Игорь Бигдан (ibigdan) wrote,
Игорь Бигдан
ibigdan

Ну я ж казав, що шоу продовжать, але вже в реалі

Команда Володимира Зеленського думає над "фішками" під час його інавгурації на посаді президенти. Про це розповів сценарист "Слуги народу" Юрій Костюк.

В інтерв'ю "Українській правді" на запитання: "Як ви зараз готуєтеся до інавгурації та коли взагалі вона буде (до 27 травня чи після)?", Костюк відповів: "Поки що не знаємо. Мені здається, що ЦВК має призначати дату інавгурації (насправді Верховна Рада. – Gazeta.ua). А як готуємося – думаємо про "фішечки". Зрозуміло, що є офіційна процедура, яку ми поважаємо".

Команда переможця виборів думає над тим, чи можна вивести нардепів із Верховної Ради до іншого місця на інавгурацію, але для цього треба змінювати регламент.

"Тобто є історичні процедури, які ми повинні поважати і виконувати. А потім – ми ще щось придумаємо. Ми в процесі обговорення, не хочу розкривати всі секрети. Я думаю, що такої інавгурації ще не було. Можу сказати, що щось буде цікаво", — сказав Костюк.Ілюстрація від Богдан Процишин

А знаєте, нахіба їм фішечки і оце блядське шоу? Щоб нарід веселився, і не згадував про російську агресію і плани Коломойського.

Tags: Зеленский, Пиздец
Subscribe
promo ibigdan december 3, 2007 00:08
Buy for 1 000 tokens
Хотите 1 миллион просмотров вашей рекламы за неделю? Легко и не дорого. Хотите чтобы о вашем продукте или услуге узнали сотни тысяч уникальных посетителей? Запросто. Адекватные цены и профессиональный подход, базирующийся на 11-летнем опыте. Блог "Самый сок!" читают во всём мире. Среднее…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments