?

Log in

No account? Create an account
ЖЖ Украина

Самый сок!

всё то интересное в сети, что попало в мои сети


Предыдущий пост поделиться Следующий пост
ЖЖ Украина

Щодо свіжої заяви Зеленського

Шановні порохоботи, пам'ятайте, будь-ласка, дві речі.

1. Коли ми вимагаємо від Зеленського реагувати на Путінську агресію, коли ми чморимо його за те, що він ховається від журналістів - ми робимо це для того, щоб загнати блазня в глухий кут. Щоб він був вимушений приймати рішення і займати будь-яку позицію - і отже швидкими темпами втрачати зелекторат, який розділений майже навпіл по всім болючим питанням. Половина зе-фанів за капітуляцію, половина за протистояння російській агресії. Половина за болючі реформи, половина за "долар по вісім і дешеву комуналку", і таке інше.
Кожен раз, коли ми змушуємо Зеленського обрати будь-яку сторону - він втрачає прихильників. Він буде цього уникати, а ми будемо цього вимагати.

Це дуже проста технологія, але вона працює - можете почитати розпачливі зойки зелекторату під його постом.

2. Важливо самим не стати жертвою цієї технології :)
Насправді ми не чекаємо від маріонетки, що вона стане пристойним президентом. Це неможливо, бо Зеленський не є самостійним політиком. Коли він щось говорить, або його команда "у зеленського" щось говорить, це не означає рівно нічого. Ще під час виборчої кампанії він обіцяв своїм прихильникам протилежні речі, і ви глузували з його лохторату, якому блазень навішує локшину, а от ви не такі, ви розумні і не вірите.

І от сьогодні Зе видає пост про "нічого спільного з росією", і я бачу в коментах людей, що хвалять Зеленського за продовження курсу Порошенка. Вибачте, а чим ви відрізняєтесь від лохторату Зеленського з локшиною? Вам виделку дати?

Ми маємо пам'ятати, що справжній новообраний президент - Коломойський, та союзні йому олігархи. Лялька - це їх політичний інструмент, сьогодні вона скаже одне, завтра інше. Поки олігархи будуть торгуватися з Путіним за умови здачі України - вони будуть піднімати ставки, і риторика Зе буде більш войовничою (а путінські ЗМІ почнуть вивалювати компромат на Зе). На якомусь етапі буде і ескалація бойових дій на сході, але не з метою захисту суверенітету країни, а з метою вибити більше поступок і гарантій для олігархів після капітуляції. І от коли вони домовляться - риторика Зе зміниться на 180 градусів, і ви будете почувати себе пошитими в дурні.

Не робіть цього. Глузувати з маріонетки можна, довіряти маріонетці не варто.


promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…

  • 1
Dmitriy Protsenko 2 мая, 18:19
Вірити йому не можна. Але спалахи "ти такой же как Порох" сильно радують. При чому летять з обох боків кордону.

ibigdan 2 мая, 18:22
радіти пригорянню зе-фанів звісно можна :)

unkinderz 2 мая, 19:10
Во пєрвьіх - єто красіво...

Тут радіти немає чому. Ідею Бригинець підкинув, я розів'ю. БлаЗЕнь буде на себе патріотичний електорат перетягувати такими заявами. Зменшуючи шанси Пороха в Раді. А обіжені ним побіжать до бойка-вілкула. В результаті в Раді коаліція "слуги народу" з опоблоками. Ну і вАна на підхваті по вказівці Бєні.
Так що Ігор про лапшу правильно говорить, але вуха для такої лапші знайдуться. А результат - порний реванш ригів зі всіма ісходящімі: і тайожний союз, нах МВФ - кредити в раші візьмемо, а там і до союзної держави рукою подать. Солжніцин, сука, в гробу перевертається.

ibigdan 2 мая, 19:23
на жаль, так.
я не бачу у команди Пороха хоч якоїсь виграшної стратегії.

Пробачте, але грамарнаці чатують)))

Kitsune Kuro 2 мая, 18:20
Виправте заголовок, бубласочка!!!
В даному конкретному випадку слід писати "щодо".

ibigdan 2 мая, 18:23
дякую, виправив.

але ж загалом непогано, як для "російськомовного у побуті"? :)

Kitsune Kuro 2 мая, 18:25
сама російськомовна кременчукча)))
Але вчуся і намагаюся опанувати мову ;)
Дяка, Вам, Ігоре! ;)

Welt Schmerz 2 мая, 18:38
Звичайно - бо їсти влучне, немов стріла з цибулі, народне прислів'я "Без борошна ні науки" (Без муки нет науки).

Edited at 2019-05-02 18:39 (UTC)

Kitsune Kuro 2 мая, 18:46
бгггг))))
капелюх скинуто долу під несамовитий регіт)))

unkinderz 2 мая, 19:16
Ти, як завжди, дядьку, повернеш на діжок, з іншого діжка,- аж хороше робиться, що хочеш пісню заспівати.

Олег Гуртовой 2 мая, 18:36
https://www.youtube.com/watch?v=doGHq1RYSkA&list=LL_IzhJP_SEIMV47cAR45lgg&index=2&t=0s

natotak 2 мая, 19:18
Ненависть к зелёному и его ебанутым избирателям все таки не заставит меня злорадствовать при поражениях Украины. Сорян, не вышло из меня зрадофила.

Vasyl Boyko 2 мая, 19:20
Я не вірю в існування абсолютних маріонеток. Навіть в Зеленському є якась доля його особистих рішень, думок, цінностей. І на якомусь етапі навіть Зєлі може стати зрозуміло, що Бєня його найобує. А Бєня не може і не зможе не найобувати.
І от тоді може початись саме цікаве. І ні, я не вірю, що навіть повернувшись проти Бєні, Зеленський буде діяти в інтересах України. От на що їм всім точно насрати, так це на Україну.
Просто тоді ми побачимо немало сюжетних твістів. Запасаємось попкорном.

ibigdan 2 мая, 19:25
> Навіть в Зеленському є якась доля його особистих рішень, думок, цінностей.

ну звісно, наприклад на горщик воно само ходить.

> Запасаємось попкорном.

я б порадив запасатись патронами.

dbmann 2 мая, 20:03
для того, чтобы не быть абсолютным марионеткой, нужно иметь собственную команду. людей, на которых ты опираешься.
я могу допустить, что Зеленский умеет рулить своим "Кварталом" и ему там есть на кого опереться.
но Квартал отличается от политической партии тем, что занимается не политикой, а шоу-бизнесом. нельзя позвать какого-нибудь Кошевого и сказать ему, чтобы он теперь вместо текущих обязанностей занялся, например, оборонкой.
поэтому ему просто будут подсовывать каких-то подчиненных, которых он даже не знает.

нет, Зеленский может, конечно, на каком-то этапе взбрыкнуть и послать Коломойского. но тогда ему понадобится другой "старший партнер". подойдет любой топ-политик или олигарх. они просто заменят тех его подчиненных, которые меняются одним указом, на своих ставленников.
но для того, чтобы заменить министров, понадобится большинство в Раде, а партия Зеленского будет лояльна тому, кто заплатил за их попадание в парламент. то есть в этом случае ему понадобится договор с парой-тройкой других "старших партнеров". например, одновременно с Тимошенко, Порошенко и Ляшко.

но для того, чтобы "взбрыкнуть" - нужна недюжинная смелость. а для того, чтобы договориться с другими - недюжинные способности переговорщика.

dagrael 2 мая, 20:12
Прочитав скріни коментарів. Аж скипів.
Нарид прагаласавал за прекращение вайны, межнациональная ненависть, трагедия 2 Мая...
Згадав, де я вже таке чув. Від знайомих кримчан у 2014 - вони також мені розказували "Мы просто хотим жить спокойно, потому и за присоединение к России!" І оці бляді також "хатят жить спакойна..." - під Московією!

А особливо звеселило - "Ми голосували не за Вас, а проти Пороха, а Ви..." Так чого ж ви хочете, йолопи? Хотіли "аби не Пороха" - не маєте Пороха! Тож стуліть свої паскудні пельки!!!

euthanasepam 3 мая, 9:13
Отож. Вони свідомо та навмисне голосували саме «проти Пороха» (причину лютої ненависті до Пороха я тут виношу за дужки). Тому аж трохи дратують наївні вислови про те, що треба зебілів виховувати, наче то нерозумні діти. Дітей знайшли… Я вже далі не став з тим паном сперечатися, а час розсудить.

dagrael 3 мая, 9:42
Еге ж. Як на мене, більшість зебілів за своєю суттю - ті ж самі ватокацапи, лише з українським паспортом.

d_nielli 2 мая, 20:47
Обычно я ватные посты под женским именем с бабой на аве в Фейсбуке считаю проплачеными Ольгино или кем то вроде. Форма сообщения и источник не согласуются друг с другом.

tamplier9797 2 мая, 20:53
>>Коли він щось говорить, або його команда "у зеленського" щось говорить, це не означає рівно нічого
>>І от сьогодні Зе видає пост про "нічого спільного з росією", і я бачу в коментах людей, що хвалять Зеленського за продовження курсу Порошенка.

Вот на все 100 согласен! Блин, это напоминает сюсюканье мамочек, когда двухлетний ребенок бессмысленно лепечет что попало, и вдруг среди этого лепета случайно проскакивает какое-то умное слово, а то и целая фраза. И тут мамочки начинают кудахтать - ах, какой умный ребенок, из него обязательно вырастет что-то гениальное!
А ребенок в это время вообще не понимает, что он сказал.

Но то ребенок, а то - Зеля. Он прекрасно понимает, что говорит. Просто он понимает, что сейчас лучше помолчать, но если говорить - то говорить надо то, что от него хотят услышать в данный момент. Когда было надо победить в выборах - он (и его команда от его лица) обещал все, что может привлечь голоса - пенсии, зарплаты, мир, освобождение пленных, коррупционеров в тюрьмы, и проч. А когда стало видно, что победа уже в кармане - быстро откатил по 90% обещалок.
То же самое произойдет и с остальной лапшой на ушах. Так что развешивать уши не стоит.

Кстати, таким доверчивым не помешало бы освежить в памяти некоторые басни Крылова. Например, про Ворону и Лисицу, и другие.

e_1_off 2 мая, 21:12

Тут ми можемо мати "ефект Трампа", коли маріонетці аби довести, що воно не маріонетка доведеться постійно вчиняти всупереч інтересам свого ляльковика.
Але ми, звичайно, не Америка, тому у нас важелів реального впливу на ту маріонетку нема.
Але маріонетка, оточення маріонетки та, певною мірою, сам лялькар страждають на синдром самозванця. В глубині душі вони переконані, що відкусили шмат, який не зможуть проковнути. Тому вони можуть легко піддаватися впливу.
Наприклад, тут недавно хтось з "зекаманди" прохопився, що вони запроаонували дебати на стадіоні "бо були на 90% впевнені, що Порошенко не прийде". Тобто вони реально бояться, це не наші вигадки аби потішити себе.


rvun 3 мая, 4:56
>>Глузувати з маріонетки можна, довіряти маріонетці не варто.

Проте хейтити і навіть лайкати оці його пости - навіть потрібно. Будемо підливати бенз в емоції Зелохтората - досить скоро на Банковій горітимуть покришки. Ну і хай в них там не буде одностайного "мьі жи тибя вьібрали поцеловать питуна в зад". А то й справді поцілує. Треба серти в коменти з Вольодю, коли він виявляє бійцівський дух - ну шоб знав, шо сидить на багнетах і шо піздюлєй він отримає від порохоботів, бо вся інша біомаса пересиджуватиме вдома.

Edited at 2019-05-03 05:02 (UTC)

  • 1