Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Щодо свіжої заяви Зеленського

Шановні порохоботи, пам'ятайте, будь-ласка, дві речі.

1. Коли ми вимагаємо від Зеленського реагувати на Путінську агресію, коли ми чморимо його за те, що він ховається від журналістів - ми робимо це для того, щоб загнати блазня в глухий кут. Щоб він був вимушений приймати рішення і займати будь-яку позицію - і отже швидкими темпами втрачати зелекторат, який розділений майже навпіл по всім болючим питанням. Половина зе-фанів за капітуляцію, половина за протистояння російській агресії. Половина за болючі реформи, половина за "долар по вісім і дешеву комуналку", і таке інше.
Кожен раз, коли ми змушуємо Зеленського обрати будь-яку сторону - він втрачає прихильників. Він буде цього уникати, а ми будемо цього вимагати.

Це дуже проста технологія, але вона працює - можете почитати розпачливі зойки зелекторату під його постом.

2. Важливо самим не стати жертвою цієї технології :)
Насправді ми не чекаємо від маріонетки, що вона стане пристойним президентом. Це неможливо, бо Зеленський не є самостійним політиком. Коли він щось говорить, або його команда "у зеленського" щось говорить, це не означає рівно нічого. Ще під час виборчої кампанії він обіцяв своїм прихильникам протилежні речі, і ви глузували з його лохторату, якому блазень навішує локшину, а от ви не такі, ви розумні і не вірите.

І от сьогодні Зе видає пост про "нічого спільного з росією", і я бачу в коментах людей, що хвалять Зеленського за продовження курсу Порошенка. Вибачте, а чим ви відрізняєтесь від лохторату Зеленського з локшиною? Вам виделку дати?

Ми маємо пам'ятати, що справжній новообраний президент - Коломойський, та союзні йому олігархи. Лялька - це їх політичний інструмент, сьогодні вона скаже одне, завтра інше. Поки олігархи будуть торгуватися з Путіним за умови здачі України - вони будуть піднімати ставки, і риторика Зе буде більш войовничою (а путінські ЗМІ почнуть вивалювати компромат на Зе). На якомусь етапі буде і ескалація бойових дій на сході, але не з метою захисту суверенітету країни, а з метою вибити більше поступок і гарантій для олігархів після капітуляції. І от коли вони домовляться - риторика Зе зміниться на 180 градусів, і ви будете почувати себе пошитими в дурні.

Не робіть цього. Глузувати з маріонетки можна, довіряти маріонетці не варто.

Tags: Зеленский, Мысливслух, Политика
Subscribe
promo ibigdan Грудень 3, 2007 00:08
Buy for 1 500 tokens
Если вы хотите сделать хорошую рекламу вашему продукту или услуге - вы зашли по адресу. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее количество просмотров на каждый пост - 50 тысяч, среднее количество просмотров блога в месяц - 4-5 миллионов. Изучить аудиторию блога в разных разрезах можно в…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 26 comments