо наших старих ворогів і на початку 2019 року постаралися, щоб вони не забували про нас. Спочатку ми запороли Фірташу його схему, за якою Гройсман і Рева повинні були передати його групі облгазів все кошти від монетизації субсидій. Ідеться, на хвилиночку, про десять із гаком мільярди гривень. Ми провели велику публічну кампанію проти цього. Зрештою всі ці гроші отримали безпосередньо українці, і вони будуть вирішувати, віддавати їх облгазам чи ні. Щоб вони вирішували правильно, ми провели роз’яснювальну кампанію про те, що на фейкові платіжки від облгазів треба скаржитися в НКРЕКП. Попутно викрили кілька газових схем і продовжили тиск на НАБУ для того, щоб там не припиняли слідство щодо цих схем. Підсумок: наша кампанія вилилася в те, що Фірташ плаче і страждає, а тисячі українців отримують індивідуальні газові лічильники, пишуть скарги на облгази, отримують гроші замість пільг і вже замислюються про енергоефективність. Успішний експерт із газових схем Антон Швець погойдується в кріслі та курить кальян.

✔️Медичний канабіс: петиція і тиск на комітет. Наша боротьба за медичне вживання канабісу підійшла до Верховної Ради. Петиція, створена великим і жахливим Тарасом Ратушним за підтримки "Демократичної Сокири" і особливо заступника міністра внутрішнього вживання Дмитра Шамрая, набрала 25 тисяч підписів українців і пішла до Верховної Ради. Великою перемогою стало те, що замість консервативного і морально сумнівного комітету ВРУ з охорони здоров’я основним для нашого закону став комітет із прав людини. Справді: питання про користь канабісу для хворих людей вже позитивно вирішено медициною у світі – а, як відомо, ніякої особливої ​​української медицини не існує. І саме в цьому комітеті ми лобіювали питання як могли, здійснюючи публічний тиск на депутатів. На сьогодні в комітеті є позиція підтримати закон, і ця позиція має всі шанси перемогти. Попереду – Верховна Рада!

✔️Підтримка Уляни Супрун.
Ми вважаємо, що позиція Уляни Супрун в медичній реформі (навіть попри те, що реформа йде дуже повільно) гідна куди більшої поваги, ніж дурний популізм більшості її противників. Тому ми виступили проти Мосійчука та його союзників, які почали вимагати звільнення Уляни Супрун з поста в. о. міністра охорони здоров’я. Привід для звільнення – наявність американського громадянства – не більше ніж привід. Тому ми приєдналися до акції на підтримку Уляни Супрун. Навіть якщо вона піде і на посаді буде новий міністр охорони здоров’я, він повинен знати, що в медичної реформи є велика суспільна підтримка, і ми її частина.

✔️Марш злих харків’ян.
Загалом ми не заперечуємо проти підвищення цін на проїзд у громадському транспорті. Ми вважаємо, що без такого підвищення неможливо побудувати нормальну міську інфраструктуру, тому що нові тролейбуси, автобуси, поїзди та станції метро вимагають грошей та інвестицій. Але в Харкові все це було зроблено дуже дивно. Ніякого нормального обґрунтування підвищення цін на проїзд у метро не було, а мерія все одно ухвалила таке рішення. Це вже викликало суспільний протест (у якому ми не брали участь). Суд ухвалив рішення, що підвищення ціни проїзду було незаконним. А потім сталося те, чого ми вже стерпіти не могли: мерія Кернеса вирішила нахабно "забити" на рішення суду і зберегла підвищені ціни. Ми не стали чекати, поки в Харкові вирішать, що Кернес – цар, скасують суд і введуть право першої ночі. Ми вийшли на велику акцію протесту: не проти підвищення цін, а проти того, як це було зроблено, і в першу чергу – проти ігнорування судових рішень харківською мерією. Акція була дуже великою для Харкова, не менш як тисяча осіб. Проте мерія не скасувала підвищення тарифів, незважаючи на порушену кримінальну справу. Боротьба триває, але всім вже ясно, що річ не в метро, ​​а конкретно в Кернесі, з яким ми і продовжимо боротися.

✔️Партійне будівництво. Переподача підписів до Мін’юсту.
Зі збором підписів по всій Україні ми впоралися. А ось із реєстрацією партії було важкенько. З Мін’юстом у нас виникли різночитання: Закон про політичні партії та Закон про громадські об’єднання містять лінгвістично тотожні, але юридично нерівнозначні терміни, тому деякі речі, які ми робили правильно, потрібно було робити теж правильно, але інакше. Зауваження Мін’юсту стосувалися структурних елементів партії, порядку її створення і роботи, наявності та належної конкретизації процедури внутрішнього аудиту в статуті. Після того, як оскаженілих цими дріб’язковими причіпками вершників заспокоїли та переконали, що мова не йде про політичні репресії, ми погодилися внести виправлення, забравши внесок за реєстрацію партії. За березень ми все виправили і переподали. Реєстрацію очікуємо протягом травня, коли стане трішки тепліше. Питання, чи врахують електронні підписи, залишається відкритим, але нам повинно вистачити підписів і без цього.

✔️Створення ютуб-каналу.
Головна біда українців у тому, що багато важливих речей про державу і суспільстві відомі дуже вузькому прошарку людей. Якщо ми не достукаємося до тих, хто не дуже любить читати лонгріди Швеця, то кількість праволіберально мислячих людей в країні так і залишиться порівнянною з аудиторією Швеця. Тому ми вирішили розпочати завоювання Ютуб як основного роз’яснювального каналу. На словах все це просто, а на ділі треба записувати спічі, монтувати відео, викладати їх, рекламувати і так далі. Але ми зробили це! Зараз на нашому ютуб-каналі понад 4500 осіб, але це тільки початок тестового періоду. Ми рухаємося до першої сотні тисяч передплатників стрибками, і перший стрибок вже зроблений. Підписуйтесь, ставте лайк і таке інше.

✔️Відкриття політичної школи.
Багато з вас вже готові особисто міняти країну. Що для цього потрібно? Знання. Скоро вибори, і ви можете (і повинні!) достукатися до оточуючих з праволіберальними ідеями, бажано не вдаючись до роздачі журналів "Сокира, прокинься!" і "Сторожовий зикурат". Якщо ми цього не зробимо, восени буде як на президентських із Зеленським, тільки гірше. Тому ми відкрили безкоштовну, тільки для своїх (усі слухачі автоматично стають своїми) школу, у якій ділимося сакральними знаннями про політику, піар, технології, ідеологію та інші необхідні для починаючого політика речі. За графіком занять можна стежити на сторінці "ДемСокири" у фейсбуці.

✔️Перший економічний форум "ДемСокири". Ми – партія, створена в інтересах середнього класу й українського бізнесу, насамперед малого та середнього. Щоб наша економічна програма була відома бізнесу, а ми, у свою чергу, могли її скорегувати, ми провели перший бізнес-форум "ДемСокири". Захід у "Кличко-Експо" буквально випромінював скромну чарівність буржуазії. Близько 150 гостей слухали наші пояснення про те, як ми хочемо зробити Україну зручною для ведення бізнесу країною, як захищатися від рейдерів і перевертнів у погонах і як продавлювати свої інтереси крізь щільні ряди міністрів-соціалістів (насправді просто злодіїв). Половина часу форуму була присвячена питанням із залу. У підсумку виграли всі: гості форуму зрозуміли, що ми тут не жарти жартуємо, а справді захищаємо чесні правила гри для всіх, відкриту світу економіку та інвестиційний клімат.

✔️Відкриття організації у Львові.
Зрозуміло, оскільки першим відкритим осередком за межами Києва став харківський, відразу за ним не міг не піти львівський. І, звичайно, на батьківщині шаленого українського націоналізму відкриття осередку повинно було пройти під кам’яним склепінням величезної підземної пивоварні! Так і сталося, і нова порція жартів про DAP оголосила склепіння Хмільного дому Роберта Домса. Вожді запалили світоч "Сокири", представили голову організації Миколу Лупія, відповіли на запитання гостей (яких, до речі, було близько 80 чоловік) і, користуючись нагодою, випили пива. Зрештою всі розійшлися задоволені один одним і приступили до роботи. Сьогодні у львівській організації "ДемСокири" є не тільки сторінка на фейсбуці, але й офіс. Ласкаво просимо!

✔️Відкриття організації в Запоріжжі. "Демократична Сокира" густо населена запорожцями, і наступним епохальною подією стало відкриття нашої організації на батьківщині козацтва. Запорожці були так заінтриговані "Демократичною Сокирою", що не вмістилися в приміщенні та стояли на вулиці (наша недоробка). Воно й не дивно: голова запорізької організації Олександр Лебідь за підтримки місцевого бізнесу встиг повісити величезний білборд розміром 28 на 9 метрів у знаковому місці Запоріжжя – між автовокзалом і залізничним вокзалом. На зустрічі ми обговорили, як рятувати Запоріжжя від диктатури Ахметова і як зробити місто економічно розвиненим і динамічним. Роботи буде дуже багато! Але ми вже почали.

✔️Відкриття організації в Миколаєві.
Ще однією точкою, куди ми встромили сокиру дружби і добра, став Миколаїв. Місто, оспіване Нойнецем і Локацькою, світова столиця бродячих собак і божевільних губернаторів, зустріло нас посмішками й оплесками. Місцеву організацію очолила чинний депутат міської ради Світлана Таранова – розумна, бойова та непримиренна людина, якій можна довірити сокиру. Попри те, що Миколаїв був одного разу проклятий, у ньому достатньо людей, які вміють знімати прокляття. На майбутніх місцевих виборах ми порозчищаємо місце в міськраді, де панують регіонали, і почнемо рішуче втілювати ліберальні реформи. З огляду на вкрай низьку базу для порівняння, у Миколаєві нас можуть очікувати найбільш вражаючі успіхи.

✔️Нові міністри: Ведмідь і Талер.
Людина, на честь якої навіть названа партійна монета, лютописець, поет та їжаковод зі світовим ім’ям Кирило нарешті увійшов до складу Кабінету міністрів "Демократичної Сокири"! І не він один. Новим придбанням нашої команди став Михайло Гречухін, відомий також як Ведмідь: волонтер і бізнесмен, засновник українського технологічного стартапу з виробництва продукції подвійного призначення Limpid Armor. Ведмідь не тільки робить шоломи доповненої реальності для танкістів, але й чудово розбирається в оборонній промисловості. Наш блок із реформування Укроборонпрому (актуально, чи не так?) за авторством Михайла Гречухіна вже опублікований на сайті (в бета-версії). Сам Ведмідь був урочисто прийнятий в Кабмін "ДемСокири" і поцілував сокиру на вірність Україні та праволіберальної ідеї.

Доходи і витрати

Витрати за січень–березень були великими, адже це аж 3 місяці:

Залишок на рахунку на 1 січня: 322 507,97 грн.
Разом прибуток за три місяці з 1.01.2019 по 31.03.2019: 788 426,36 грн.
Разом витрати за три місяці з 1.01.2019 по 31.03.2019: 664 459,70 грн.
Залишок на 31.03.2019: 446 474,63 грн.

Детальні витрати за три місяці:

139 232,29 грн – зарплати співробітників штабу з урахуванням податків
17 000 грн – ПММ і ТО партійного автомобіля
39 000,10 грн – друк і установка банерів у Запоріжжі
30 866 грн – юридичні послуги, пов’язані з реєстрацією партії
21 200 грн – оплата послуг із дизайну
1164 грн – журнал "Пізнайко" для пологівської бібліотеки.
18 718,41 грн – витрати на заходи: банери, плакати, реквізит
78 080 грн – СММ і реклама в ФБ і Гуглі
11 200 грн – оформлення дозволу для реклами на фасаді офісу партії (вивіска)
19 742,89 грн – поточні витрати офісу партії: інтернет, меблі, заправка принтера, кава, вода, канцтовари
11 176,56 грн – адміністрування та оплата сервера
132 669 грн – витрати на відеопроект (зйомка, монтаж, розкрутка, дозакупки обладнання)
37 818,06 грн – витрати на організацію фандрайзингу
29 150 грн – оплата членам РГК НАБУ за експертну оцінку
691,69 грн – розрахунково-касове обслуговування
63 129,70 грн – організація бізнес-форуму "ДемСокири"
12 321 – витрати на проведення лекцій та організацію партійної школи
1300 – оренда фотостудії

Ми вдячні всім, хто підтримує нас: інтелектуалам і маргіналам, інтровертам і екстравертам, айтішникам і вільним мулярам, ​​купцям і бійцям, бізнесменам і суперменам, добрим і злим українцям, тролям, оркам, тауренам, нежиті та всім-всім-всім. Залишайтеся з нами, рубіться з ворогами!

Допомогти партії - https://donate.sokyra.party

Tags: ДемСокира, Политика
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments