Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Чому порохобот в ситуації win-win?

Як би прикро не було мамкіним викривателям "порохоботських ботофєрм" і рахувателям "порохоботських зарплат", але саме прихільникі Порошенка в будь-якому варіанті розвитку подій залишаються задоволеними.

Якщо в крисьониша все вийде і він побудує прекрасну, успішну країну, в якій всім буде добре - і порохоботам буде добре також. Бо побудувати країну вибірково, коли 73% буде добре, а 25% - ні - не реально. [доречі - навпаки як раз простіше]. Ну тобто ми отримаєио +25% ЗАДОВОЛЕНИХ людей. Частина яких це визнає, чи не визнає, але користуватись будуть усі.

Якщо ж крисьониш все просре, що насправді найбільш вірогидний сценарій, і такий сценарій може бути як в лайт версії - просто економічний колапс чи дефолт, так і в хард-варіанті (да, це коли нападе), то в будь-якому разі постраждають також ВСІ, але порохоботи хоча б оцим "ми ж вам дібілам казали" зігріються, ну тобто порівняно маленкий привід, щоб бути морально ЗАДОВОЛЕНИМ в порохобота принаймні буде. На відміну від голих, босих та ще й обманутих сектантів крисьониша.

Нібито проста річ, але не всі чомусь розуміють.

Sergii Iesipov

Tags: Зеленский, Политика, Трололо
Subscribe
promo ibigdan декабрь 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 49 comments